Magisterské externé štúdium sociálnej práce na Sv. Alžbety

slobodnamaminaj
1. jan 2024

Ahojte, prosím, tie, čo ste študovali alebo študujete na Sv.Alžbety v ZA Soc.prácu Mgr štúdium externe. Robia sa aj tam prijímačky alebo stačí mať Bc. v odbore soc.praca? A ako to zvládate popri práci , ako často máte prednášky prezenčne? Ďakujem krásne za každé info 🍀💐🙏

chodec15
1. jan 2024

Co budu tolki socialni pracovnici na Slovensku robit? Mas dalsi plan, co budes moct s tou skolou robit?

slobodnamaminaj
autor
2. jan 2024

@chodec15 ja som sa nepýtala , čo budem robiť ďalej. Pracujem už ako soc.pracovnik, potrebujem sa dovzdelávať. Máš pre mňa info k položeným otázkam? Ak nie, kľudne pozisťuj a môžeš mi prispieť relevantnou odpoveďou😉. Ďakujem a prajem všetko dobré v novom roku 🥂🌟🍀💐🙏

huginko
2. jan 2024

@chodec15 ved to, každý chce byť sociálny pracovník a v praxi sa tomu nevenuje pomaly nik

huginko
2. jan 2024

@slobodnamaminaj tak možno treba na začiatku uviesť všetky potrebné info.....potom zbytočne vznikajú nejasnosti

slobodnamaminaj
autor
2. jan 2024

@huginko čítam s porozumením 🤔🧐, ďakujem 😉 ďalší relevantný príspevok do diskusie.

huginko
2. jan 2024

@slobodnamaminaj pred položením otázky, treba komplet info....potom sa nesťažuj, aké odpovede máš....že?

slobodnamaminaj
autor
2. jan 2024

@huginko aké nejasnosti? Otázky boli riadne položené, nevidím ani jednu relevantnú odpoveď k otázkam. Je bezpredmetné, čo budem robiť ďalej, a ak by ste si pozreli ponuky VK na internete, je ich tam veru neúrekom pre Mgr. so SP. Kto chce, prácu si nájde, kto nie, hľadá výhovorky

jaga18
2. jan 2024

Aj mňa to čaká, len v inom meste. Tiež by som bola rada, keby niekto napíše niečo konkrétne. Študovať budem tiez popri práci a popri inej škole, tak hádam sa to bude dať všetko skĺbiť.

huginko
2. jan 2024

@slobodnamaminaj ved práve toto. Poznám veľa vyštudovaných sociálnych prác a veru nik sa tomu v praxi nevenuje