Pedagogické minimum v Košiciach - rady a skúsenosti

maria.vinea
9. máj 2018

Kde sa daurobit? Pre učiteľstvo v materskej skole

katarina161
9. máj 2018

Ja som chodila na Poziarnicku a len mozem odporucit ...

kasokri
10. máj 2018

To nie je pedagogicke minimum , ale 2 ročna nadstavba s maturitou

katarina161
10. máj 2018

Pedagogicke minimum neviem zeci sa da niekde spravit pre ucitelstvo ms

katarina161
10. máj 2018

Ja som si na poziarnickej robila ped.minimum na sv.Alzbete 2.roky ... Soc.praca ... lebo mam VS Soc.pracu neucitelskeho smeru

katarina161
10. máj 2018

Kedze mam pom.studium ucitel.pre ms a vychovavatelstvo a dps soc.prace som v 9.plat.triede ako ucitelka ms ako moja kolegyna kt. ma VS predskol.a elent.pedagog.- mgr.

katarina161
10. máj 2018

Tohto roku budu v Presove na PaSA a v Kosiciach na Poziarnickej otvarat pomat.special.studium pre ucitelov ms a vychovavatelom specialnu pedagogiku

terezka1947
10. máj 2018

@katarina161 iba pre ucitelov MS?ja som ucitelka,ale ak by som chcela ucit v MS,staci mi pomaturitne?ci co.si musim dorobit?dakujem

katarina161
10. máj 2018

Nemusite ... len ja som nechcela byt v 8.pl.triede s VS vzdelanim

maria.vinea
autor
11. máj 2018

Ja mam ukoncenu FF Upjš,ale ch,em ucit v skolke,

anonymka11
11. máj 2018

Dobrý deň toto ma zaujima keďže ja mám spravenu inú strednú školu a chcela by som si dorobiť pomaturitne 2 ročné štúdium pre učiteľku v MS aby som mohla učiť v akej budem platovej triede? Je rozdiel spraviť si bc alebo len toto minimum?

maria.vinea
autor
13. máj 2018

Ak mate VŠ,mate vyšší plat,na učenie stačí ta dvojrocna, nasla som napr na SSOŠ Bukoveckej v Ke. Záleží uz potom na konkrétnej skolke ktorej staci taketo vzdelanie,niekde vyžadujú strednú pedagogicku

kasokri
15. máj 2018

@anonymka11 s bc budes 9 plat.tr. so strednou pomaturitnou 8 plat.tr.

veronikafisi
15. máj 2018

@maria.vinea presne tak, ak chces ucit v MS, tak musis mat bud BC z pedagogickej predprimarny a primarny stupen alebo ti staci dorobit maturitu na strednej pg. Musis mad zvladnuty skolsky vzdelavaci program ISCED 0 a to sa uci len tam.