Špeciálna pedagogika externe - Bratislava

rencav123
9. aug 2021

Ahojte 🙂 najde sa tu niekto kto ide na Komenskeho do BA študovať špeciálnu pedagogiku externe prvý ročník? Alebo či niekoho nepoznáte 🙂 Veľmi by mi to pomohlo ďakujem 🙂

verunka07
31. aug 2021

@rencav123 ja idem 🙂

1elys
5. dec 2021

@rencav123 prosím Vás ako prebiehali prijímačky? Bolo sa na ne treba nejak extra pripravovať? Ďakujem ak si nájdete čas odpísať.

rencav123
autor
1. feb 2022

@verunka07
@1elys ahoj. 🙂 mali sme ich online. Musela si nejaký prehľad mat ohľadom špeciálnej pedagogiky …a potom si sa pripojila na hovor a počítač ti vygeneroval otázku a musela si odpovedať ..ja dom mala napr. Telesne znevýhodnení ľudia …to bola super téma ..tak som to akosi dala 🙏

rencav123
autor
1. feb 2022

@verunka07 sme spolužiačky ? 😂 strašne skoro som si to všimla 😂

verunka07
10. mar 2022

@rencav123 áno ☺️😄😄😄😄

lapersefona
16. jan 2024

@rencav123 a boli k tomu aj pod otázky? Z akej knižky si sa učila na prijímačky,

rencav123
autor
16. jan 2024

@lapersefona nie nie ..vtedy bola korona tsk boli online prijimacky..počítač ti vygeneroval otázky … a ja ani neviem z coho som sa učila 😂🙈 ale tsky všeobecný prehlad je kniha od Štefana Vašeka - základy špeciálnej pedagogiky. 🙂 je aj v pdf. ;)

eiffi
28. jan 2024

Ahojte, tento rok sa niekto pevne rozhodol ísť študovať špeciálnu pedagogiku? Mohli by sme sa skontaktovať. Pekný deň

nevestienka
29. jan 2024

@eiffi ahoj ja by som chcela..😉

eiffi
29. jan 2024

@nevestienka to je skvele, držím palce. Aj si bola na DOD? A odkiaľ si? Už si podávala prihlášku?

nevestienka
30. jan 2024

@eiffi ahoj, no a ty ako máš podanú prihlášku? no ja ju mam rozpracovanú pozerám, čo mi tam treba doplniť aké prílohy..ja študujem už špeciálnu pedagogiku v Prešove, ale sa sťahujeme na západ...no a cestovať si neviem predstaviť už do Prešova potom..tak chcem prestúpiť do BA, lenže musím ísť odznova..podať prihlášku a urobiť prijímačky..

nevestienka
30. jan 2024

@eiffi dakujem aj ja ti držím palce

em40
7. feb 2024

@nevestienka ahoj, aj ja plánujem začať študovať v BA, tiež mam momentálne len rozpracovanú prihlášku. Mňa by skôr zaujimalo, ak sa smiem spýtať, že ako to je asi obsahovo cca neviem si totiž predstaviť koľko je to učenia a rada by som mala aspoň nejakú predstavu dajme tomuze jedna téma je napr na koľko strán A4 v prírode že máš už materiál z ktorého sa iba učíš. Ja sa bojím pretože mám doma dieťa ktoré tiež tento rok nastupuje do prvej triedy a takto trochu sa bojím ako to zvládnem pretože ja nie som človek ktorému stačí počuť alebo pár krat si prečítať. Ďakujem za odpoveď

nevestienka
21. feb 2024

@em40 ahoj,

nevestienka
21. feb 2024

@em40 poslala som ti spravu