Externé magisterské štúdium

maj98
25. dec 2022

Ahojte. Študovala som externe bakalara psychológa, urobila som štátnice. Potom som otehotnela, založili sme si rodinu, roky ubehli. Teraz zvažujem pokračovať v štúdiu, len problém je že psychológia externe je len na paneuropskej (čo vzhľadom na výšku školného neprichádza do úvahy). Preto by som potrebovala poradiť , či je nejaké externé štúdium Mgr, kde by sa dalo pokračovať s bc zo psychológie. Je tu niekto taký kto má bc psychológiu a Mgr niečo iné? Prípadne ak vie i nejakej škole kde sa dá študovať psychologia Mgr externe? Ďakujem ❤️

aaadkaaa
25. dec 2022

Vyskusaj na svojej skole poziadat o individualny plan, kolegyna tak studovala, jej odbor (ucitelstvo psychologie) nie je externe nikde.

maj98
autor
25. dec 2022

@aaadkaaa ďakujem za radu, to som skúšala keď som zostala tehotná, mala som dokonca potvrdenie od gynekologa že mám rizikové tehotenstvo lebo som čakala dvojičky, a aj tak mi to neschválili.

aaadkaaa
25. dec 2022

@maj98 hmm to je skoda teda😮‍💨

terina25
25. dec 2022
maj98
autor
25. dec 2022

@terina25 ďakujem, toto som pozerala, mgr externé je len na paneuropskej a ostatné majú len Bc externé

maj98
autor
25. dec 2022

@terina25 prepáč, teraz som to znova celé prešla a našla som vlasne v Trnave sv.cyrila a Metoda majú externé aj psychológia 🙈

terina25
25. dec 2022

@maj98 tiez pozeram teraz

maj98
autor
25. dec 2022

@terina25 prosím ťa nevieš náhodou že či je nejaká obmedzená dĺžka pauzy medzi bc a Mgr?