Abstrakt do angličtiny

kristy2727
12. máj 2022

Ahojte, nájde sa nejaká ochotná žienka, ktorá by mi preložila abstrakt do angličtiny k BP 😊

wade
12. máj 2022

hod mi to do spravy..

kristy2727
autor
12. máj 2022

@wade poslala som 🙂

izabela181
12. máj 2022

@kristy2727 ja som abstrakt v bakalárke aj diplomovke robila tak že som ho dala do Google prekladača a potom som to po anglicky prečítala či to dáva zmysel a pár veci zmenila ale ozaj veľmi malo a bolo 😆 prace som obhájila na veľmi dobre známky a nikdy nikto anglicky abstrakt neriešil 😆

76california
13. máj 2022

@izabela181 ved ano, je to formalita...ale sa celkom nasmejem, ked prelozi google a potom zase google spät do slovenciny...tak zmysel uplne iny...taaaakze google ako pomocka, ale urcite nie ako "sväty gral" 😀😅

izabela181
13. máj 2022

@76california Ved jasne ale tak ja viem po anglicky tak normálne, síce niesom expert ale dorozumiem sa a aj čítať niečo po anglicky mi nerobí problém…tak keď som so ten preložený abstrakt prečítala v angličtine, iba som upravila pár veci 😊 a aj Google prekladač funguje celkom fajn keď človek vie ako to tam dobre napísať po slovensky 😊 keď sa správne použijú zámená a podobne…ja nehovorím zw to tak majú robiť všetci ale aj to je možnosť keď niekto ozaj reálne nevie len tak preložiť hneď cely abstrakt a súrne to potrebuje.. ani ja by som to nevedela bez toho 😊