2. Atestačná práca v Ružomberku

ivana711
18. mar 2019

Kto absolvoval úspešne 2. atestačnú skúšku v Ružomberku a bol by ochotný poradiť ohľadom písania práce? Mám záujem skôr radu od učiteliek v MŠ 🙂

petra2017
8. jún 2020

Dobrý deň. Mne prišiel minulý týždeň mail, že o 3 týždne obhajujem. Nemáte, prosím vás, vypracované tie otázky? Akosi nestíham 🙂 Ďakujem

andsev
16. jún 2020

@anety čítam, že ste boli na 2. atestácii. Mohla by som vás poprosiť o pomoc?

maanro
16. jún 2020

@petra2017
Dobrý deň, mne prišiel dnes mail, že či mám záujem obhajovať online. Sadla som si k tematickým okruhom, ale zostala som v šoku, lebo na stránke majú tematické okruhy iné, ako som si stiahla pred nejakým časom. Prosím vás, ktoré tematické okruhy sú potrebné si preštudovať? Staré obsahujú 15. bodov (1. pedagogicko-psychologická diagnostika, 9. didaktické prostriedky, 15. metódy tvorivého písania....) a nových je 12. bodov (1. zákonitosti psychického ...., 12. teoretické východiská....) Ktoré sa mám učiť. Vie mi niekto poradiť? Tie 15. bodové mám vypracované, ak niekto potrebuje. Ďakujem

anety
16. jún 2020

@andsev na prvej som bola. Čo by ste potrebovali?

anety
16. jún 2020

@maanro vy sa držte podľa starého, ja tam vidím 15 otázok https://ccvpfku.sk/wp-content/uploads/2019/03/t...

maanro
16. jún 2020

@anety Ďakujem. Potrebovala som si to ujasniť.

petra2017
16. jún 2020

@maanro Dobrý večer, určite tých 15. Poslali mi spolu s posudkami aj link, kde je práve tých 15 otázok. Ak by ste boli ochotná poslať mi na mail pesi@centrum.sk vami vypracované otázky, bola by som vám veľmi vdačná.

maanro
17. jún 2020

@petra2017 Dobrý deň, ešte som zabudla spomenúť, že idem na druhú atestáciu, ak aj vy, napíšte, obratom vám pošlem na mail, čo mám. A ešte sa spýtam, aký dlhý čas prešiel odvtedy ako vás upozornili na to mailom a termínom obhajoby? Dúfam, že nie týždeň. Ďakujem

maanro
17. jún 2020

@petra2017 Prepáčte, chcela som vám poslať otázky, ale píše mi, že adresa nesprávna. Kopírovala som ju, tak si prosím skontrolujte. Vďaka

maanro
17. jún 2020

@petra2017 alebo máte plnú schránku...

maanro
17. jún 2020

@maanro teraz som zistila, že ste mi písali 2krát, vždy s inou adresou, takže by vám to malo prísť

maanro
17. jún 2020

@petra2017 teraz som zistila, že ste mi písali 2krát, vždy s inou adresou, takže by vám to malo prísť

petra2017
17. jún 2020

@maanro dobrý večer, presne ako píšete. Medzi mojim potvrdením a termínom prešiel týždeň. Takze je to dosť narýchlo. Ďakujem, mail mi prišiel v poriadku. Už som aj zabudla, že som ten starý zrušila🤦‍♀️ Ak by ste mali nejaké otázky k obhajobe, o týždeň mi môžete napísať 😀 ešte raz ďakujem a nech sa Vám dobre učí 😉

maanro
19. jún 2020

Dnes mi mailom prišli posudky a termín obhajoby. Som zostala v šoku, že obhajoba až 7.9. Ako ste niektoré písali tak to išlo rýchlo. Dúfam, že sa nepomýlili.

silvia62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jpo
11. sep 2020

Dobrý deň, idem na online obhajobu 1.atestácie. Má niekto skúsenosti s online obhajobou? Ako to prebiehalo? Môžete mi prosím poslať vypracované otázky? Veľmi by mi to pomohlo. Ďakujem

jpo
11. sep 2020

Atestáciu robím v Ružomberku. Mailová adresa porjan02@gmail.com Vopred veľká vďaka.🙂

jpo
11. sep 2020

@maanro
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či ste už obhajila atestačnú prácu a aký bol priebeh.

maryy
22. sep 2020

@jpo dobrý večer. Prosím Vás, ja stále čakám na pozvanie k obhajobe, prácu som odovzdávala ešte v júni 2019... Zisťovali ste si na cent.cel.vzdelavania vopred, kedy by vás mohli prizvať, alebo ste len čakali na mail?. Doposiaľ mi to bolo jedno, bola som na RD, teraz by som to však potrebovala čo najskôr ... Nechcem im spamovať mail, ani vyvolávať, ale už mám mierne obavy...
A ako prebiehala online obhajoba? Vďaka

maanro
23. sep 2020

@jpo Dobrý večer, ja som obhájila, bolo v pohode, viac som mala strach... Poslali mi link, rpipojila som sa, najskor som hovorila o práci, potom mi dala skúšajúca teoretickú otázku, zastavila ma a bolo, celé to prebehlo ok. Takže mi odľahlo. S pozdravom M.

pink31
2. okt 2020

@maanro prosim Vas, poslali by ste mi mailom vypracovane otazky 🙏❤️

katka19275
3. okt 2020

@maanro ja vás poprosím ak máte vypracované na 2.AS v RU, pre mš, vdaka

silvia62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diana2312
10. okt 2020

Aj ja som dostala teraz termín na skúšky. Zistila som, že otázky sú iné, ako som si stiahla a pripravila pred časom. Tak vás poprosím, ak máte vypracované, zaslať otázky na 1.AS v RU pre učiteľov aj pre mňa. Ďakujem.

pink31
13. okt 2020

@katka19275 Katka, uz ste zohnali?

katka19275
13. okt 2020

nezohnala

pink31
13. okt 2020

@katka19275 Ani ja, studovala som stranku skoly, cize mam jasno, pokial som odovzdavala pracu podla stareho (Zakon 317/2009) platia stsre otazky 15. Tie som nasla vypracovane na zborovna.sk

skeva
6. nov 2020

@maanro Dobrý večer, prosím vás obhajovali ste 1., či 2. atestáciu? Kto vás skúšal? Pani, ktorá vám recenzovala prácu? Ďakujem za odpoveď. Mám zajtra.....stresujem.....

diana2312
7. nov 2020

Robila som 1. atestáciu. Skúšala ma riaditeľka. Najstresujúcejšie bolo pripojenie. Nedarilo sa mi pripojiť cez ich linku. Chcem však naozaj veľmi pozitívne ohodnotiť trpezlivosť a pochopenie, s ktorým ku mne pristupovali. Treba mať pri sebe aj mobilný telefón, v prípade technických problémov, tak ako uvádzajú. Nakoniec sme to zvládli. Skúška nebola ťažká. Otázky boli smerované na prax a skúsenosti. Pristupovali ku mne veľmi korektne. Držím Vám dnes palce. Veľa šťastia.

skeva
7. nov 2020

Ďakujem