AAA Auto - zlá skúsenosť

umb77
16. sep 2016

Najhoršia skúsenosť, akú som kedy zažil.....AAA AUTO je banda klamárov, zavádzačov a podvodníkov. Je smutné, ako dokážu zákazníkovi klamať do očí, neskutočné!!!...Samotný management - hanba!!!! Budem konkrétny - najhoršia skúsenosť je s bazarom v Petržalke. Keď tam raz vkročíte, budete tam chodiť, ako na klavír...nasľubujú, dajú vám termín, zasmejú sa vám do tváre ,pošlú vás do ....a znova a zas....

sissy27
16. sep 2016

@umb77 ja osobne nechápem, že tam niekto ešte vôbec ide... stačí si zadať do googlu AAAauto recenzie / diskusie a nič dobré tam človek nenájde... ale niektorí ľudia sa proste odmietajú poučiť z chýb iných, musia si to zažiť na vlastnej koži...

mirkava
16. sep 2016

@umb77 Vazne? Moj muz chce cez nich kupit auto...

evittam
16. sep 2016

@mirkava Od nich by som nekúpila nič - presne ako píše zakladateľ....a ešte horšie.

mirkava
16. sep 2016

@evittam Ved ja ho stale dookola presviedcam ze nie, ale nejako si nechce dat povedat...

evittam
16. sep 2016

@mirkava No tak nech si pozrie tie recenzie na nete - a myslím, že ho nebudeš musieť ďalej presviedčať.....

mickao
16. sep 2016

Aj mne predali auto " v 100 %" stave. Nasledne az na kontrole originality bolo zistene, ze auto bolo havarovane. Nikdy viac.

mariannastancelova
16. sep 2016

och aj my sme chceli auto z Ačka , ale radsej nie ..

sissy27
16. sep 2016

@mirkava a aké zháňa? havarované alebo so stočenými kilometrami? prípadne zo záplavových oblastí či kradnuté? alebo úplne najlepšie všetko v jednom? lebo presne na takéto sa AAAčko špecializuje...

evittam
16. sep 2016

@sissy27 Si to pekne zhrnula 😀 😀 😀 😀 😀 A ešte dodám, že sa mu môže aj to stať, že mu ho za pár mesiacov tiež ukradnú..... 😉

candii
16. sep 2016

Ako.. smiesne mi je ze tam vobec este nejaky ludia chodia, lebo tolko negativnej reklamy ma AAA-cko ze dovi dopo, len hlupy clovek by s nimi nieco chcel mat spolocne

stanqa123
16. sep 2016

@umb77 pracovala som tam, a neodporucam...

stanqa123
16. sep 2016

@mirkava fakt nie, ja som tam pracovala a popalili by ste sa...

adika51
16. sep 2016

Kúpila som od nich auto pred rokom, a kamoska cca pred tromi a nemáme s nimi žiadny problém. Ešte som sa pýtala, či má servisnu knižku, lebo sa mi zdalo málo najazdených kilometrov, a oni že nie (resp. O nej nevedeli) . Tak som sa pohrabkala a v skrinke našla knihu s komplet históriou. Každý jeden skrabanček, každá výmena, no všetko poctivo zapísané. Overila som si to aj na mieste, kde auto bolo kúpené a servisované, nakoľko tá predajňa, kde bolo kúpené aj so servisom je v blízkosti. Ani s prepisom a papiermi nebol problém. Takže asi tak. Ale inak vedia oblbovať riadne, lebo kamoš tam pracoval a oni kúpia auto za pár eur urobia len kozmetické úpravy a pridávajú slušnú sumu navrch. Takže je to také diskutabilné, či kupovať, či nie.

