Štúdium ošetrovateľstva na vysokej škole

gloe
20. máj 2016

Ahojte,študuje niekto Vš ošetrovatelstvo externe?Som pracujúca zdravotná asistentka,prijali ma,len rozmýšlam či sa mám na to dať,podľa mňa je to až príliš náročné 4roky študovať.Pracujem na ťažkom oddelení.Uvažujem aj nad tým že chcú vrátiť štúdium sestry opäť na zdravotnícke školy,teda či bude stačiť rok štúdia na všeobecnú sestru?Prosím viete niekto poradiť?Ďakujem za odpoveď.

jeennyv
20. máj 2016

@gloe sesterka takto studovala na vs aj pracovala a zvladla to vsetko, ale zalezi na tebe aka si povaha ako si to vies zariadit ucenie a takto, externe niekde je to kazda piatok sobota v mesiaci,inde je to piatok a sobota raz v mesiaci, je dobre vediet podmienky skoly atd...ale myslim, ze sa to da zvladnut...ale ako pisem, kazdy je stavany na nieco ine...

gloe
autor
20. máj 2016

Teraz viem že sa chodí štvrtok,piatok,sobota.Kolegyne chodili po nočnej do Nz alebo do Rk . A v sobotu ešte do nocnej.,rovno zo školy takže dosť naročné.

jeennyv
21. máj 2016

@gloe vsade maju inu pristup, nikomu v studiu vyhoveju inemu nie, zalezi aj ake podmienky nastavi pracovisko atd..urcite v takom pomere ako spominas je to narocne...