Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

certica
22. nov 2007

kupem krpca, sme dnes sami. drahy je na husacine hnusoba 😀 , dufam ze aspon loksu donese tehule

certica
22. nov 2007

viamka a teda ako ste dopadli, ako hodnotis pobyt???

roasha
22. nov 2007

viamka,to ste boli ako alergici? 😕

roasha
22. nov 2007

ja som este nejedla lokse.. 😅

viamka
autor
22. nov 2007

mnam lokse!!!!!!!!!!!!!!!!!mnam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!

ok, mangel na mna ide s ceresnovicou a slubuje si pekny vecer, ked krpci zaspia...... hm a ja myslim na lokse!

ta3 - po troch t. sme nedostali vysledky vysetreni, takze hodnotit nie je co!
spital pekny, strava otracna, sex ziadny, deti maju teraz sopel a kasel a neviem co este.....nie alergici, na to mam este male deti, aby sa to dalo zistit..... na to tie vysetrenia.... ok, su tam odbornici, a niektore typy vysetreni sa robia iba tam a este v ba na jednom mieste. nemusis obehat kopec ambulancii v meste a objednavat sa, je to tam pod jednou strechou. inak aj ten vzduch ma cosi doseba, dieta mi v noci nekaslalo, doma pokracuje v nocnom kasli..... no hodnotim tak aj tak! detaily skor cez ip, tot vseobecne hodnotenie...........

certica
22. nov 2007

no, ja cakam jak divá a lokse furt nedorazili, ani spat nemozem. uz som aj tu tabletu nasadila, kokso to stipe jak slak! 😲

certica
22. nov 2007

viamka ceresnovica? 😅 co ste mali na veceru cinu ci co?

tilly
22. nov 2007

lokšeeeeeeeeeeeeeeeee, aj ja chcem, dobre omastené s červenou kapustičkou, alebo pečienkou,hmmmmmmmmmmmm

viamka, nezdvihla si mi tlak, len som ti chcela potvrdiť, že takí cigáni existujú a že škoda, že ich nie je viac 😉

certica
22. nov 2007

tak ja stale nie som schopna zaspat a ten moj drahy mangel stale nedosiel 😲 , este aj to moje deco v bruchu bombarduje o 106

verulka
23. nov 2007

hellou, tak roasha to psravne tipla, co sme vcera robili...baby, ja milujem 2.trimester 😀 iked problme nemame ani ked nie som tehu...mozno asi preto som v tom tak casto 😎
Vimaka, ja mam skusku 1.12. ale este anio neviem poriadne z coho 😅
poradnu mam az v pondelok, takze o tomto nic nove.
Certica, kedy ti prosim ta zuacne rast brucho? Vsak uz sa budem citit blbe 😎
jaaaj a este zacala som cvicit - okrem jogy aj doma, lebo uz mam akutny nedostatok pohybu 😉
viamky, nam alergie potvrdili 1x v 9tich mesiacoch a potom v 3rokoch z koznych testov..

roasha
23. nov 2007

no ahojky,verulka sa vam xexuje ked no problem.ja ked som cakala malu,tak mi ju dovolili len urobit,a potom finito/ani pomysliet na sex/. 🤐 certi,ty si len uc babiku ponocovat,co tu este strasis o 1/2noci. 😕

verulka
23. nov 2007

uff, tak nastastie nam toto ani raz nehrozilo a snad ani nehrozi 😉

roasha
23. nov 2007

😀 😀

viamka
autor
23. nov 2007

verul, matis este nema tri ani zdaleka.... mna trapia potravinove alergie, ako vies mlieko a ine veci sposobuj caso kriticke stavy.....a tie sa robia z krvy hocikedy... tie alergeny typu: pel, roztoce, stst a tak ma az tak netrapia, lebo sa mi deti tak brutalne nedusia.....

