Aký darček triednemu na koniec roka?

kucharka123
28. jún 2018

Ahojte, som v druhom ročníku na strednej a konečne mám školský rok za sebou! Chcem priniest niečo triednemu učiteľovi na konci roka, spraviť si očko 😉 ale neviem čo haha. Nejake tipy/triky?

denisekkk
28. jún 2018

Kava, cokolada, caj nikdy neurazia

ink
28. jún 2018

alebo napeč

ukulela
28. jún 2018

@kucharka123 dost neskoro riesit, no ten napeceny kolac sa mi pozdava 🙂 to urazit nemoze a moze aspon ponuknut v zborovni (alebo aj v triede) ... aj ked teda nepaci sa mi argument "urobit si ocko"

kucharka123
autor
28. jún 2018

@ukulela hadam nebudem darcek pre triedneho riesit tyzden dopredu

ukulela
28. jún 2018

@kucharka123 pozri, je to len moj nazor, ale riesit vecer dopredu, co chcem dat cloveku na druhy den rano je neskoro, lebo jedine, co mozes urobit, je zbehnut cestou do skoly do lidlu/jednoty/niekde, a kupit kavu/bombonieru/pralinky. aj to by si mala vediet, ci pije kavu, alebo caj, .... kavickara by potesila kvalitna prazena vyberova kava, no praziarne oi takom case este otvorene nebyvaju. rovnako nejaka lepsia cokolada, vyrabane pralinky v peknom baleni.
ja, ked chcem dakoho obdarovat z vdaky, to neriesim vecer dopredu (pokial nemam jasnu predstavu, co ten clovek ma rad, resp oceni). ak potrebujem prezent ako obycajnu pozornost, kava/lepsia cokolada to istia. neviem, aku inu radu cakas?

dadanu5
28. jún 2018

Nejaku sadu pier, bývajú v pekných krabickach v papiernictvach

katka253111
28. jún 2018

@kucharka123 ak chces niekomu naozaj nieco dar, tak kludne mozes aspon den ci dva dopredu riesit...ked aj tyzden... ak chces to len tak odflaknut, tak kludne zacni riesit vecer,ked je skoro vsetko zatvorene 😂😂😂 a ocko si tym nespravis... ked niekomu nieco davas, dava sa to ako vdaka a tak sa to aj berie... nie kvoli tomu, ze potom bude uz na teba hladiet inak...to tazko

hettinka
28. jún 2018

@kucharka123 najlepšie je sa poskladať celá trieda a kúpiť niečo pekné spoločné, stále lepšie, ako lacné čokolády z LIDL. Mňa osobne vždy poteší niečo originálne a osobné, tento rok som dostala také drevené srdiečko s osobným nápisom. Prípadne kúp nejaký kvietok, chlapovi aj to pero, alebo kávička, čaj ...
A najviac ma poteší ako mamu aj učiteľku, ked decká poslúchajú a učia sa.

viktorko4
28. jún 2018

Alebo nevtieraj 😉

kucharka123
autor
28. jún 2018

@katka253111 zajtra by som vsetko stihala, nemala som predtym moc cas o tom rozmyslat. Ludia maju aj inu robotu ako cely den sediet na modrom koniku a zrat mudrost sveta. Kazdopadne dakujem ostatne, ta kava alebo kolac je celkom dobry napad. S tym ockom som si samozrejme robila srandu

miriam439
28. jún 2018

@kucharka123 Však nikto z nás ťa neprosil, aby si celé dni sedela a žrala múdrosti sveta z MK. Ty si si pýtala radu... A mám takú skúsenosť, že premýšľať nad niečím sa dá aj popri inej robote, keďže si už bola v posledný týždeň v škole tak strašne pracovne vyťažená.
Ja osobne nemám rada, keď sa veci riešia na poslednú chvíľu, ale možno postupom času sa naučíš, že nezaškodí mať veci dopredu pripravené (alebo aspoň premyslené). 😕

verca888
29. jún 2018

@kucharka123 mozno si mala, podla mna riesit to takto neskoro vecer den pred tym ako to potrebujes, uz ani obchody nie su otvorene ani nic... tak hadam si teda rano nieco stihla kupit

ukulela
29. jún 2018

@kucharka123 no to som rada, ze nestihas cely den sediet na MK. ja tiez nie, som zamestnana, s malym dietatom, druhym na ceste, praca do 30 km od bydliska, kazdy den dochadzanie, skolka, varenie atd ... a este ja tupa som zozrala mudrost sveta v snahe poradit ti. diky, brona, udrzuj si tento pristup k okoliu co najdlhsie.
pekne prazdniny ti prajem.