Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  ...krásne žiaria po večeroch Venuša s Jupiterom

  #test_sedita_rodinne ...štyri voľné dni na štrikovanie a k tomu mlsanie...

  #test_sedita_rodinne ...bude ku kávičke 🍪☕

  puskaruka
  7. jún 2021    Čítané 86x

  Testovanie piškót Seditky

  Testovaniu piškót sme sa potešili všetci doma, pretože všetci sme milovníci piškót. A to od veku 3 roky až do 41 rokov. Máme ich radi len tak samé, s mliekom, v pudingu, v rýchlom chladenom dezerte. Zásielka bola ozaj bohatá, posúďte:

  Ako prvé padli vhod jemné, v čokoláde máčané perníčky zlepené ovocným džemom a vôbec sa im nedalo odolať, lebo boli ozaj mäkučké.

  Potom prišli na rad piškóty okrúhle, mini piškóty vo veľkom a v malom balení a dlhé piškóty. 

  Všetky piškóty sú bez kypridiel, dochucovadiel, či iných prímesí. Sú len z múky, vajec a cukru. 

  Možno sa pýtate, čo sa dá na piškótach testovať, samozrejme, že je čo testovať, tvar piškót, chuť, tvrdosť, farba, jemnosť, mäkkosť... V porovnaní s piškótami iných značiek, u nás si tieto piškóty, Seditky, našli miesto aj v budúcnosti. Piškóty nie sú priveľmi tvrdé a ani priveľmi mäkké. Sú také akurát k nahryznutiu. Každá má svoj okrúhly tvar a sú do zlatista upečené. 

  Mini okrúhle piškóty Seditky v malom balení si deti vzali do školy ako menšiu desiatu.

  Okrúhle piškóty klasické nám chutili namáčané do mlieka, do pudingu alebo v rýchlom chladenom dezerte, ktorý sme urobili na Deň detí.

  Seditky dlhé piškóty prekvapili tým, že boli bez cukrovej posýpky, rovnako jemné a nadýchané ako okrúhle piškóty.

  Balenia piškót sú veľmi milé. Každé balenie má svoje zvieratko - medveď, zebra, opica a tučniak.

  Ďakujeme, že sme mali možnosť otestovať piškóty Seditky a týmto sme objavili piškóty, ktoré ozaj chutia. 

  #skusenosti_seditky10

  #test_seditky deň detí nemôže byť bez dobrotky...použili sme jeden balík okrúhlych piškót

  #test_seditky desiata alebo olovrant v tejto kombinácii je u nás obľúbený, a vôbec nezáleží na veku...

  #test_seditky s chuťou sme sa pustili do testovania...začali sme s perníkom s jahodovým džemom 🍓🍓🍓

  #test_seditky ďakujeme....piškóty sú u nás veľmi obľúbené

  .... pečieme medovníčky....🎄

  puskaruka
  2. dec 2020    Čítané 100x

  Skúsenosť s bylinnými čajmi Mistral

  Ďakujem, že som sa mohla zúčastniť na testovaní bylinných čajov a týmto sa podeliť s ostatnými so skúsenosťami, dojmami, vôňou a chuťou týchto čajov.

  Každá krabička obsahuje 15 pyramídových vrecúšok zabalených v Aroma seal bag, ktoré zabezpečí, že vrecko s čajmi môžete opakovane otvoriť a zatvoriť. A týmto spôsobom sa zachová vôňa bylinnej zmesi.

  Na balení sa mi páči tiež to, že podiel bylinných, plodových, aromatizovaných zložiek je uvedený v percentách.

  Tieto čajíky chutia najlepšie osladené medom.

  U nás sa rýchlo minul Aromatizovaný bylinný čaj Imunita.

  Tento čaj po zaliatí krásne vonia po citrónovej tráve, balenie jej obsahuje 30%. S rumančekom pravým a rozmarínom má aj veľmi dobrú chuť. Navyše obsahuje vitamín C.

  Urologický čaj ma prekvapil vyšším obsahom brusníc a obsahom ibišteka, ktoré dodali čaju sfarbenie dočervena, ale aj pridali výbornú chuť. Tiež obsahuje bylinky: listy žihľavy, mäty piepornej, listy brezy a iné.

