UM bio z DM alebo to francúzske mlieko?

andreakacmi
13. okt 2018

Ahojte, mám otázku ohľadom umelých mliek. Moja malá má 5 mesiacov a je síce ešte kojená ale keď bude mať polroka alebo sedem mesiacov, chcela by som ju odstaviť skúsiť dávať umelé. Minule som si všimla bio mlieko v dmke a nepočula som o ňom ešte nič také, teda prečítala pár recenzíí, no zaujímalo by ma teraz aké sú odporúčania a či ho keď tak radšej kupovať v Rakúsku? Alebo je lepšie to francúzske umelé mlieko ? Vôbec sa v tom nevyznám, preto si nechám poradiť. Zaujímalo by ma teda cena a vitamíny ktoré sú tam obsiahnuté a tiež aj či tieto mlieka zapekajú, pretože malá mala problémy s prdíkmi a sem tam s trávením a kakaním. Probiotiká jej dávam, tiež ešte stále pupík a sem tam feniklový čaj. Tak aby ju nebolelo bruško, chcem pre ňu niečo čo je osvedčené a má dobré odporúčania. Ďakujem krásne

dominika7990
13. okt 2018

Treba vyskúšať. Každé dieťa je iné a môže reagovať inak. Ja som čítala na dm recenzie mamičiek že veľmi veľa deti z mliečka mali v pohode až riedku stolicu. Čiže žiadne zapekanie. Moju malú naopak zapieklo a brusko bolelo. Čiže fakt treba vyskúšať a zistíš 🤷🏼‍♀️ My sme vyskúšali tri druhy a až tretie hipp jej sadlo 🤷🏼‍♀️

11mirka22
13. okt 2018

@andreakacmi k mlieku z dm sa vyjadriť neviem, ale francúzske mlieko pili všetky tri moje deti, najstarší má 19 rokov, najmladšia bude mať 2 roky. A bez problémov, žiadne zápchy, bruchabôle, nič. Ale ak z nejakého dôvodu nemusíš odstavovat dieťa od kojenia, nerob to. Nie som žiadna kojofilka, len skúsenosť ma naučila, že materské mlieko je najlepšie. Ak môžeš, počkaj z odtavovanim aspoň kým pomaly prejdete na príkrmy.

trashpanda
14. okt 2018

Ja dávam malému skoro od narodenia Francúzske mlieko a úplne v pohode, aj trojmesačné koliky nás obišli. Rovnako to bolo aj u mňa - tiež som na ňom vyrastala a úplne ok. 🙂

renatka100
14. okt 2018

@andreakacmi france lait ma sojovy lecitn ja by som ho nedavala, aj hipp ho ma, neviem ci babylove treba pozriet. Topfer bio ho nema maju na nete

andreakacmi
autor
14. okt 2018

ďakujem veľmi pekne za názory, určite sa posnažím zaviesť príkrmy, to už jedáva ale urobiť to tak, aby mala viac jedla a nie umelého mlieka ... snaď sa mi to podarí a skúsim, to najlacnejšie a ak bude dobre, tak jej nechám to ... len neviem snáď to má všetky vitamíny.... odstaviť chcem, pretože mi to ide veľmi do zubov a vlasov mám pocit, takže uvidíme no... no keď už bude mať zúbky bude to ťažšie ... dakujem ešte raz za názory 😉😉😉😉😉😘😘😘😘