Kočík Babyapple. Má niekto skúsenosti?

dibisd
30. jún 2011

Mate prosim Vas niekto skusenosti s tymto kocikom? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5208019

sladjana
20. júl 2011

Cao,ja nemam skusenost,ale fcera zme ho kupili,tak dufam ze bude dobry,vyzera dobre,a cena bola lakava tak uvidime 🙂

dibisd
autor
21. júl 2011

super, a kde a za kolko ste ho kupili? ked budete mat nejake skusenosti s nim, budem rada ak sa podelite o ne.

maropoko
15. aug 2011

zdravim 🙂 ja mam tento kocik (vlastne ho idem prave predavat, uz ho nepotrebujeme) a musim povedat ze som MAXIMALNE spokojna. vanicka je obrovska, priestranna, vhodna aj pre zimne babo (fusak+deka), sportak fantasticky, da sa dat uplne na lezkanie, je lahky, dobre sa prevaza, zmestila som ho aj do maleho auto-kufra, da sa komplet cely oprat...neviem, co viac povedat, lahsie sa mi bude odpovedat na konkretne otazky 🙂

maropoko
15. aug 2011

a este ma napadlo - vsimla som si, ze babyapple je totalne zhodny s kocikom PURE LOTHUS, lisia sa malicko iba vo farebnom designe, konstrukcia je vsak totalne rovnaka. videla som to aj nazivo, stretli sme sa s PUREom a sme sa obkukavali 🙂

bublinqa
15. aug 2011

ahojte, my ho mame tiez kupeny, oslovila nas tiez celkom prijatelna cena. zatial som ho nestihla otestovat, ale co mam info od jednej maminy z ihriska, tak u nej prezil 2 deti a je s nim velmi spokojna. uvidime, ako sa budu kolieska v zime kamaratit so snehom 🙂

@dibisd my sme ho kupovali v Pezinku, ale da sa kupit aj cez net, cez tu stranku, ktoru si uviedla. tusim, ze ta pani je asi jediny distributor tychto kocikov na slovensku. viac info ti zaslem cez IP.

bublinqa
15. aug 2011

@maropoko pure lothus nepoznam, ale mne prisiel uplne identicky s Peg Perego, dokonca obaja vyrobcovia su taliani.

maropoko
15. aug 2011

ja som tento kocik pouzivala tak nestandardne...totiz kupili sme ho, ked mala dcera 2,5 roka, lebo sme zrazu prisli o jej sportak. takze sme zacali s pouzivanim sportovej casti. bolo to v zime a kocik nemal problem so snehom 🙂 pouzivali sme ho malicko, asi tak pol roka, to uz mala dcera 3 roky, nechcela sa vozit. tak si kocik pockal na malickeho, ktoreho teraz vozim vo vanicke. nedala by som tento kocik ani za svet, ale dostala som darom od brata krasnu trojkolku, takze musim sa s babyapple rozlucit (nemam kde skladovat dva kociky). radsej ho predam teraz, kym je ako novy 🙂 kto mate zaujem, hlaste sa 🙂
na zaver: mam dve deti a tym padom aj nejake tie skusenosti s kocikmi - pravdupovediac, nedala by som tisic euro za 3 komb., ked za 230 eur som dostala dovolim si povedat to iste. akurat ze to nie je terenny kocik, ale to je uplne ina tema. babyapple - super mestsky kociarik 🙂

dibisd
autor
15. aug 2011

@maropoko presne tak, my sme ten pure lothus tiez objavili v obchodiku pri Ruzinovskej nemocnici, no za dvojnasobnu cenu, ako sme kupovali my Babyapple. rozdiel je len v potahu, konstrukcia ta ista. Navyse sme konstrukciu objavili tu istu aj u Peg Perega a este u jednej inej znacky. Takze sa zda, ze zase az o taky nekvalitny kociarik nepojde. 🙂
Ja som s nim zatial maximalne spokojna, hoci je to trosku hrkalka, ale to su tusim takmer vsetky golface.

zabka132
3. jan 2012

@sladjana ahoj, prosim ta ako si spokojna s kocikom ?
@bublinqa ta ista otazka aj na teba 🙂
..da sa kociarik otocit aj v smere aj v protismere jazdy ? A ako sa s nim chodi po snehu ?

