Zarábam mlieko zlým spôsobom?

aschkimka
2. máj 2021

Ahojte, prosím vás neukamenujte má...dnes po necelých troch mesiacoch som zistila že asi zle zarábam mlieko. Mala síce krásne priberá, koliky nemá. ale rozmyslalasom ako si uľahčiť zarábanie mlieka a uvidela som jedno video kde pani si ohriala vodu a až potom do nej vysypala požadované množstvo Nutrilonu a zatrepala a dala tak dieťaťu. ja som to doteraz robila tak že som dala požadované množstvo vody, do toho dala požadované množstvo Nutrilonu a dala spolu do ohrievacky Avent. alebo zarobené mlieko dala do vodného kúpeľa.
je to až taký vážny prehrešok?

Ďakujem za odpovede. Mám nenormálne výčitky svedomia že som nebodaj dcére blížila...ale v nemocnici mi tiež mlieko dali nenormálne rýchlo a podľa mňa ho mali zarobené a len ho zohriali...

aschkimka
autor
3. máj 2021

@wieruska1 včera som to tiež našla ďakujem 🙂 len aby to aj "fungovalo" ako nefunguje ta Avent ohrievacka jedla....odpísali mi z aventu že ťa ohrievacka slúži na rozmrazovanie jedla, aj na prípravu...to znamená že ja si pripravím mlieko a ono sa mi zohreje v ohrievacke (takže nie len voda)...neviem či tomu môžem veriť...keď tu píšete všetky že len voda sa ohrieva a až potom sa pridá UM

ckatka
3. máj 2021

@wieruska1 😂😂 môj muž raz v noci...rozospaty...na požiadavku "dones mlieko", išiel do chladničky, nalial decku studené kravské z krabice...decko vypilo a spalo....😂 a tak sme v 8m zaviedli nechtiac kravské mlieko

aschkimka
autor
3. máj 2021

@aschkimka ženy toto mi odpísali z nutrilonu:
Dobrý den

sposob pripravy aky pouzivate vy, nie je ziadny prehresok. Sposobov je vela, dolezite je nepozuivat na pripravu horucu vodu. Cize ohriat vodu, dat do nej prasok a pretrepat, alebo dat najskror prasok, potom zaliat vodou a pretrepat, alebo date vodu a prasok a nasledne ohrejte je jedno. Len treba pouzivat vzdy spravnu teplotu vodu aby sa neznehodnotili vitaminy a vzacne oleje, ktore Nutrilon obsahuje.

pýtala som sa ešte na vodný kúpeľ, že v Tom prípade si neviem predstaviť ako by som odmerala teplotu vody,najskôr niekde vyliať a časom odmerať ci má cca 40 stupňov...

ale vidíte, spôsoby sú rôzne 🙂

fiafia
3. máj 2021

@aschkimka nezarabala som vopred. Už chvíľu keď mi stalo mlieko vo fľaške sa mi to nepáčilo. Mala som v termoske na približne požadovanú teplotu, naliala do fľaše,nasypala mlieko a hotovo