Súkromná pedagogická škola v Topoľčanoch - externé štúdium

niky21
12. jan 2021

Ahojte, prosím, nechodila niektorá z vás externe na súkromnú pedagogickú školu v Topoľčanoch - odbor učiteľstvo v mš? Ďakujem

niky21
autor
12. jan 2021

Budem vďačná za každé info o sume za štúdium a ako často sa chodilo do školy, vďaka 👩‍💻

vacka_20
25. jan 2021

@niky21 ahoj presne toto by aj mna zaujimalo a rozmyslam nad topolcanmi alebo nad trnavou ale tam myslim nie je externe toto pomaturitne ale denne. Chcela by som to studovat popri detoch a praci a zaujimalo by ma aj skolne...

zuzanahc
11. apr 2021

@niky21 ahoj prosím ťa nikto zatial žiadne info? Aj mňa by to zaujímalo. Ďakujem

niky21
autor
11. apr 2021

@zuzanahc ahoj, sledujem stále, čo nové, viem, že tento rok sa chvalabohu otvára ročník, len stále neviem viac info, na stránke je napísané len, že ostatné informácie zverejnia neskôr, ale kedy? 😂 Na mail už dávno písaný neodpísali...

aska181
6. máj 2021

@niky21 ahoj,prosim mas nwjake aktualne info??? Tiez by som mala zaujem o externe studium,no neviem sa dopatrat ku skolnemu. Dik

niky21
autor
6. máj 2021

@aska181 ahoj, školné je 200e na rok ale štúdium neviem v aké dni, vraj 2 krát do týždňa

aska181
6. máj 2021

@niky21 externe studium bude v tyzdni??

niky21
autor
7. máj 2021

@aska181 zatiaľ neviem viac, ale v skupine Topoľčany písala jedna kočka, že študovala v stredu a v sobotu, ale kedy netuším 😔

wewe171
2. jún 2021

@niky21 aj ja som pocula túto informáciu. Ale vraj nie každý stredu....tak uvidím, čo to bude....teda za predpokladu,že prejdem prijimackami.... prihlášku som podávala v posledný možný deň 🤣 stále som bola na vážkach, či do toho ísť....mám inak už skončené aj doplňujúce pg štúdium,ale do MŠ, na pg asistenta aj do ŠKD potrebujem toto, hold smola

vbc22
5. jan 2022

Ahojte, je tu prosim niekto,kto uz studuje externe na tejto skole?zvazujem tento rok. Potesili by ma akekolvek informacie o studiu-akou formou a kedy prebieha,ci je narocne,akou formou prebehli prijimacky a proste vsetko co vas zaujimalo,ked ste zvazovali podat prihlasku.Dakujem
@wewe171
@niky21
@aska181
@zuzanahc
@vacka_20

zuzanka_89
12. jan 2022

@vbc22 budem aj ja čakať na odpoveď🙂

niky21
autor
24. jan 2022

@vbc22 ahoj, ja si žiaľ podávam nakoniec prihlášku tiež až tento rok, vraj sa študuje iba v sobotu nakoniec, ale študuje tam jedna známa, tak keď budem vedieť viac napíšem 😉

poopsie
24. jan 2022

Ahojte, mňa by to tiež zaujímalo, ale špeciálna pedagogika.. Tá sa dá študovať až po ms s vychovávateľkou... Tak je to aspon v Bratislave... Mam ukončenú školu v BA

wewe171
24. jan 2022

@poopsie Áno, špeciálna sa dá až po ukončení Učiteľstva pre MŠ a vychovávateľstvo...mám spolužiačky, ktoré to potrebujú,ale najskôr si musia urobiť Predškolskú....alebo ísť na špeciálnu pg na VŠ...neviem či tento rok budú otvárať Sppg....treba si tam zavolať....lebo nie každý rok otvárajú ročník 🤷🏼 @niky21 vyvediem ta z omylu...študuje sa aj v stredu 🤦😓

poopsie
24. jan 2022

@wewe171 aj tá špeciálna sa chodí aj v stredy? Lebo mne to ako zamestnanej nebude vychádzať.. Ja už mám teda to jedno pomaturitné, som kvalifikovaná na činnosť, ktorú budem vykonávať ale chcela som si rozšíriť obzory

wewe171
24. jan 2022

@poopsie špeciálnu ti neviem povedať
Treba si zavolať do školy a povedia Ti viac... či budú vôbec otvárať a aké sú podmienky na prijatie, štúdium atď.
Na predškolskej sú aj tie stredy 😓
Ja mám aj štátnice z DPŠ, ale do MŠ mi je treba toto...tak sa trápim pomaly...

