Zlý prechod na Nutrilon 2

zuzkalika
30. dec 2013

pekny den mamicky 🙂 chcem poprosit o radu a vase skusenosti. drobec od narodenia pekne spaval. zaspinka okolo siedmej vecer a budil sa az o piatej rano. napapal sa a spinkal dalej este aspon do siedmej. asi pred mesiacom sme presli z nutrilonu 1 na nutrilon 2. a tu je nas problem - maly odvtedy spi velmi nepokojne, stale sa prehadzuje, v noci sa budi uz okolo polnoci s velkym placom a potom este asi dvakrat ☹ neviete mi prosim poradit ci treba vydrzat kym si na mliecko zvykne a spanok sa znovu upravi ale sa vratit spat k 1? dakujem 🙂

kofoluska
30. dec 2013

@zuzkalika Viem, ze obycajny nutrilon zapeka. My sme davali kvoli tomu Nutrilon Comfort, ale jednotku. Maly ma len pat mesiacov. Neboli ho z tej dvojky brusko? Skus zmenit mliecko - bebu alebo hami alebo sunar. A uvidis. Dost si rodicia chvalia aj France Lait.

zuzkalika
autor
30. dec 2013

@kofoluska cez den s nim problem nema. s nutrilonom 1 sme boli spokojni. len ten spanok :/ asi fakt skusim zmenit. dakujem za radu 🙂

luba28
30. dec 2013

@zuzkalika a preco neprejdes na obycajne polotucne mlieko????zbytocne vyhadzujes peniaze za 2,...

kofoluska
30. dec 2013

@zuzkalika My sme na zaciatku davali obyc nutrilon a prave sme mali problem tiez len v noci, cez den nie. Nebudil sa nam s placom sice, ale kopal nohami zo spanku a prehadzoval sa. Celkovo nemal dobry spanok. A presli sme na Comfort a pohoda. Inak aj to co pise Luba - mozes prejst aj na obyc mlieko uz. Len pozor, aby ho z neho neprehnalo, ja sa pomaly o mesiac tiez chystam prejst na kravske, svokra dala navod, ako zacat 🙂))) A na jar po velkej noci zase xceme kozie, je lepsie, zdravsie a lahsie stravitelne. Aj na imunitu je super.

mrssweet
20. nov 2019

@zuzkalika Dobrý deň. Našla som tento starší príspevok. Máme teraz ten istý problém ako popisujete vy. Trápime sa už tretí týždeň a tak mi napadlo že sme presne pred 3 týždňami presli z 1 na 2. Prosim vás zmenili ste mliečko a pomohlo? Teda ak si ešte pamätáte. Ďakujem.

zuzkalika
autor
20. nov 2019

@mrssweet ahoj😉 my sme sa nacas vratili spat k 1 a ked sme neskor skusili opat 2 uz to bolo v poriadku😊 drzim palce nech je drobec ok s mlieckom❤

mrssweet
20. nov 2019

@zuzkalika ďakujem pekne za rýchlu odpoveď 🤗