mirkava
17. sep 2016

@adika51 pracujes tam? 🙂

puma1986
17. sep 2016

@umb77 no môj otec kúpil u nich auto k tomu si zaplatil ročnú poistku na skryté vady. Auto sa po pol roku pokazilo v aaa auto nijak nepochodil. Dal ich na súd, ktorý trval 5 rokov a teraz už konečne vyhral súd. Musia zaplatiť celú sumu auta aj trovy za celych 5 rokov čo bol otec bez auta.

adika51
17. sep 2016

@mirkava nepracujem tam, jedine zeby som okna umyvala 🙂, lebo o autach viem tak základ. Práve preto som aj písala, že to som asi mala sakra šťastie, lebo recenzie majú des a hrúza.

mirkava
18. sep 2016

@adika51 podla všetkého nemásíš vedieť o autách ani "prd" ked chces precovat v aaa auto 🙂 stačí ked vieš odrbávať 😉

anulienkalenka
8. jan 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

No neviem, ja by som si potrebovala kupit auto, a samozrejme ze na nove nemam, to v tejto dobe asi ziadny mlady clovek nema :D ale tak asi by som sa nehanbila si kupit auto v bazare, len si treba davat pozor, ale ved to vsade, aj sukromnik vas moze oklamat-to tu bolo vzdy

julinka29
17. jan 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

Ja zase na druhu stranu mam dobru skúsenosť a aaa bazarom. Ono aj záleží na akych ludí narazíte, čo to je za pobočku, kto je tam manažérm a pod. A taktiež nie každý musí mať svoj deň. Ja som si auto vyberala (resp. muž pozrel) na stránkach, potom sme ho pozreli osobne a máme ho doma. Ono samozrejme musíte si zobrať sebou niekoho kto vám pomôže.

anulienkalenka
14. máj 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@julinka29 No inak stymto suhlasim. Ja osm tam bola a boli velmi mili na mna, auto som si lae zatial este nevybrala, cakam kym pride brat zo zahranicia a pojde to so mnou omrknut ci je dobre :D

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
25. máj 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@doriss_po ahojky este nie, tento vikend ideme ale uz sa moc tesim, uz som si aj nejake vyhliadla takze super 🙂

patkaba
1. mar 2018

Tá Julinka má sksusensot s AAA ako dnes citam na kazdom prsipevku :D My sme tam chceli ist tiez, ale znamy automechanik co nam pozera auto nas odhovoril. Nakoniec sme brali auto tu v BA z Darexu, co je dalsi bazar, jazdime cca 3 mesiace a zatial spokojnost.. aj co sa tyka pristupu bazaru aj auta 🙂 Islo o fiat 500 😍

damoska
26. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

možem vediet přečo vás od AAA auto odhováral?

12romi34
20. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

su ľudia čo tam kupuju auta pravidelne a su ludia ktorí sa im vyhýbaju. Každomu vyhovuje niečo iného. My s nimi nemáme zlu skusenost. Asi sme natrafili na dobreho predajcu a dobrý kuosk sme kupili

maria584
20. júl 2018

@12romi34 tebe zaplatili za to, že na modrom koniku im budeš spievať chvalospevy? Ze na každú tému ohľadom AAA napíšeš aký sú top?

veronika9797
20. júl 2018

@maria584 prave som sa to aj ja chcela opytat...
@12romi34 ved to je do oci bijuce!!!!

martinka354
20. júl 2018

Napr aj my mame dobrú skúsenosť s nimi,pred pár rokmi sme si od nich kupily naše prvé spoločné auto,fabiu,a funguje doteraz,viem že su na nich negatíva,ale my sa nemozeme sťažovať,zalezi aj od predajcu a na ake auto natrafis,jasné ze im neuznavam,ked zatajuju skryté vady a pod

sonka1981
23. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

@martinka354 suhlasim. Zaleží od typu auta a predajcu. Ak sa kupuje auto, vždy je možnost ho vyskušat, ak sa niekomu niečo nepozdava, nech ho nekupuje. ALebo si sebou može vziat odborníka a ten nezavisle poradí.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz