Zahustenie HA mliečka kvôli refluxu

lubik87
22. máj 2018

Kočky zahustujete niektoré umelé mliečka ? Mozme dostať HA na predpis od 6 mesiacov .Doteraz papa AR ale to kupujeme za hotové ..

lubik87
autor
26. máj 2018

@karmela
@iva261
@petrikazuzka
@janickacrazy
@radoslava3 baby a teda až by som.sla inde a uznajú nám reflux tak ma nárok dokedy ? Je to.len do 6 mesiacov alebo do roka ? Ako to je ..lebo keď čítam vaše príspevky tak je to fakt nefér od tej dr že nám to nedala...

petrikazuzka
26. máj 2018

@lubik87 je to do roka

karmela
26. máj 2018

@lubik87 áno je to do roka,a poisťovňa aspoň dôvera prepláca všetky doplatky na to diétne mliecko alebo Ha.Urcite by som šla na tvojom mieste k inej gastro.To je fakt sila že dr nedá odporúčanie bábätku akoby to z jej peňazí išlo 😡 Držím palce aj malej.Ono už keď budú papať tuhú stravu bude to lepšie ale mliecko pijú tak či tak

janickacrazy
26. máj 2018

@lubik87 určite chod k inej dr. nám napísala naša obvodná v pohode HA mlieko a to sme ešte ani na gastre neboli, len sme mali alergiu v rodine a nárok je do roka

lubik87
autor
26. máj 2018

@karmela my sme už na prikrmoch a práve teraz začala viac grckat oveľa ...vkuse ale vkuse pregrcne nie veľa ale za lyžicu aj 5 krát po papani či už tuhé alebo mliečko ..okrem noci vtedy sa ani nezobudí poriadne to.je fajn 🙂

karmela
26. máj 2018

@lubik87 ja mojej robím hustejšie prikrmi z toho mi nevraca.Ale z mlieka a čaju to áno.Tak určite chod na gastro keď ti grcka aj s prikrmu

lubik87
autor
26. máj 2018

@karmela v pondelok poradňa tak to vyriešime 🙂 snáď nám to už uznajú 🙂

lubik87
autor
6. jún 2018

Tak sme prišli z vyšetrenia 🙂 aaa máme uznaný reflux 🙂 mala grckala na každú stranu :D jeden krát hneď po napapani..dokaz som mala na čiernom tričku a..potom sa jej do 3 minúty vrátilo mliečko na sone .a potom keď nám dr vypisovala papiere ...🙂 Som jej spomínala ako sme pochodili tak bola rozhorčená že o čo
im išlo že neuznali..jooj teším sa baby ..sme rátali mliečka tak vypitých 23 krabíc po 18€ :D neviem čo teraz narobím s toľkými ušetrenými peniazmi ::D @karmela
@janickacrazy
@iva261
@petrikazuzka
@radoslava3
@amedeofelisa

janickacrazy
6. jún 2018

@lubik87 tak super, teším sa, že ste to nevzdali

lubik87
autor
6. jún 2018

@janickacrazy aj ja a že mala takto super spolupracovala 🙂 ako tešiť sa z diagnozi je pre niekoho divné asi 🙂 ale ja sa teším že nám ju potvrdili aj na papieri 🙂 a moja dr vytesena už mi dávala recept s 5 mliekami :D

karmela
6. jún 2018

@lubik87 no konečne normálna dr som rada že Vám to uznali.

radoslava3
6. jún 2018

@lubik87 tak to ma tesi.. snad reflux coskoro ustupi ☺ drzkam palceky