3D tapeta do detskej. Nemáte s tým skúsenosť?

jannicka
9. mar 2009

ahojte kocky, rozmyslame nad kupou detskej tapety na celu stenu s rozpravkovym motivom. je 3D a nie som si ista ci nebude tahat oci, ci z toho nahodou nemoze boliet hlava. nemate s tym niekto skusenost? vopred vdaka!! 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4373313

jannicka
autor
9. mar 2009

fakt nikto? ☹

ejusa
9. mar 2009

Podla mna to nebude tahat oci a aj mneeeeeeeeeee sa to paci,ine motivy tam nemaju?

jannicka
autor
9. mar 2009

maju 🙂 kukni. uz mi pisala ta pani ze je to ok, ze to vraj netaha oci, je to anglicky vyrobok. maju aj podmorsky svet princezne kadeco 🙂

ejusa
9. mar 2009

Jeeee,ale je to ozaj pekne,Ty to objednas?

jonatanka
9. mar 2009

je to je super, budete to objednavat, dala by som to detom do novej izby, idem pozhanat aj iny motiv

luciar79
9. mar 2009

A čo takto niečo namalovať samé? ani vás to toľko nevyjde.Ja som našla na nete obrázok, brat mi ho predkreslil na stenu a s mužom sme vyfarbovali. Tónovacími farbami. Bolo to zábavné. Fotky mám v albume.

ejusa
9. mar 2009

Luciar je to velmi pekne,rada by som aj ja,ale potrebujem k tomu Teba,Tvojho muza a brata 😀

luciar79
10. mar 2009

ejusa- my sme sa tiež báli ako to dopadne. Vybrala som tento obrázok, lebo je taký, že nemusí byť úplne dokonalý. Ceruzkou brat spravil kontúry. Potom som ich obtiahla centrofixkou. Potom sme miešali v mištičkách tónovacie farby a malými štetcami vyfarbovali. Nič nesteká, nerozpíja sa. Potom som kontúry obtiahla ešte raz centrofixkou a bolo to hotové. Keď sme to maľovali ako 2.plán bolo že ak sa to nepodarí, muž natiahne stenu novou omietkou, nie je to úplne dokonalé ale je to naše 🙂

jannicka
autor
10. mar 2009

luciar je to naozaj pekne, ale mne sa na tej tapete paci ze tam je desiatka roznych postaviciek a kadecoho 🙂 ejusa, ano idem ju objednat. maju ju tento tyzden v akcii 🙂 nasa omi s krstnou ju idu kupit malemu k narodkam 🙂

ejusa
10. mar 2009

a kolko stoji v akcii?ale som blba,ja tam ine motivy nevidim 😕

jannicka
autor
10. mar 2009

daj si na mimibazare do vyhladavaca 3d tapeta a vybehne ti sedem vzorov aj s novou cenou 🙂