poopsie
24. jan 2022

@wewe171 ja som sa chcela vyhnúť Bratislave 😬

niky21
autor
25. jan 2022

@wewe171 uff škoda 😔 a časovo je to asi ako prosím?

lulaa29
2. feb 2022

Ahojte, tiež sa chystam na pomaturitné štúdium učitelstva pre materské školy ale hladám takú školu, kde je vyučovanie len v sobotu, maximalne v piatok v neskorších hodinách, neviete o takej škole? za každú info dakujem 🙂

baja132
18. apr 2022

Ahojte máte niekto bližšie informácie?

niky21
autor
18. apr 2022

@baja132 všetko majú na stránke, ročne sa platí 200€, vyučovanie je v stredu a v sobotu, robia sa príjmacie skúšky.

baja132
18. apr 2022

@niky21 ďakujem za info a áno toto všetko majú na stránke...ale keďže pracujem a robím aj víkendy zaujímalo by ma ako je to s dochádzkou že sa vyučuje v stredu a sobotu viem skôr ma zaujíma či sa toleruje nejaká absencia, a akou formou prebieha vyučovanie...

wewe171
18. apr 2022

@baja132 máš správu 😉 dochádzka ideálne 100%, ale nie vždy sa to dá...občas tolerujú, ale častokrát dostaneme odpoveď,že si musíme určiť priority... Bolo nám povedané,že keď nebudeme chodiť, tak sa vidíme na komisionalkach 😉 niektoré predmety sú len raz za polrok, takže keď ich vynechas....

misi14
24. máj 2022

Ahojte dievčatá, ja mám tiež záujem o toto štúdium. Písala som 2x na školu, čakala som vyše týždne na odpoveď, ale neva. Napísali mi, citujem, že, tie stredy od 14:30 je výučba len niekdy, nakoľko je to veľa hodín v sobotu. Tak neviem ako to je v realite. 😒 Mňa by zaujímalo aké predmety okrem "pedagogckých" sa tam ešte vyučujú. A ako "prísne" tam prebiehajú tie príjamčky. Ďakujem za odpoveď...prosím prosím

lucid2508
11. feb 2023

Ahojte.Prosim Vás vie mi niekto poradiť ako je to s pomaturitnym štúdiom pre materské školy ?

martina1998271
11. feb 2023

@lucid2508 ahoj, dnes bol DOD, čo by si presne potrebovala vedieť?

beatapatrova
7. mar 2023

@martina1998271 ahoj ja by som potrebovala info ci tento rok budú otvárať externé štúdium a ako sa chodí do skoly a čo vsetko k tomu mi treba? Ďakujem

martina1998271
19. mar 2023

@beatapatrova ahoj, ak si nebola na dod, prihlašky a vsetko info ohľadom štúdia zverejnia v apríli skor sa nemaju prihlasky podavat, skola byva v sobotu, prax tusim v stredu. Talentovky sa robia z prednesu detskej prozy alebo poezie treba pracovat s hlasom, potom musis precitat text a dokoncit ho, spev- 3 piesne jednu detsku, jednu ľudovu, jednu modernu a musis opakovat vytlieskavanie, potom podla klavira ci je to molovy(smutny) alebo durovy ton(veselsi), namalovat tri kresby( doma, doniest ich na prijimacky) temy budu zverejnene na stranke, a tak isto zostava, video bude zverejnene a podla toho sa musis natocit a doniest to na usb 🙂

eliska623
14. apr 2023

@martina1998271 Ahoj prosím ťa ten prednes poézie a prózy to mám vedieť naspamäť či čítať?

wewe171
15. apr 2023

@eliska623 naspamäť 😉