baby sorry, ze som tak bez pozdravu vcera zdrhla - sex mi nemusite zavidiet, nic nebolo, zato bol vyjazd na usne s malym!!!! atb, nemozu dat, maju len pre svojich pacientov, lekaren je len do 22.00 /zijem v krajskom meste, nie kdesi v riti/ a potom clovece skap, no vdaka predtym konzumovanej ceresnovici som bola kludna a slak ma netrafil len zazrakom!!! kto sa tu pytal na adrenalin???? 😒

inak veul, my sme pocas tehu tiez nemohli, asi je to syndrom mnohodetnych rodin 😀 😀 😀

viamka
autor
23. nov 2007

pre velky zaujem cez ip dopisujem druhy diel z usneho: poslali ma na decke, pre atb, tam ma vyhoili, ze nie je pracovna doba! lozkova cast..... no coment, odtial som isla na novorodenecke, kde sa na domnou zlutovala sestricka, ktora si ma pamatala z mimiho hospitalizacii a doniesla mi jednu atb kapsulu velkosti slona.....sirup vraj ziadny nemaju! cestou domou som si marne lamala hlavu, omu na novorodeneckom davaju kapsule??? alebo sa rodia novorodenci, co ich vedia prehltnut???? pozor, prichadza zaver a pointa! do 24 hod musim ntu kapsulu vrtit!!! hura, uz viem co budem piatok poobede robit!

tilly
23. nov 2007

baby a čo je s vendynkou?

viamka
autor
23. nov 2007

kto je vendynka??? verulka, nie???

certica
23. nov 2007

caute, vendynka nie je verulka 😀 , ale verulka vam o vendynke rozhodne bude vediet podat spravu 😉 😀
tilly, najdes ju na babetku myslim. ja tam sice zabludim vzdy len na par sekund, ale vidavam ju tam

certica
23. nov 2007

momochodom, dnes uz padli 4 lokse v mojom podani 😅 , este zostali 3 😀
viamka, na tej poslednej a predposl vete predposledneho prispevku som sa uprimne pobavila 😀 😅

melory
23. nov 2007

on ti fakt tie lokse doniesol???

certica
23. nov 2007

mel, doniesol, ale az po 1h v noci 😲 . takze som jednu ranajkovala a 3 boli na obed 😀

viamka
autor
23. nov 2007

certi mysli na mna, ked sa ti bude od lokse grgat 🙂 😵 😵 😵 ach lokse! a ake boli, hole, plnene, omastene..........daj detaily a poriadne prehanaj!
😵 😵 😵 hhhhhhhhhhhhhhhm lokse

certica
23. nov 2007

no, boli chutovo velmo dobre 😀 , mastene (trosku som ich vyutierala 😅 ), neplnene

viamka
autor
23. nov 2007

hmmmmmmmmmmmmmmmm, ok, zdrham! tak prijemne travenie ti prajem! 😉

melory
23. nov 2007

certica ides na mikulasske stretko?

certica
23. nov 2007

viamka, dik - negrgam zatial 😀 , len zistujem, ze pre ostatnych clenov rodiny nemam dnes nic navarene 😅
mel, zalezi od vikiho. on mi o takom case spava a je to na opacnom konci BA, cize jedina moznost je nedat ho spat, len to si radsej nechcem predstavovat. este to zvazim

tilly
23. nov 2007

certi, tvoj bol včera na husacine? bol z roboty? sused bol včera tiež, tiež doniesol lokše 😀 (svojej žene, nie mne 😀 )

baby, ja mám teraz taký adrenalín, pozerávame s mužom v utorok na čt také, že letecké katastrofy, minulý rok dávali prvú sériu, teraz dávajú druhú, nám tu občas zvyknú krúžiť lietadlá, teraz mám také šoky z toho, trošku iný zvuk a už pomaly leziem pod postel 😀 😀 teraz predchvíľkou som pozerala z okna, tak dve lietadlá hneď za sebou pristávali, jedno vzlietalo a dve krúžili, to des bes a to nevidím, čo sa deje z druhej strany letiska... keby som mala bývať niekde pri schwechate, tak denne kolabujem

tilly
23. nov 2007

halali, nejaká je tu nuda, kurnik a ja som si aj BMW spravila a teraz si tu sama kecám 😀

inak, vendy som už dávno nevidela ani na babetku

certica
24. nov 2007

veru, nuda a ja najnovsie nemozem spavat. takze, kto je hore? 😀

roasha
24. nov 2007

ahojkyyyy. 🙂 certo,co nespis?buria sa ti hormony? 😀