• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

1.kvalifikačná skúška. Rady ako ste to písali.

21. februára 2017 
@sofin mne ešte nič neprišlo z mpc, tak stále čakám :wink:
29. okt 2014 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky- učiteľky, sedím tu a píšem- písala by som moju 1. atestačnú prácu a takisto, ako aj poniektoré z Vás neviem ako ju písať. Keby sa našla dobrá duša a poslala mi svoju prácu- ako vzor, veľmi by mi to pomohlo. Vopred ďakujem.
27. dec 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, som v tom uplne nova, potrebujem pomoct,, aky je postup ked si chcem urobit prvu atestacnu, dakujem :slight_smile:
12. jan 2015 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim Vas, odovzdal v decembri 2014 niekto atestacnu pracu na MPC Nitra? Ja ano, ale zatial nemam ziadne spravy a uz je marec a ja som z toho celkom nervozna. Dakujem
19. mar 2015 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maskalinka
Ak chces I. atestaciu, staci ti mat 60 kreditov, stiahnut si z MPC ziadost o vykonanie atestacie, vybrať si z temat.okruhov na stranke MPC a napisat pracu, spolu so žiadosťou a dokladmi o ziskanych kreditoch ju poslat na MPC a potom uz len cakat ako teraz ja na posudky recenzentov.
19. mar 2015 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som poprosit o vzorovu prezentaciu k obhajobe 1. Atestacnej prace. Posudky uz mam, praca presla, som pozvana na obhajoby....prosim, poslite mi niekto k nahliadnutiu.dakujeeem
29. apr 2015 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, chcela som sa opytat k teme nieco :slight_smile: Chcem si spravit 1. atestacku zo slovenskeho jazyka, vybrala som si piaty rocnik (kedze mam na to vzdelanie) a vybrala som si Projektove vyucovanie...presne zadanie temy som este nevymyslela..ale nieco ako Uplatnenie substantiv v projektovom vyucovani. Moja otazka teda znie...ci to mozem napisat pod tematicky okruh: Ucebne styly a metody vyucovacieho procesu?
4. máj 2015 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@scigi13 Ahoj, ja som chodila na predatestačné vzdelávanie a jedna kolegynka mala projektové vyučovanie a ak ma pamäť neklame, tak spadala do organizačných foriem vyučovania, nie do učebných štýlov a metód :wink:
5. máj 2015 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujem velmi pekne :slight_smile:
6. máj 2015 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubhomira
@scigi13 prosím vas kocky neviete mi povedat, lebo som sa dopocula ze vraj v buducnosti bude tazsie ziskat. atestacie, ze sa chystaju nejake velke zmeny, neviete o nicom? vdaka
29. jún 2015 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja som chodila na predatestačné vzdelávanie, kde sa to kolegyňa pýtala lektoriek. Ony to však popreli, vraj na tom nie je nič pravdy a od septembra sa otvárajú ďalšie predatestačné vzdelávania ako doposiaľ, ktoré budú fungovať na tom istom princípe ako doteraz. Lektorka sa vyjadrila, že učitelia šíria absolútne neopodstatnenú paniku :slight_smile: No ale ktovie, ja som radšej odovzdala a mám pokoj :wink:
29. jún 2015 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky ucitelky, chcem sa spytat, tie co ste robili 2. atestacku, mozem napisat 2. atestacku tak, ze rozsirim prvu, to znamena nieco tam pridam a aj ten vyskum urobim, alebo ta druha musi byt uplne nova, nic nesmie byt pouzite z prvej, dakujem za odpovede
31. aug 2015 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traffic no, co ja viem, tak moje kolegyne a byvale spoluziacky taktiez len rozsirovali prvu... aj ja takto mienim urobit
31. aug 2015 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemáte náhodou niekto vypracované otázky k prvej atestácii z témy učebné štýly a metódy?
8. sep 2015 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoj, ja mám, napíš mi mailovú adresu, pošlem :slight_smile: Mňa to čaká 28.9 :grinning:
8. sep 2015 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj, ja som bola dnes na 1. atestacii a radim cim skor si atestacie porobte, lebo buduzmeny ohladom atestacii
18. sep 2015 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liny74 rada by som si ju spravila, ale riaditelka mi dala cervenu, nedovoli mi ju spravit si ju teraz, takze mozem si zvysovat kvalifikaciu neviem kde a ako
19. sep 2015 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traffic ako nedovoli? napis sukromnu spravu
19. sep 2015 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traffic a dovod? ako ej fakt, ze prihalsku ti podpisuje riaditel...ale preco endovoli? aky dovod uviedol?
20. sep 2015 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, jet niekto, kto ma obahjobu za sebou? Ja mam teraz tento fyzden zo sJL . Ako to prebiehalo? Vdaka.
20. sep 2015 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nancsy kde budete robit obhajobu? ja som robila v piatok v KE
20. sep 2015 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liny74 ja v NR
Davaju zakerne otazky? musi byt aj prezentacia?
20. sep 2015 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme nemali prezentaciu. Povedala som nazov prace, preco som si tu temu vybrala, ciel prace a potom som zacala rozpravat o praci. Nakoniec som povedala prinos a odporucania. Spytali sa ma na par veci, ale skor zo zaujmu, boli velmi ustretovi. Potom sme museli dat vsetko prec zo stola a tahali sme otazku. Priprava nebola, ihned som musela odpovedat, ale ak sa niekto sekol, pomahali.
20. sep 2015 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kt. mate za sebou 1.atestaciu...je pravda, ze nemusi obsahovat akcny vyskum? (cize stacia napr. navrhy hodin, aktivit, prac. listy...?)
a vraj v nazve temy ma byt uvedene aj pre ktory rocnik konkretne to je?
20. sep 2015 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sorciera24 aj mna by to zaujímalo...
22. sep 2015 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorciera24 nie nemusi tam byt ziaden vyskum, nic podobne, staci napisat teoriu potom praktickuk cast ako si ju realizovaala a tot vse, tie vyskumy sa robia az v druhej atestacke, a ja som v nazve nemala rocnik ale len zakladna skola, a v uvode som konkretizovala pre ktory rocnik to je, ale ine kocky davali aj pre 5. rocnik ZS, takze ako chces sa mozes rozhodnut
22. sep 2015 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. sep 2015 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vas, mamicky ucitelky neboli ste niektore na pobyte cez Erasmus plus, pre ucitelov
21. nov 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja sa chystám v júli cez Erasmus plus na Maltu :slight_smile:
22. nov 2015 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dievčatá nerobili ste náhodou prvú atestačnú skúšku v KU RK? A nemáte vypracované otázky na obhajobu? Respektíve neviete mi poradiť ako sa pripraviť? Ako obhajoba prebieha? Vďaka
22. nov 2015 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok