Externé štúdium na Pedagogickej fakulte UK BA - predškolská a elementárna pedagogická fakulta

8. aug 2021

Ahojte.Najde sa tu niekto,kto zacina bakalarske studium v BA odbor predskolska a elementárna pedagogika externe?

autor
24. sep 2021

@kitty22 si v skupine na Fb.?

ete
24. sep 2021

@maribell ahoj ďakujem za odpoveď.. je to úplne každú sobotu alebo je určité obdobie v ktorom sú prednášky? chcem si to nejak tak predstaviť 🙂

autor
24. sep 2021

@ete prvu prednasku mame 2.10.,poslednu koncom novembra,potom je v januari skuskove.Takze nie,nie je to kazdu sobotu.Vychadza to teraz na 8 sobot.Niekedy len do 12:30, inokedy az do 18:00

ete
24. sep 2021

tak to je super. moc si mi pomohla v utvrdení sa ešte raz ďakujem prajem krásny víkend

kitty22
24. sep 2021

Áno som.

maribell
24. sep 2021

@ete ako ti už odpisali.. ono je to aj podľa toho ako si urobíš rozvrh..lebo máš na výber viac termínov a z nich si väčšinou môžeš vybrať 😊

denisse1311
26. júl 2022

Ahojte, ako ste prosím zvladli prvý rok externe? Nastupujem teraz do prvého ročníka externe. Dalo sa to prosím zvládnut i popri práci a deťoch? Dakujem 🙂

autor
26. júl 2022

@denisse1311 dalo.Podla mna to bolo jednoduchsie nez na pomaturitnom

denisse1311
26. júl 2022

Vazne? Ja sa toho celkom dosť bojím

guglina
26. júl 2022

Ahoj môžem sa spýtať ako je to s dĺžkou bc. štúdia? Dá sa aj zrýchlene za 3 roky alebo iba za 4? Ďakujem

autor
26. júl 2022

@guglina da sa.Ale neskumala som ako.Treba si zapisat a absolvovat viac predmetov v kazdom roku.Mne to na 4 vyhovuje,aspon sa to popri praci a rodine da v pohode zvladnut
@denisse1311 tiez som mala respekt.Uz len to vedomie,ze výška,ale dá sa v pohode

denisse1311
27. júl 2022

Dakujem krásne za odpoved, kedy si sa prosím učila ?ja budem môcť po večeroch tak ako na pomaturitnom

ellit
28. jan 2023

Ahojte, práve som si vyplnila prihlášku na školu a mám pár otázok, ak by ste mi vedeli poradiť. Je vôbec šanca sa dostať na toto štúdium? Ja som maturovala v roku 2000, čo je veľmi dávno veru. Bohužiaľ keď som mala 18, veľmi som nemyslela na to, čo budem chcieť robiť neskôr a môj priemer maturity je 1,75. Z čoho sa mám pripraviť, ak by mi hrozili príjmačky. Ide o predškolskú a elementárnu pedagogiku externe. Ďakujem za každú radu a skúsenosť.

autor
28. jan 2023

@ellit Na externe sa prijimacky nerobia.Maju urcity pocet na rocnik,beru prvych najlepsich. Ja som maturovala este o 2roky skor a som teraz druhacka na tomto odbore

ellit
2. feb 2023

Najlepších, to si ma veľmi nepotešila 🙂.
Prosím vedela by si mi napísať, ktoré dni sa chodí a koľko hudobných nástrojov sa učíte? Ďakujem za akúkoľvek informáciu 🙏

autor
4. feb 2023

@ellit len v sobotu od 8mej do 16:45. Len flautu

ellinorka
12. feb 2023

Ahojte dievčatá, rozhodla som sa prihlásiť sa od septembra na externé štúdium elementárnej a predškolskej pedagogiky. Len sa neviem rozhodnúť na ktorú školu. Potrebovala by som školu, kde je štúdium čo najviac online, aby som nemusela cestovať každú sobotu. Ako je to na UK? Dá sa na prednášky pripojiť aj online? Ak nie, neviete náhodou kde by sa takto dalo študovať? Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za každú odpoveď, radu.

ellit
12. feb 2023

@ellinorka pokiaľ viem, tak na UK taká možnosť nie je. Ale možno sa mýlim.

autor
12. feb 2023

@ellinorka neda.Treba chodit v sobotu do skoly

bubinkaaa
22. mar 2023

@ellinorka ahoj už si si dávala prihlášku??A odkiaľ si,myslím z akého mesta??...aj ja by som chcela študovať externe tento odbor,no som z vych .SK...mozes aj IP napisat....

bubinkaaa
22. mar 2023

Ahoj,koľko stojí rocne toto externe studium??

autor
27. mar 2023

@bubinkaaa V BA od septembra 800€ rocne,kedze studium skratili opat na 3roky

jana_a_michal
27. mar 2023

Ahojte dievčatá, uvažujem tiež nad štúdiom, zvažujem, že by som šla teda buď na Uk alebo že by som si spravila pomaturitné na Bieloruskej, vedeli by ste mi to porovnat, náročnosť, úroveň a atd. A aké je to na UK, mám na mysli aki sú učitelia, náročnosť jednotlivých predmetov ako je to so spevom a hraním na hudobný nástroj. Ďakujem pekne.

autor
4. apr 2023

@jana_a_michal ak chces robit v skolstve,tek urcite vysoku. Ja som si najskor urobila pomaturitne,no to som nevedela,ze existuje tabulka,v ktorej sa dalej platovo len s maturitou nedostanem.Teraz som v druhom rocniku na UK. Studium sa da zvladnut,no je pravda,ze do praxe mi viac dalo pomaturitne.Tam nas ucili,ako ucit. Teraz je to sama teoria

jana_a_michal
4. apr 2023

Ak sa smiem opýtať kam si chodila na pomaturitné? Ďakujem za odpoved

autor
4. apr 2023

@jana_a_michal do Trnavy

denisse1311
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisse1311
10. apr 2023

@jana_a_michal ahoj študuješ externe na UK? Ja tiež prvý ročník 🙂

nicoleee
12. jan 2024

Ahojte, baby je tam aj diktát, v Trnave je jedna skúška kde sa píše diktát. Rozhodujem sa či ísť do Trnavy, ale do BA ďakujem za odpoveď

autor
12. jan 2024

@nicoleee v BA sme mali diktat aj na Bc.stupni diktat,tak predpokladam,ze bude aj na magisterskom