Kurzy počas materskej

4. aug 2023

Zienky pochváľte sa ako ste efektívne využili čas popri materskej a deťoch :D spravili ste si dáke kurzy , ktoré vás posunuli vpred v kariére? 🙂 viem ze nie každá má na to čas, nemá kto strážiť deti a podobne to chápem , ale sú zienky ktoré stíhajú a majú pomoc s deťmi 🙂

slecnabe
4. aug 2023

Ahoj, ja som si na Udemy spravila kurz SQL. Planovala som sa prihlasit aj na kurz od Aj ty v IT ale medzi tym som si uz nasla pracu, tak nebolo treba.

nikinikiniki8
4. aug 2023

Ahoj 🙂 Ja teda nerobím žiadne kurzy ale mám doma 5 mesačného syna a ked mal 3 mesiace začala som si budovať biznis v rámci MLM. Viem, že veľa ľudí má predsudky ale je dosť veľký rozdiel vrámci čoho to je a vie to byť fakt dobré ak sa chceš v živote posúvať a učiť sa. Predtým som pracovala v oblasti manažmentu a teda bolo pre mňa dosť nepredstavitelné aby som teraz doma sedela s dieťaťom a neriešila nič. Mne pomáha veľa priateľ- ale tiež má dve práce, takže iba ked sa mu dá samozrejme, naši bývajú 200 km daleko ale veľmi majú radi malého takže často prídu a strážia ho vtedy viem riešiť veci v kancli atď, čo sa týka vzdelávania tak to musím zvládať doma pri malom. Neskôr pôjde samozrejme aj do jaslí doobeda ale to je ešte otázka času. Ja materskú vnímam ako čas, ktorý treba 100% využiť aj na sebarozvoj kedže ten čas ide tak či tak a myslím, že efektívne ho využiť je to najlepšie čo môžeš spraviť. Tak ti držím palce v tom čo si vyberieš 🙂

petamich
4. aug 2023

spravila som si certifikaciu Prince2 Practitioner 🙂 sice sa do prace vraciam na uplne inu poziciu a teda ten PM certifikat nebude az tak treba ale vsak nevadi, nie je na skodu mat ho

vkatush
4. aug 2023

📌 rada by som nejaký, niečo, len netuším čo.

Teraz som začala taliančinu, zatiaľ len ako samouk, ak mi to vydrží pár mesiacov, zaplatím si kurz.

Ďalší rok chcem ísť do jazykovky oprášiť angličtinu a možno si spraviť certifikát.

majlo1234
4. aug 2023

Ja som si tiez predstavovala, ze budem na materskej makat na sebarozvoji. A dva roky su fuc a rozvoj nastal len priestorovy🤌 takze sa rada inspirujem

lucy4190
10. nov 2023

Žienky, tiež ma to zaujíma. Som na materksej uz 2,5 roka. Momentalne mame uz aj druhé bábo a mám pocit, že mi mäkne mozog. Proste ohlúpievam. Po skončení materskej by som chcela zmeniť zamesnanie. Pred tým som bola szčo. Ale moja práca bola časovo veľmi náročná. Práca do neskorého večera, cez víkendy. No a popri 2 deťoch sa to už nebude dať robiť. A čo vám poviem, rada by som mala trošku väčší pokoj. Odrobiť si 8 hodín a mocť s venovať rodine. Preto rozmýšľam nad nejakým kurzom, hlavne ekonomického zamerania. Ako to vlastne prebieha? Máte s tým skúsenosti? A aká je reálna šanca sa po absolvovaní takéhoto kurzu zanestnať?

juliet86
10. nov 2023

ja som absolvovala.online kurz 12tyzdnovy filialna terapia hrou. a podobne dlhy kurz akademia pre podnikave zeny. a este jeden grant a tvorive stipendium. na druhej materskej som zatial rada ked zvladnem den. uvidime ked bude starsia

lucy4190
11. nov 2023

@juliet86 nemusia to byt kurzy vypisane len uradom prace, ze? Hlavne je aby mali medzi sebou nejaku dohodu, ze sa tie kurzy preplatia. Ci ako to funguje?

juliet86
11. nov 2023

@lucy4190 tieto co som menovala som si platila

silvia_sisa1
21. apr 2024

Ja si robím doplnkové pedagogické štúdium …začala som keď malá mala pol roka …teraz končím prvý rok ešte je jeden predomnou …je to externe online po sobotach tak muž, rodičia, svokrovci mi na striedačku pobavia …potom si plánujem dorobiť certifikát C1 z angličtiny

nikusik91
1. máj 2024

@silvia_sisa1 dobrý večer môžem sa opýtať kde si robíte a koľko sa platí? Ďakujem 🙂

silvia_sisa1
3. máj 2024

@nikusik91 v Žiline na univerzite, platí sa 300€ za semester