• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adrenalínový relax

20. apríla 2009 
jej certi, gratulacia k chlopovi :sunglasses:
Verulka a nad akymi menami premyslate?
29. okt 2007 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certulinka,gratulation. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2007 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik babule :slight_smile: :grinning:
29. okt 2007 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
certi, uz to viem aj ja a pripajam sa : B L A H O Ž E L Á M!!!! no super, ostanes "ich jedina...."

verulka a ty si ok???

fafa dakujem za zoznam :slight_smile: a sorry tu nedelu.... :angry: :unamused:
29. okt 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme mu :grinning: , viamka a kedy to cvalate do tych tatrov? ja by som hned vybehla na 4 dni. kebyze ide aj fafa alebo niekto este niekto s deckami a zohnali by sme nejaku chatu alebo tak, isla by som na predlzeny vikend. muz chodieva tak kazde 2 tyzdne vzdy na 2 dni smer vychod, tak by nas mohol niekde v okoli PP zlozit a potom vyzdvihnut :wink:
29. okt 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no certi, fafu som v nedelu nazhavila na rande, ale nas letovy plan sa nakoniec nedal upravit, takze ja dnes na temu fafa nejdem zartovat... ale inak kedykolvek :grinning:
ta v tatroch sme od dnes! piiiiiiiiip cesta, a kto cestuje po slovensku vie, ze je to riadny adrenalin....
este som sa koser nezorientovala, ale uz viem, ze izba na noc s kuch. a soc. zariadnim na osobu je za 280,- a dieta 250,- ha!!! zlava ako svina..... no a moja polovicka ide za mnou stvrtok, piatok, sobota, nedela, takze to omrknem a dam ti vediet, ako to vyzera.... kludne doooojdi, a dalej ip. a skus opacit fafu, alebo aj ostatne.... presunieme stretko z tn trochen blisie k expi???
29. okt 2007 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, vy ste uz tam. super :sunglasses:
29. okt 2007 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no par hodin, ale zajtra budem referovat o sto dvesto, len dnes to este predychavam..... :unamused:
29. okt 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...viamka...a cerstvy..neprehuuuleny ...mierne zasnezeny pozdrav z Tatier nebude???? :sweat_smile: :grinning:
...no nazdar cica...nexala si svojho duxa v okoli MT..ked si prefrcala??? :slight_smile:
...certica....gratulujem k certikovi s pipikom :grinning:
29. okt 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len dychaj, cerstvy horsky... :grinning: a zajtra cakam podrobne spravy
29. okt 2007 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ako tak pahltne citam...ine mi neostava ...len sa opytat...kto ma berie do kufra???...smer Tatry??? :sweat_smile: ...budem dobra...slubujem...neminiem vela O2 :wink: :grinning:
29. okt 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len aby expi, mne sa teraz obcas stazene dycha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a diky, len aby aj gulke boli :grinning: ok :slight_smile:
29. okt 2007 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..certi...myslis...slivkove???? :sweat_smile: :grinning:
29. okt 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozem ta momentalne pozvat na marhulove, cakaju v mrazaku :sunglasses:
29. okt 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kokso, ja na teba myslim cely den, zlato pod do exilu.....
29. okt 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....dieta v prdeli :sweat_smile: ...ale nex....take pozvanie sa neodmieta...ale pozoooor...prave ma na "gulky" pozval mangel... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ex
29. okt 2007 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka
29. okt 2007 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano
prave ste cerstvo zosobasene...
29. okt 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kde sme? jaj manzel, no ma on ale prednostne viza???? ak nie, tak nech caka, to mu len pomoze! :grinning:
29. okt 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...jasne...cim dlhsia "cakacia doba"...tym lepsi produkt :wink: :grinning:
29. okt 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čakacia! som precitala cikacia :grinning:
29. okt 2007 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute...Certi gratulujem k chlopovi...uz sa to tu zacina crtat,este Verulka nech da vediet..
Viamka, dufam, ze si zbalila vsetko zo zoznamu... :wink: Inak s tym preletom som pocitala, uz si pripadam, ze nie sme celkom v poriadku, nam staci ked sa dohodneme, stretnut sa nemusime :sweat_smile:
Ex, ake boli "gulky"??
Ja zase zarezavam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes som vyslala mangela na prehliadku s malou a budu jej aj brat krv, tak im prosim drzte vsetci palce...moj muz ked vidi ihlu...no nejak to dopadne, ved tam bude odborny personal... :confused:
30. okt 2007 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze odborny personal... :grinning: drzime fafa, aj na nohach :wink: a dakujeme
bre rano inac :slight_smile:
30. okt 2007 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, ja som uz 2.den OCR :wink: uz som vyrazne oddychnuta, i ked vcera som letela na chvilku do prace. Od zajtra som totalne opustena na 3dni :wink: ale zurka sa nekona, musim drtit :confounded:
30. okt 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte!

verulka no nemusi byt vzdy zurka, niekedy aj trochen kludu potesi......

certica, cele liecenie je o tom, ze spravia vstupne vysetrenia - krv, moc, vytery, a ani jedna dierka neostane utajena....potom specialne vysetrenia, podla vysledkov - kozne, plucne, alergolog. a ja neviem co este..... rezim ako v skolke ci skole: budicek, hygiena, ranajky + desiata je v pytliku, dychove cvicenia cca 30 min. a potom okrem obeda + pytlik s olovrantom a vecere je to total na rodicoch!!! bazen a sauna su od 13 hod a to kazde normal dieta spi! ale pozor, kniznica je otvorena 2x t. na 2 hod :wink: , co nam, je vacsine prd platne..... to ubytko dam vediet neskor, ked to uvidim. potom ta budem ocakavat :slight_smile: a zorganizuj si ten zajazd!!! :grinning:
a este pre objektivitu, j tu fakt pekne ihrisko... ale tie su tusim uz vsade okrem lunika IX

fafa, zla sprava - ja neviem o akom zozname tocis??? ale ak ho este dostanem, rada juknem, co som mala mat a nemam :grinning: dano sa boji ihiel? to ho asi nepotesis volnou vstupenkou do tatoo studia! :grinning: ok, ale drzim moc palce. dnes brali 5 skumaviek matkovi a to bol boj, mala som co robit, aby som ho udrzala. odborny personal = 1 sestra, pichal a ja som mala ustat to ostatne.... mimi stary fetak pocvicil rukou a bez mrknutia nastavil zily.... toho mi bolo luto daleko viac.... danovi priprav nejaku satisfaction, ved kazdy druhy by ti tam ani nesiel. este ze my mame doma tych prvych :wink:
30. okt 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby tu dnes skapal pes? venujte sa mi trochen. okrem podpalacky ste mojou jedinou kulturnou vlozkou!!!
30. okt 2007 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu na sem tam, beham s mokrymi vlasmi, ale aspon vonaju :grinning:
no som inac myslela, ze aj nejake tie procedury okrem dychania budete mat
30. okt 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
definuj podpalacku... :astonished:
30. okt 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze by kniha? :confused: :grinning:
30. okt 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok