Inovačné vzdelávanie len online

naduska007
15. feb 2024

Dobrý deň,
hľadám vzdelávanie, ktoré bude rýchle, cenovo dostupné a iba online formou...Momentálne som prihlásena cez Plan obnovy zadarmo, kombinovanou formou, ale strašne zdlhavé mi príde. Včera som začala už jedno vzdelanie a v máji končí...Budem vďačná za vaše skúsenosti.
Pekný deň🤗

benit
15. feb 2024

Inšpirácia

kacena4
15. feb 2024

je tu viac diskusii o tomto staci si nastudovat a vacsinu poznam online napr. nivam (zadarmo) inspiracia ci ine organizacie

miskajerry
15. feb 2024

inspiracia

kate_cs
15. feb 2024

@naduska007 ja momentálne absolvujem dva programy cez Nivam. Obe zadarmo a obe online.

matus7030
15. feb 2024

@naduska007 ja som robila 2 inovačne online cez inšpiráciu, ale tiez trvali 3- 4 mesiace

miskajerry
15. feb 2024

ja si robim 4 cez inspiraciu, zatial som mala dve, boli prakticke, online, trvali mesiac až mesiac a pol, bud boli cez tyzden po poobediach alebo celu sobotu od rana do vecera

dievcatko8
6. apr 2024

Chcem sa opýtať,to všetky inovačné vzdelávania končia prezentáciou pred komisiou? Ak áno ,je to len formalita? Či aj vyhadzujú? Vďaka

mafia102
6. apr 2024

@naduska007 edusteps, maju veľmi dobré vzdelávania

miskajerry
6. apr 2024

@dievcatko8 cez inspiraciu sa posiela praca a prezentuje sa len pred tym jednym lektorom, nikoho nevyhodili

dievcatko8
6. apr 2024

@miskajerry ..vďaka...a majú aj praktické využitie do MŠ?

miskajerry
6. apr 2024

@dievcatko8 áno, práve si robim Detske folklorne žanre, ucime sa piesne, tance, vycitanky, napady na rozne temy, aktivity, vyrabanie..

dievcatko8
7. apr 2024

@miskajerry online ?

heln
7. apr 2024

@naduska007 uniskola robi inovacne online, stalo 129 eur, konci sa online prezentaciou.

miskajerry
7. apr 2024

@dievcatko8 online mali sme to napríklad piatok od 17.30 do 20.00 a sobotu od 8.00 do 17.00, robili sme úlohy online, aj máme pripraviť a popísať svoje aktivity ako záverečnú prácu, bude ešte záverečné online stretnutie o mesiac a potom príde osvedčenie, stoji to 81 eur jedno, ja som vystihla black friday tak 57, s inšpiráciou sú veľmi dobré školenia, praktické, využiteľné, lektori sú odborníci veľmi milí, ústretoví, ja som veľmi spokojná a robila som si 4 inovačné vzdelávania u nich, všetky som využila alebo využijem v práci

miskajerry
7. apr 2024

ešte napíšem, aké som si robila: 1. Slovensko, vlasť moja- tam sme sa učili napríklad, aké aktivity robiť s deťmi na temu štátne znaky, vyrábanie, piesne, tance. 2. bolo o rozvíjaní čitateľskej gramotnosti- tak isto mnoho nápadov, čo môžeme s deťmi robiť, 3. bolo Moderný pedagog- tam konkretne rozoberala, ako hovoriť s detmi, riesit problemy, komunikovat, aktivity 4. Detské folklorne žanre, -piesne, tance, vycitanky, napady na rozne obdobia roka, vystupovania, vyrabanie.. Tieto 4 som si robila, ale vraj dobré je aj vzdelávanie o hláskovaní. Tu si treba popozerať, tie školenia aj opakujú. https://www.inspiracia.live

dievcatko8
8. apr 2024

@miskajerry ,veľká vďaka za info 😊...a už som si stihla popozerať a vyzerá to veľmi super a už mám aj vybraté 🙂..tie detské folklórne žánre ma oslovili ,len mi nebolo jasné či je to online,keďže som našla pár videí na YouTube z tohto vzdelávania a boli v triede. Ale už mi je to jasné ,tak ďakujem .