kucina1
4. jan 2012

baby ja predavam tento kocik po 2,5 roku je vyborny a moj je uz trosku opotrebovany ale posluzi

vanicka a autosedacka na kociku idu v smere jazdy a sportova cast len v pritismere jazdy. po vyssom snehu to poriadne nejde, hrozne som sa namakala ked som sla na prechadzku a bolo viac snehu hlavne kde boli pri chodnikoch zhrnute tie kopy a nemala som ako prejst, to som musela kocik doslova nadvihut ale inak ine krive slovo na neho nemame

muriel293
4. jan 2012

ja ho mám tiež -už je síce na povale ale poslúžil tiež k maximálnej spokojnosti....to že kolieska na nerovnom teréne trošku hrkocú bolo u nás iba plus lebo syna to trasenie dokonale uspalo 😝 je taký ľahký že som ho sama s malým v ňom vyniesla hore schodmi,nezaberie veľa miesta všade sa vojde super sa zloží a naozaj je v ňom dostatok miesta,ľahko sa futrá povyberajú a vyperú a zvnútra tá sivá je super lebo sa nešpiní natoľko ako biela my sme pred troma rokmi zaň dali nehorázne peniaze myslím že na naše to bolo vtedy okolo 18000 korún lebo vtedy to bola novinka a mesiac po kúpe zlacnel o polovicu!!! ale neľutujem naozaj bol plne využitý a pri tomto nemusíte kupvať športový alebo buginu lebo splní všetky funkcie...aj košík má super zmestí sa do neho veľa a aj unesie..

jediné čo sa mi na ňom pokazilo bola taška znvútra sa dotrhala,je ešte niekto komu by taška odišla prvá? ale bez problémov poslali druhú-ale tá sa tiež trošku trhá...a na kolieska nové som musela čakať skoro dva mesiace lebo v kamenných obchodoch ich nedržia a cez internet to potrvalo...hmmm

bublinqa
7. jan 2012

@zabka132 ahoj, my ho zatial pouzivame vyse 4 mesiace, vanicka sa mi zda byt trosku uzka, ale zatial sa tam nas 9 kilovy valibuk vojde aj s fusakom. Nastastie aj zo sportovej casti sa da spravit vacsia vanicka. Co sa tyka jazdy po snehu, nedavno som ho otestovala na strbskom plese...po udupanom snehu to celkom slo, ale pri vyssom snehu sa uz zabaral 😒 Co sa tyka vajicka, porovnavala som ho s inymi a velkostne na tom bolo najlepsie, bolo najdlhsie a dostatocne siroke. Takze zatial spokojnost.

@muriel293 s taskou uz zacinam mat aj ja problem, vo vnutri sa mi zacina trhat 😖 , urcite ju pojdem reklamovat

muriel293
7. jan 2012

@bublinqa mne sa malý v tom vajíčko neskutočne ale neskutočne potil nechápem čím to bolo či tým materiálom alebo čo ale však čo je na ňom iné ako na kočíku?? hmmm tá taška je zle vymyslená ja by som vnútro urobila ináč

bublinqa
8. jan 2012

@muriel293 starsi mal ine vajicko a tiez sa v nom velmi potil, rovnako sa poti aj teraz vo velkej sedacke. Ked nas caka dlhsia cesta tak do vajicka davam pod chrbat a hlavicku bavlnenu plienku.

muriel293
8. jan 2012

@bublinqa ano aj ja som dávala náš syn kým nevedel sedieť tak to vajíčko priam nenávidel 😀 😀 😀 ale tak asi máloktoré dieťa pobyt v ňom teší :D

1monimoni1
21. jan 2012

@bublinqa my mame tiez tento kocik a sme spokojny, ale tak isto sa nam taska zvnutra trha 😒

dibisd
autor
24. jan 2012

@muriel293 nas zase vo vajicku zboznoval byt - lepsie povedane, ked strasne plakal, tak sme ho don dali a on sa pekne ukludnil a aj v nom velakrat zaspinkal spokojne...vyuzila som ho viac v byte ako v aute 🙂)), dokonca som v nom maleho aj krmila, kym sme nekupili stolicku. Toto vajicko mi nadmieru vyhovovalo z dovodu, ze je ovela vacsie ako ine standardne vajicka a kedze nas maly je riadny valibuk, mensie vajicko sme vymenili prave za toto, v ktorom sa citil komfortnejsie a mala som pocit, ze je v nom bezpecnejsie, lebo mu zakryvalo cele telicko aj hlavicku po bokoch.

muriel293
24. jan 2012

@dibisd tak áno záleží aj od dieťatka niektoré v tom neznášajú byť a je úplne jedno aký druh vajíčka majú a daktoré majú radi tak ako aj kočík...

bublinqa
16. feb 2012

dufam, ze som neobjavila ameriku 😀 Dnes som musela vanicku na kociku vymenit za sportovu cast, lebo valibuk sa mi tam uz nevojde a prisla som na to, ze ked sa z tej sportovej casti spravi vanicka - tie, co ho mate, asi viete o com hovorim, je pouzitelny aj v smere jazdy, aby som na babo videla. Pridavam foto na ktorej to je vidiet. Super vec, asi ten kocik milujem! 😀 Dokonca aj nanoznik mi tam slo pripnut! Zajtra rano ho v takomto otuningovanom stave vyskusam vonku a potom napisem svoje dojmy 🙂

