Kurz Skillmea cez úrad práce
Ahojte, chcela by som sa spýtať ci ste si niektorá robili kurz od Skillmea preplácany cez projekt z UP. Bol so schválovanim nejaký problém alebo nie?
@lucik194 skôr som myslela ci úrad práce nerobí problémy so schválovanim
Aký kurz presne chceš?
@kabinka11 dáta analyst
schvaluju aj drahsie kurzy....
Autorka ako to dopadlo? Schválili ti kurz?
@foxandswan nemyslim si, ze Ti odpise, kedze to bol anonym. mne v 2023 ten kurz schvalili, cez skilmea.
@lucik194 ďakujem za odpoveď.. a s úrovňou kurzu si bola spokojná? Čo konkrétne si mala za tému kurzu?
@foxandswan napis mi ip, zajtra Ti odpoviem, bola to kampan nestrat prácu vzdelavaj sa, co si zamestnany mohol poziadat cez urad práce kurz
@lucik194 oki
@lucik194 zdravím, dáta analyst mi zamietli a podala som si žiadosť na projektovy manažment cez skillmea a ten mi schválili
uz mas kurz za sebou ci ta este len caka? Ako si s nim spokojna? dalo Ti to nieco? dik moc, tiez o podobnom cez skilmea uvazujem
@foxandswan nemyslim si, ze Ti odpise, kedze to bol anonym. mne v 2023 ten kurz schvalili, cez skilmea.
@lucik194 Ahoj, mam otázku na ten kurz cez skillmea, mne práve schválili kurz java programátor cez skillmea, je to nejak 125 hodin. Ale dali mi predpokladaný koniec kurzu o mesiac a neviem teraz že či to je dost času alebo nie. Ked som si to prepočítala tak je to približne 4 hodiny denne, čo podľa mňa je veľa. Chcela som sa spýtať, na aký presne kurz si išla a koľko času si naňho mala?
to ten cas v realnom "živote" je absolutne nedostatocny, nemas sancu sa tomu venovat 4 hodiny denne. lebo toto je vyslovene a sedeni na zadku a skusani a skusani, prikazov, ...... neviem, ci programujes v inom jazyku, ale za mesiac z teba java programator nebude.
pisem IP

vsak daj si a uvidis, mas ho 140 hod na 10 tyzdnov....