Vysoká škola - hodnotenie

7. apr 2022

Baby z jedného predmetu je hodnotenie nasledovne :
Seminárna práca 20 bodov a test 80 bodov. Pokiaľ človek nestihne odovzdať prácu bude mu znížená známka o 50%. To znamená, že musím napísať test na aké hodnotenie aby mi bola skúška uznaná? Ďakujem

autor
7. apr 2022
rohypnol1
7. apr 2022

Pracu musis odovzdat, ak ju vsak neodovzdas v termine, mas za nu len polovicu bodov. To znamena, ze ak by si za nu ziskala bezne 14 bodov, tak teraz len 7 bodov. Zaroven musis teda z testu ziskat min 43 bodov. Stale vsak plati, ze praca musi mat original neodpocitane hodnotenie minimalne 10, aby bola skuska uspesna (a zarata sa ti len 5 bodov v tom pripade, cize test min. na 45 bodov).

autor
7. apr 2022

@rohypnol1 ale stále nerozumiem aku znamku mam mat z testu aby som prešla.... Prácu som odovzdať nestihla

rohypnol1
7. apr 2022

No ale pracu odovzdat musis - to je podmienka. Len test nestaci, nie?

dskjhfdlkdjhl
7. apr 2022

Celkovo musis mat aspon 50 bodov, takze ak budes mat zo seminarky x bodov, tak z pisomky aspon 50-x.

autor
7. apr 2022

@rohypnol1 cize
@rohypnol1 ahaaa čiže pracu môžem odovzdať aj po termíne ale zníži mi znamku o 50% áno?

rohypnol1
7. apr 2022

Presne tak to chapem ja, urcite ju musis odovzdat, no uz za nu ziskas maximalne 10 bodov 🙂

rohypnol1
7. apr 2022

@autorka a neznizi ti znamku o 50%, je tam pisane, ze sa znizi len hodnotenie za seminarkz o 50%, cize ziadna tragedia. Len ju pekne napis a odovzdaj 🙂

dskjhfdlkdjhl
7. apr 2022

Ale pokial dostanes z tej seminarky menej ako 10 bodov, tak si uz nesplnila minimum a na skusku asi ani nebudes moct ist. Takze tu seminarku vypracuj tak, aby bola na 20 bodov, aby si aj pri 50% znizeni mala tych 10.

nelca84
7. apr 2022

To mate celkom benevolentne podmienky, u nas bolo min. 65% bodov na Ecko 🤷‍♀️

maribell
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
7. apr 2022

To bude musieť byť sakra dobra seminárka aby si neprišla ani o jediný bod keďže minimum je 10

maribell
7. apr 2022

@nelca84 tiež sa mi to zdá akosi málo...

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
7. apr 2022

@maribell napr. ekonomická UMB je tiež 65% minimum 🤔

kacena4
8. apr 2022

my z testu nemame klasicke znamky ale percenta alebo body min. 40 mas napisane a za to je známka asi E ak by si mala 39b. je to uz FX t.j. nepresla si