Dorobenie si maturity

dubaj18
20. jan 2024

Dobry den, zvazujem, ze si po rokoch prace dorobim k vyucnemu listu aj maturitu.. Rozmyslam nad skolou v Bytci.. Viete mi niekto povedat, ci je to tazke studium? Ako je to casovo? Mam pracu aj deti, trocha sa toho obavam, ci to zvladnem 😕

martinmmartin
20. jan 2024

A dovod??Mas nieco konkretne kde jasne povedali ze bez maturity nic nebude? Lebo ona ta maturita mozno za tu energiu ani moc nestoji lebo je to celkom zbytocne ked by to malo pri naturite aj zostat.

viestta
20. jan 2024

@martinmmartin preco zbytocne? Ked uz nic ine, tak bude mat clovek dobry pocit z toho, ze si dal metu a tu dosiahol. A vies co, ja mam maturitu zohladnenu v plate, oproti mojim kolegyniam mam viac, kvoli "zbytocnej" mature, ktora mi je pri mojej robote "na nic".

martinmmartin
20. jan 2024

@viestta A presne preto je otazka ci ma sudruzka autorka nieco v rukave kde sa maturita extra spominala.....lebo je to dnes vynimka ( co ale existuje)

viestta
20. jan 2024

@martinmmartin neris preco si chce dorobit maturu. Je to jej rozhodnutie, dovody pozna

misienka123
20. jan 2024

@martinmmartin vôbec to nieje zbytočne.určite bude mať viac možností sa uplatniť čo sa týka práce..

misienka123
20. jan 2024

@dubaj18 odporúčam si urobiť..ja som v septembri nastúpila,pol roka mám za sebou a to som 22 rokov preč zo strednej,teraz "odznova" ale zvládam.. zvládneš.je tam veľa žiakov, ktorí si kvôli praci robia..mala som možnosť,ponuku ísť pracovať na poštu,je tam podmienka maturita,tak som prišla o dobré miesto,vzali inú..a presne ako vyššie napísané, ak by nič,tak aspoň budem mať pocit že som dačo dosiahla..

misienka123
20. jan 2024

@viestta Presne tak👍🏾🙂

viestta
20. jan 2024

@misienka123 drzim palce. Dobre si sa rozhodla

misienka123
20. jan 2024

@viestta 🤗 ďakujem

ketrin007
20. jan 2024

@dubaj18 dobrý večer ja tam práve študujem 😊 už máme prvý polrok za sebou