Zmena umelého mlieka a jeho použitie

ewka0012
18. feb 2012

ahojte baby,prosim o rady tie co nekoja ako ja,musela som prestat zo zdravotnych dovodov,doktorka nam dala Nutrilon HA,ale mne sa nezdal ok,maleho bolelo brusko a v stolici mal akoby biele kusky take nestravene,tak som sa po dvoch dnoch nastvala a kupila mu v DMke Babylove 1,co mi odporucila kamoska,a je ovela lacnejsie.neviem ci som urobila dobre lebo som to nekonzultovala s doktorkou.ale malemu chuti,je take huste a dobre po nom spinka.kaka asi 3-4krat denne zatial.len som si neni ista ci robim vsetko ok,lebo tri tyzdne som kojila a o umelom neviem nic.snazim sa mu ho davat kazde tri hodiny,niekedy pyta aj castejsie,ale na obale od mlieka pisu ze by mal vypit 90ml ale to sa nam podari malokedy,nikedy vypije len 40ml,niekedy 60ml,ako kedy,raz za den flasky aj cumle sterilizujem,vodu mam vyvarenu prichystanu v kanvici,vzdy len trochu ohrejem,niekedy ked nedopije a zostane viac vo flaske tak mu to dam znovu to iste,nevadi to?ved par hodin to moze stat nie?maly ma dnes tri tyzdne.dakujem za rady.

luluncek
24. okt 2019

Babule ja už som zufala. Chcem sa spýtať malý je pri každom.mliecku nepokojný. Plačeme.pomaly celé.dni ...ale trikrát sme zmenili mliečko pri každej zmene bol vždy prvé štyri dni úplne super kludnucky čím to môže byť dakuejm ....

matka2501
4. máj 2022

@luluncek upravilo sa vam to potom? Teraz mam to iste so synom.ma 2 mesiace a tiez vzdy po 5 dnoch zacnu problemy.