Materiály na prijímačky na medicínu

31. okt 2023

Ahojte, chcem sa hlásiť na medicínu. Preto sa chcem spýtať že aké učebnice / materiály by ste mi odporučili z čoho by som sa mala učiť. Prijímačky sú biológia a chémia.
Ďakujem za odpoveď.

vilmuska358
31. okt 2023

ahoj ja som si materialy kupila cez internet, bohuzial uz ich nemam ale ak chces viem najst povodny inzerat

gil_hamir
31. okt 2023

tak záleží na ktorú univerzitu sa hlásiš

autor
31. okt 2023

@gil_hamir do MT

gil_hamir
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pininka1
31. okt 2023

Dcéra kolegyne sa učila podľa nejakej appky, rovno jej dávalo aj správne odpovede na otázky, že jej to veľmi pomohlo, skus pozrieť na nete

lizatko1009
1. nov 2023

Sesternica teraz začala študovať, ale BA v MT sú iné materiály

autor
3. nov 2023

@vilmuska358 sú vhodné aj učebnice biológia a chémia od taktik?

aeruginosa
3. nov 2023

Autorka, treba si pozriet odporucanu literaturu na stranke skoly. Na JLF MT to bolo za mojich casov gymnazialna biologia 1-6 od Usakovej + doplnkove knihy na prakticke cvicenia a z chemie stare aj nove gymnazialne chemie, plus doplnkove ucebne texty.
A teda, uprimne, ak mas tu moznost, tak si zozen doucko do MT priamo u profesorov… davaju tam pisat testy s otazkami, ktore su nasledne na prijimackach… co je obrovska vyhoda… alebo popozeraj, ci na nete niekto neponuka nejake vynesene cvicne otazky, aby si sa vedela pripravit na to, akym sposobom sa pytaju..

sisa_s
3. nov 2023

Hladaj "NPS" v texte, po novom sa okrem biologie aj chemie robia SCIO testy..
https://www.jfmed.uniba.sk/studium/uchadzaci/pr...

mtjanka
3. nov 2023

Za mojich čias bývali aj doučovania, 3 soboty kde sme prebrali nejaké otázky z biológie a z chémie nám vysvetlili ako riešiť úlohy. Základom bolo stredoškolské učivo z biológie a chémie

karamella0
18. nov 2023

Ja som chodila do MT, bolo treba vedieť tie staré malé učebnice chémie plus tých 6 dielov biológie ako básničku, ale teraz sa to mení tušim