UM z DM

janynyna
10. okt 2018

Ahojte mamičky. Mate niektorá skúsenosť s mliečkom baby love z DM? ĎAKUJEM.

janynyna
autor
10. okt 2018

A od ktorého týždňa ste s ním začali?

puskaruka
10. okt 2018

My sme prešli z Nutrilon ha lebo mal vždy hnačky na babylove a rozdiel veľký.... malý hneď skončil s hnačkami a vyrazne prospieva

pininka
10. okt 2018

My sme nanho presli este kym som dojcila kedze som ju postupne potrebovala odstavit, cca 8 mesiac. Velmi dobre ho tolerovala, ine mliecko nechcela.

petra199099
10. okt 2018

@janynyna ja som ho pri dcerke mala a len to pila od 2 tyzdnov ked mala najprv sme mali hipp potom som presla na babylove po 3 ku sme pili a potom uz normalne mlieko

momoika
10. okt 2018

@janynyna nam sa zle rozpuštali, uplne hrče ostavali vo flaške, nech som ho zarobila pri akejkolvek teplote a šeklovala roznymi sposobmi.
Vraj tieto lacnejšie mlieka neobsahuju určite latky, ako drahšie mlieka. Nam sedi Nutrilon, a podla zloženia verim skor tomu..

janynyna
autor
10. okt 2018

@momoika nám práveže nutrilon nerobí dobre a ani beba.

lubi40
10. okt 2018

@janynyna od 4 mesiaca, lebo mu MM nestacilo (malo priberal).

monka112
10. okt 2018

my ho pijeme od pol roka, babylove bio, mne trocha smrdi ale malej chuti a pekne prospieva, do pol roka bola na bebe, cista katastrofa, lutujem, ze som ju tak dlho nechala sa trapit a to sme skusili vsetky beby co su, ani hipp nam nesadol

dominika7990
10. okt 2018

Ja som ho skúšala keď mala dcérka 3m a nesadlo jej bolelo ju brusko z neho a mala tvrdé kako... teraz som ho vyskúšala v 21m a teda vypila ho väčšie množstvo cca 400 ml než hipp mliečka čo jej stačilo 270-300 ml. Tak sme sa zas vrátili k hipp ale nakupujem ho v Rakúsku v Kittsse lebo ako rozdiel v dm tam a tu 4€ Na jedno balenie 😱 ale Vám môže sadnúť. Treba vyskúšať 🤷🏼‍♀️

fedorcek
10. okt 2018

My sme zacali asi od 6 mesiacov klasickym babylove a v roku sme presli na bio a sme spokojni 😉

miriama11
10. okt 2018

Ja som ho skusila ked som pomali odstavovala v 8m , chutit chutilo oproti inym ale mala hnacky z neho taze rachlo som ho zrusila.podla mna treba vyskusat lebo co sadne jednemu nemusi druhemu, nakoniec pila Hami mliecko bolo sladke tak sa rychlo namotala a teraz mame zakaz vsetkeho mliecneho tak sme na horkom mlieku na predpis😏

matos2017
10. okt 2018

@lubi40 a vcom vam nerobi dobre? Mozno skuste sa opytat v lekarni. Momentalne pouzivame babylove, som spokojna . Nutrilon , sunar bol prenas tazky a vracal mi s neho. Potom sme skusili v lekarni FranceLait , ten bol vyborny. Ziadne vracanie a kludny spanok. A nakoniec sme skoncili pri babylove . Treba skusat,ktore mlieko sadne. A lekarka mi vravela,ze aj to najlacnejsie UM ma ovela viac vyzivnych hodnot ako krabickove , takze idealne davat do 3rokov

lubi40
10. okt 2018

@matos2017 ja som nepisala, ze malemu nerobi dobre. Piasala som, ze DM davam malemu od 4 mesiacov...

matos2017
10. okt 2018

@lubi40 sorry, ta odpoved nepatrila vam ale autorovi otazky

zuz_anaa
11. okt 2018

Baby ostalo mi 6 krabíc mlieka babylove 1. Mal by niekto záujem ?? €3 jedno mlieko