Sociálna a pracovná psychológia UK Bratislava

ioinn11
7. dec 2020

Neviem co si mysliet o tejto skole a tomto odbore, nikde na internete som nenasiel ziadne nazory alebo recenzie od studentov. Keby niekdo mal skusenost alebo poznal niekoho kto tam chodi mohol by sem napisat nieco zo studentskeho pohladu.

evkamotka
7. dec 2020

Ahoj ja som chodila na fsevku na verejnu politiku. Skolu mozem odporucat. Celkovo dobre, uci tam aj vela kvalitnych externistov z praxe, co je super. Su plne infirmatozovany, tj vsetko funguje v študentskom webe (maju vlastny), krasne nove priestory, bez problemov si vies dat vyberove predmety aj z inych odborov (ja som si davala aj nieco zo socialnej antropologie). Strudenti organizuju aj fajn mimoskolske akcie, prednasaju aj hostia zo zahranicia..... Odbor: podla mna praktickejsie nez vseobecna psychologia

conta22
7. dec 2020

@ioinn11 odbor odporúčam psychológiu jednodborovu nie túto pracovnú nakoľko po absolvovaní ,, všeobecnej,, môžeš robiť hoc aku psychológiu nie len túto...

ioinn11
autor
7. dec 2020

@evkamotka Ahoj, dakujem za info. A co sa tyka prijimaciek na tu socialnu a pracovnu psychologiu asi nevies kolko ludi sa tam priblizne hlasi alebo ake su sance na prijatie kedze sa nepise test ani nic podobne.

evkamotka
8. dec 2020

@ioinn11 bola som na inom odbore par rokov dozadu. Takze nie. Na verejnu politiku ma vzali podľa statnic z bc a mala som B, C, C, C