1. atestačná skúška Ružomberku

tmarky1
10. mar 2015

Prosím vas bol niekto na 1.atestačnej skuske v Ružomberku? ake mate skusenosti? nemate vypracované otazky:
1. Klasifikácia všeobecných cieľov výchovy a vzdelávania
2. Zhodnotenie problematiky taxonómie cieľov
3. Špecifikácia vzdelávacích štandardov
4. Identifikácia jednotlivých zloţiek systému vyučovania
5. Didaktické zásady
6. Organizačné formy vzdelávania
7. Učebné pomôcky a didaktická technika
8. Súčasné trendy v skúšaní a hodnotení
9. Evalvácia a autoevalvácia vo vyučovacom procese
Velmi by mi to pophlo, poslali mi pozvanku už na tuto sobotu a neviem či to zvladnem vypracovať. Dakujem.

bubinka68
6. máj 2015

Ahoj pozerám, že kopec odpovedí. Ja by som tiež chcela robiť prvú atestačkú v rk, podeliš sa o skúsenosti ak to nerobí problém, keďže ty si to už absolvova :D

holidayova
11. júl 2015

Ahojte. Aj ja sa chystam konecne na 1. atestacnu, stale rozmyslam ci poslat prihlasku na MPC, alebo priamo na KU v Ruzomberku.

sulamith
11. júl 2015

@holidayova urcite chod do Ruzomberka.Super pristup.Bola som velmi spokojna 🙂

holidayova
12. júl 2015

@sulamith dakujem pekne za radu. Chodila si aj na predatestacne vzdelavanie?

sulamith
12. júl 2015

@holidayova ano chodila som na predatestacne.30 kreditov som vyzbierala dalsich 30 na predatestacnom.A potom samotna skuska.Absolvovala som to minuly rok ☺

holidayova
12. júl 2015

@sulamith a ak ano, bolo to v RK? A koľko stretnutí ste mali? Nezáleží na tom kedy pošlem prihlášku? Ďakujem pekne za odpoveď.

holidayova
12. júl 2015

@sulamith ja by som to chcela tento rok, teda čo najskôr, kým som na MD.

sulamith
12. júl 2015

Posli prihlasku a oni ta zaradia podla datumu.Tiez dlzka zalezi aj od toho ci budes mat konzultanta alebo nie a koho.

sulamith
12. júl 2015

@holidayova a urob si to cim skor,kym si doma.Zvladnes to lavou zadnou ☺Drzim prsteky ☺

abakus
26. jan 2016
abakus
26. jan 2016

@tmarky1 Dobry vecer chcem sa opytat ako ste dopadli na prvej atestacnej tahali ste si z tych 9 okruhov alebo ste odpovedali z toho okruhu co ste zadavali do prihlasky a mali ste vypracovane otazky keby som mohla poprosit keby neposlali by ste mi ich budem Vam velmi vdacna dakujem Katarina moj mail folvarsky@gmail.com

mellyg
12. apr 2016

Ja sa chystám 29.apríla na skúšku. Poslali mi okruh otázok a zatiaľ ich nemám vypracované k prvej atestácií. Je tu niekto, kto absolvoval atestáciu v Ružomberku a má vypracované otázky? Bola by som veľmi vďačná. Ďakujem vopred. gribova@centrum.sk

mellyg
12. apr 2016

@sulamith Prosím, nemáš vypracované otázky?

stelinka
15. apr 2016

Ahojte. Nepisali ste niektora prvu atestacnu pracu z matematiky?

lenkaga
15. apr 2016

@stelinka ja som pisala.

holidayova
15. apr 2016

@stelinka ja len chcem pisat z matematiky

jackymack
19. apr 2016

@mellyg
@mellyg ja tam idem tiez 29 a tiez neviem ako to bude prebiehat

jackymack
19. apr 2016

@stelinka a pisala som z matematiky

stelinka
19. apr 2016

@jackymack
@lenkaga nemohli by ste mi prosim poslat vase prace alebo aspon cast ako vzor? Ja sa nejako neviem rozbehnut kedze ani neviem ako to ma spravne vyzerat. Velmi by ste mi pomohli.☺

sorciera24
19. apr 2016

@mellyg
@jackymack uz vam prisli pozvanky? kedy? ja cakam a stale mi nic neprislo, aj ked mi mailom min. tyzden pani pisala, ze mam kladne posudky.... ja nechapem, kedy pride mne...

lenkaga
19. apr 2016

@stelinka a aku mas temu, teda o com pises?

stelinka
19. apr 2016

Rozmyslala som nad ucebnymi pomockami a didaktickou technikou to sa mi najviac pozdavalo
@lenkaga

lenkaga
19. apr 2016

@stelinka ja mam Využitie softveru Geogebra pri konštrukciach trojuholnika. Posli mi e- mail, poslem ti ako som to mala.

stelinka
19. apr 2016

@lenkaga poslala som IP

jackymack
21. apr 2016

@sorciera24 ja to uz mam tyzden doma - myslim ten posudok...cize napripravu mam 2 tyzdne...jaale dufam, ze tam z toho vedu robit nebudu....

jackymack
21. apr 2016

@stelinka ja mam numeracne sustavy narh ako ucit na ZS a SS na mail mozem poslat

sorciera24
21. apr 2016

@jackymack to nechapem, preco niekomu uz poslali a niekomu nie, mne pred tyzdnom pisali zo studijneho, ze mam kaldne posudky a atestacia bude niekedy v maji a pride mi to postou, zatial nic....cize voebc netusim, ze ekdy.....ja enviem, ci to azvisi od predmetov....ci co...ja mam OBN

vladulik2
21. apr 2016

@sorciera24 ahojte dievčatá ..... Aj ja som posielala ku decembru a zatialnic neprišlo ...... A tebe len tak písali zo studijneho alebo si ich kontaktovala ? Ja mam 1.-4.

sorciera24
21. apr 2016

@vladulik2 jaaj, ani nevies, aka som rada, ze ani tebe nic neprislo 😉 ....ja som ich kontaktovala, elbo mali na stranke vypisane na min. tyzden konzultacie, ze ci sa to tyka aj mna....a odpisali mi toto, ze nie, ze je to pre tyhc, co este len pracu pisu, ze ja uz mam vypracovane kaldne posudky a dohladnej dobe mi pride pozvanka a obhajoby budu niekedy v maji....(to som s nimi pisala 12.4.).....a zatial nic....som sa zlakla, ekd tu baby pisali, ze oni uz vedia termin.....ale, ekd to tak sledujem, ze vedia to len ti, co maju matiku (mozno oni uz maju komisiu)...tak dufam, ze nam daju coskoro vediet 😉

sorciera24
25. apr 2016

@vladulik2 a ostatne, tak uz som sa dockala....13.5. obhajujem🙂