Presťahovanie sa do Anglicka

jolanacipcalova
10. júl 2023

Ahojte chcela by som sa spýtať, vie mi niekto poradiť ?zatial uvažujeme o presťahovaní sa do anglicka ..zatiaľ o tom len bola reč …niečo som si o tom aj čítala aký je tam život a podobne ..ak tam niekto žije a pracuje ,a vie ale sú tak výhody nevýhody kritéria a podobne ..či sa tam oplatí žiť ..ďakujem 🙂

slavomira236
10. júl 2023

@jolanacipcalova no teraz su mimo eu tak uz to nebude len tak jednoducho si myslim. Ja som zila v londyne. Drahe mesto co sa tyka najmu poplatkov. zdravotnictvo tiez nic moc

vanilkovazmrzka
10. júl 2023

Asi zalezi, ci sa tam vies dobre zamestnat.

ivangeline
11. júl 2023

Za mna to je ako na Slovensku. ;D Vyssie platy. Vyssie vsak vydaje. Viac prac. moznosti. Lepsi soc. system. Milo formalny ludia,nie ako na SR na urade. ;D Volant na druhej strane. Uzke cesty so zivymi plotmi su top... a pod ;DD Akoze.. Mne by nevadilo tam zit,keby nie ludia. Ja potrebujem s niekym pokecat a chybala mi slov. natura. Divne vsak? :D :D

petamich
11. júl 2023

zit sa tam oplati tomu, kto si vie najst pracu, ktora mu bez problemov pokryje vydavky a zabezpeci pohodlny zivot, ak si taku pracu najst nevies, bude sa ti zit rovnako tazko ako ludom v takmer kazdej krajine na svete

mummy01
11. júl 2023

Uz sa len tak prestahovat do UK neda. Nie su v EU, tym padom potrebujes viza. Tak si zisti,ake su podmienky na ziskanie viz.

alenamihal
11. júl 2023

Ja som tam zila 18rokov v londyne a uz 4roky som na svk...vcera som sa vratila po tyzdnovej dovolenke z Londyna a nelutujem ,ze som sa vratila na svk...uk sa zmenila riadne,..ako uk uz nie je v EU ,tak je to tam velmi drahe ..ano zarobis viac ako na svk,ale zase vydavky su omnoho vacsie ako na svk...len pre info ak mas share house s niekym tak pod 500libier izbu nenajdes..energie su tam masaker...musim ziadat o viza...zalezi ci ides tam pracovat,ci aj studovat...ja by som rozmyslala o inej krajine ako svajciarsko... a dalsia vec je ak mas tam niekoho znameho ,tak mas velke plus ak nie,tak good luck...vela veci zalezi kde presne ides do UK...

mamina7070
11. júl 2023

usis ziskat pracovne viza a to vobec nie je jednoduche

jolanacipcalova
autor
11. júl 2023

Ďakujem všetkým za odpovede

keyla38
Odpoveď bola odstránená
Zobraz