Online kurz v rámci projektového manažmentu

11. sep 2022

Pekny den zelam,
Momentalne som na RD a tak rozmyslam nad nejakym kurzom, najlepsie online, lebo si nemozem dovolit na dva dni odist z domu.
Pred RD som pracovala pre outsource a specializujeme sa na PM v IT. Odchadzala som z pozicie asistent projektoveho manazera. Projekt, na ktorom som robila uz skoncil a tak viem, ze ked sa budem vracat moja pozicia uz neexistuje. A tak chcem byt pripravena na mozne hladanie si novej prace, aj ked vo firme som si za tie roky vybudovala dobru povest a okrem projektackej prace som bola aj team leader. Verim, ze kurz nebude na skodu.
Rozmyslam nad PMP alebo Prince a zaujal ma aj Scrum master. Viete poradit nieco overene?

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
11. sep 2022

@bilberryday praveze, ja neviem pre koho chcem pracovat, do konca RD mam este 2 roky, ale ak by bolo moje dieta ochotne ist do jasiel skor, tak mozno aj buduci rok by som chcela ist do prace, ak nie bude priestor na dalsie kurzy a dalsie zvysenie kvalifikacie. Viem, ze chcem ostat v PM lebo ma to bavi. No vacsinou sa vyzaduje kurz, co len tak namatkovo pozeram inzeraty. Pozeram korporaty v KE.
Mam aj statnicu z PM, takze kurz na zaklady je pre mna malo.

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lula3108
11. sep 2022

Myslime ze Prince je jeden z certifikatov, ktore uznava kazda jedna IT firma a je najznamejsi a robi ho vela skoliacich stredisk aj online. Pri PMP kurzoch tiez neurobis krok vedla, len tie su uz zlozitejsie a komplexnejsie, je dobre ich mat od nejakej znamej firmy a nabalovat postupne. A Scrum je tiez fajn, ale mam pocit ze sa uz trosku vytraca, ale zase ked hlada firma scrum masterku tak najvacsi uspech mas samozrejme ked mas tento kurz.
Keby som bola na tvojom mieste tak si skusim popozerat viacero ponuk firiem, do ktorych by si chcela ist a uvidis ake si davaju podmienky. Je vela aj zahranicnych firiem, ktore hladaju PM ako completly remote cize popozerala by som aj take firmy👌