Denná študentka vysokej školy a nová práca

10. nov 2021

Ahojte, potrebovala by som poradit. Dcera studuje prvy rok na V S, ale naskytla sa jej super praca. Kedze zo studia nie je nejaka nadsena a nebavi ju, este aj to distancne studium do toho... rozmysla ze by pracovala na TPP. Moze byt subezne dennou studentkou aj mat TPP kym si rozmysli ci pokracovat v studiu alebo nie?

janai1
10. nov 2021

Áno môže... Ja som dokončila 3 roky VŠ počas TPP

autor
10. nov 2021

@janai1 dakujem

javorinska
10. nov 2021

kludne moze 🙂 a verim ze nadsenie z novej prave je vacsie ako aktualne studium na vs, ale predsa len by som si to nechala ako poistku, je to len prvy rok aby zbytocne neprepasla aj tuto sancu 🙂

autor
10. nov 2021

@javorinska múdro hovoríš, úplne súhlasím...

dombia
10. nov 2021

Áno, ja som študentka denného štúdia VŠ a už druhý rok pracujem TPP a popri tom študujem. 🙂

nikanu
10. nov 2021

Súhlasím aj ja 🙂 Dá sa to, ak je šikulka tam by hádam nemala problém aj pracovať aj študovať. Len teda neukončovala by som školu ešte, pokiaľ fakt nezačala robiť. Radšej nech zistí, či ju to bude baviť a popri tom tá škola 🙂

mogaa
10. nov 2021

Pokiaľ má školu ktorá sa nebude časovo prekrývať s časom školy, tak kludne.....treba počítať s tým že zamestnávateľ jej nebude dávať žiadne úľavy voči škole, teda nemusí jej dať ani dovolenku v čase skúšok alebo ju uvolňovať z práce kedy potrebuje byť v škole.....