  V jesennom období ľudia viac pociťujú problémy s trávením, v takom prípade pomôžu čaje na trávenie.  Tento čaj na trávenie obsahuje v 30% plod koriandra, ktorý uľahčuje trávenie. Príjemnú vôňu čaju dáva vôňovec.

  Zázvorový čaj so šípkami

  Tento čajík ma prekvapil výraznou chuťou zázvoru. Nálevové vrecúško obsahuje 27% zázvoru. Pre milovníkov zázvoru padne vhod, ja veľmi zázvor neobľubujem, pre mňa bol tento čaj dosť štipľavý.

  Piatym testovaným čajom bol prieduškový čaj s lipou. Aj keď je v názve uvedená lipa, väčšiu zložku v percentách obsahuje tymian (25%), ktorý krásne prevonia celú miestnosť a aj prijemne chutí, najlepšie osladený medom.

  Čaje sme si vychutnávali doobeda pri online vyučovaní, pri písaní úloh, večer pri knihe, alebo pri TV, ja tiež pri pletení a háčkovaní vianočných dekorácií.

  Určite pri nejakom zdravotnom probléme vyhľadám práve tieto funkčné čaje, keď sa nám počas zimy minú sušené plody a bylinky z prírody.

  #recenzia #test_mistral3 #caj_mistral_skusenosti

  #test_mistral3 piatym testovaným čajom je prieduškový čaj s lipou. Aj keď je v názve uvedená lipa, väčšiu zložku v percentách obsahuje tymian (25%), ktorý krásne prevonia celú miestnosť a aj prijemne chutí, najlepšie osladený medom.

  #test_mistral3 pri príprave čaju si ako prvé všímam vôňu a sfarbenie čaju.....tento čajík ma prekvapil výraznou chuťou zázvoru.... nálevové vrecúško obsahuje 27% zázvoru.

  #test_mistral3 v jesennom období ľudia viac pociťujú problémy s trávením, v takom prípade pomôžu čaje na trávenie. Čaj na trávenie ponúka aj popradská firma Baliarne obchodu Poprad, v svojej edícii exclusive tea Mistral. Vďaka baleniu technológiou Aroma Seal bag udržiava arómu a kvalitu čajovej zmesi. Tento čaj na trávenie obsahuje v 30% tách plod koriandra, ktorý uľahčuje trávenie. Príjemnú vôňu čaju dáva vôňovec.

  #test_mistral3 urologický čaj ma prekvapil vyšším obsahom brusníc a obsahom ibišteka, ktoré dodali čaju sfarbenie dočervena ale aj pridali výbornú chuť. Tiež obsahuje bylinky: listy žihľavy, mäty priepornej, listy brezy a iné.

  #test_mistral3 ako prvý čajík z bohatej ponuky som si vybrala čaj na imunitu. Už po otvorení sáčku ma prekvapila vábivá vôňa citrónovej trávy, ktorá obsahuje práve najväčšie množstvo v tomto balení, až 30%. Spojením všetkých byliniek, ktoré obsahuje jedno nálevové vrecúško, čajík ponúkol veľmi lahodnú chuť. Navyše obsahuje 2,7% vitamínu C.

  #test_mistral3 čajíky sú doma..... teším sa na vychutnávanie po večeroch....

  Práve upečené špaldové pletenky z kvásku 🥐🥖🍞

  Veselý silvestrovský večer a príjemný vstup do Nového roka 2020 v čínskom horoskope do roku potkana 🐭
  🎆🎉🍾🥂

  Chystáme ku silvestrovskému pohosteniu 🥂🍾🎉🎆

  ... dcérka vyšila obrázok.... darček pre kamarátku....

  🤶👼🎅

  ...dnes piekli deti k Vianociam 🎄...

  Tvorenie k Vianociam ma baví....

  (2 fotky)

  ....aj dnes pokračujem v pečení...

  .... pomaly pečieme k Vianociam.... oriešky, naplníme tesne pred Vianocami

  Dnes meninky oslavuje náš Mikuláš....♥️🎅

  .... troška tvorenia dnes...polystyrénová guľa, jutový povrázok.... 🎄

  ....fajne adventné čajíky ☕

  .... vianočný škriatkovia 🎅🎅

  ....345ty pokus o vianočné foto 🎅