muriel293
7. mar 2012

@bublinqa odpadnem! toto som ja nedokázala za dva a pol roka používania urobiť športový otočený k sebe,stále pozerám tú fotku a nechápem ako si to spravila! ja som furt vozila od seba lebo som mala pocit že inak sa to nedá aj sme to s mužom skúšali! ty kks! 😕

muriel293
7. mar 2012

dokonca ani v papieroch od kočíka túto variantu nenaznačili....fakt ma to nasralo,si zoberte že som ho celý čas vozila od seba! 😅

bublinqa
7. mar 2012

@muriel293 cely vtip bol v opacne zakliknutej streche a nanoznik sa nepripol na nohy ale na chrbtovu opierku. Taketo vozenie nam ale dlho nevydrzalo, maly sa mi tam s fusakom nevmestil a okrem toho som mala pocit, ze lezi dole hlavou, takze v tom pripade ak by som nepotrebovala fusak, asi by som mu hornu cast tela podlozila este nejakou dekou. Teraz nam viac vyhovuje uz sportak tvarou odo mna, nakolko krpec sa takto aspon rozkukava po svete, nemusi este aj v kociku cumakovat na mna 🙂 Kazdopadne som si ten kocik zamilovala 😀

muriel293
8. mar 2012

@bublinqa ano to máš pravdu ten kočík je úplne úžasný ja som tiež bola s ním spokojná a nemenila by som síce som ho raz išla strašne nasilu zložiť a dačo som tam mala zle takže mi odletel dáky šrobik sa mi tam zlomil a ešte mám aj trošku ohnutú jednu tyčku ale to neviem či sa stalo v plnom autobuse jak mi to jeden pán strkal cez dvere a zavadil sa alebo sa to stalo tak že malý sa postavil a celou silou hodil na zadok v tom to už neviem len chvíľu mi za to nefungovalo výškové nastavovanie rukovätí a ešte som si dosrala košík svojou vinou nechala som v ňom hodené nožnice na stromčeky a mi urobili diery v ňom...takže ja už ho naozaj len druhý raz možno použíjem a potom asi rovno vyhodím ale tak my sme ho statne aj opotrebovali hovorím všade sme ho využívali a dlho je to super kočík môj muž si ho najviac cenil aj kôli tomu ako sa zmestí do auta :D pri tých väčších polských kočíkoch som sa síce cítila ako keby tlačím trpazlíka ale inak brut 😀 to že je zvnútra úzky ako ja som porovnávala to vnútro u kočíkov a došla som akurát tak na to že aj tie čo vyzerajú mega velké tak športovú časť majú velmi úzku! a predsa každý vie že dieťa ktoré je väčšie sa potrebuje vyspať v pohodlí svojej postielky 😉

muriel293
8. mar 2012

v podstate tu všetko ok myslím že tie polské haraburdy sú aj sto razy kazivejšie aj švagor vykrikoval aký si kúpili super pekný velký a lacný kočík a potom museli dva razy meniť kolesá lebo sa im kazili. pravda je že som mala aj obavy vtedy to bola iba novinka a nikto s ním nemal skúsenosti a tú cenu mal nenormálnu my sme zań vysolili 18000 korún a to v akcii a o mesiac klesla na 9000 teraz sa predávajú za dákych 200 eur alebo tak nejako no naozaj stál za to a aj mi ho skoro každý chválil len tu u nás na dedine len pindali na to že hrkocú kolieska na tých našich rozbitých chodníkoch.
Škoda len že sa naň tak ťažko zháňajú "súčiastky" že kolesá nedostať bežne v obchodoch s kočíkmi čo ja aspoň viem...

muriel293
8. mar 2012

tá taška je sprosto vymyslená! nemali tam dávať henten materiál a bolo by to ok to je jediné moje mínus a ešte to že k nemu nebola sieťka proti hmyzu ani pláštenka keď už tolko stál...

bublinqa
9. mar 2012

@muriel293 nemala si problem pri skladani? Ja uz od zaciatku mam problem pri skladani, najprv ked som skladala samotnu konstrukciu a teraz cely sportak, nikdy mi nejde poskladat ho na prvy sup. Manzel ho radsej nesklada, to by uz kocik leteeeel.Tak by ma zaujimalo, ci je to akasi "mucha" tejto znacky alebo len ten moj kocar takto vymysla.

muriel293
11. mar 2012

nie kočík skladal pravidelne môj muž teda väčšinou a nikdy nebol problém to ja som skôr mala problém ako na to pretože som to robila ozaj málokedy a nemala som to nacvičené ale odkedy mám vodičák tak to už viem 😀

bublinqa
12. mar 2012

@muriel293 zeby ked nabehnem reklamovat tasku, skusim vyreklamovat aj to skladanie? A mozno pri tom skladani robim niekde chybu 😖

muriel293
16. mar 2012

@bublinqa a oni ti to neukazovali na predajni ako sa to skladá? však im ho tam dotiahni celý predveď a možno ťa poopravia poprípade ti uznajú chybu výrobku...