Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

pacna
9. sep 2009

baby ako to ze ked som klikla na ovecku tak ta moja dama sa neunuvala prist k nej a nepripocitalo mi body?

janette4
9. sep 2009

pacna,mne sa to teraz stalo s kravami.akosi nám tí panáci tam zleniveli

emily333
10. sep 2009

ahojte ja od rana sadim maliny 😉 rychlo to rastie 😀

megi93
10. sep 2009

Ahojte, mám výborný typ, neviem či to tu už niekto spomínal. Ak si toho panáčika zabarikádujete niečim, alebo ho zavriete do prázdnej ohrady, tak nebude chodiť po poli a žať, plieť a siať a celé to pôjde rýchlejšie 🙂

A neviete mi prosím poradiť, keď plejem, či ako sa to volá, tak mi občas vybehne akoby zo zeme taký peniažtek, povrtí sa vo vzduchu a spadne na zem. Neviete čo to je? Treba ho chytať? Alebo niečo s ním robiť?

dadka33
10. sep 2009

ahojte farmarky vobec nestiham sem chodit len sadim a zbieram a stale dokola.Kolko to ma kol neviete nahodou?

slaviq81
10. sep 2009

Megi, s tým peniažtekom to zaujíma aj mňa 😅 A dík za tip, idem vyskúšať 😀
Dadka, netuším koľko to má kôl, ale 35 určite 😉

megi93
10. sep 2009

Jeden moj sused je v 38 tak neviem...možno 40 🙂

natalie777
10. sep 2009

ahojte....pridali by ste si ma prosim medzi priatelov?
dakujem 🙂
meno ..... Natalie Vaňová

eva7780
10. sep 2009

natalie ja som si ta už dala 🙂
s tým panáčikom to idem skúsiť aj ja 😉

pacna
10. sep 2009

mne sa zabarikadoval a neziskala som ziadne body asi z 6 policok

zuzkap2
10. sep 2009

s tym panacikom som to skusila ale neviem ako sa dostal von 😀 😠
natalie, aj ja som si ta uz pridala

petula1307
10. sep 2009

Ahojte baby, tiež som závislá na farmville, odkukala som to od mojej sestry a veľmi ma to chytilo, kedže sa chcem na mojej farme rozširovať potrebovala by som nejakých tých susedov, takže ak by ste boli také dobré a mohli si ma pridať tak budem veľmi rada a takisto vám budem veľmi vďačná 🙂 moje meno na FB je Peťa Oláhová, ešte raz ďakujem...

eva7780
10. sep 2009

moj panačik vyliezol 😠 som ho riadne zabarikádovala a predsa 😝

zuzula25
10. sep 2009

natalie a petula som si vas pridala

mne dnes neide pridavat susedov??neviete preco??ani posielat darceky??? ☹

slaviq81
10. sep 2009

😀 😀 😀

dadka33
10. sep 2009

aj moj panacik vysiel von 🙄 😠

Petulka daj sa na farmville z modreho konika na FB a tam sme vsetky nebus stihat si pridavat priatelov 😀

slaviq81
10. sep 2009

A ešte mi vysvetlite to farmville decoration request 😕

dadka33
11. sep 2009

ahojte idem na farmu ak mate nejake poziadavky na darceky tak sem s nimi 😀

zuzula za den si mozes pridat len 20 susedov ale pocita to spolu a s tym ked posielas darceky 😝

sestri
11. sep 2009

ahojte, aj ja som prepadla Farm ville, dcéra ma do toho dostala...je to super...

zuzula25
11. sep 2009

dadka dakujem,ale ani dnes mi ich nejde prijat a to som neposlala ani jeden darcek 😒

bubaczik
11. sep 2009

ešte vas to bavi? 😀 počujte,mne sa dnes v "shope" objavilo hrozno 😕 a to som ho včera nemala,a ani som neprešla dnes do nejakeho vyššieho levelu... 😕 pojdem rozdavať darčeky,kto chce čo? 😉 abo pošlem ja jednorazovo nejake zviera,toho nikdy neni dosť 😀

riana12
11. sep 2009

aj mna to dostalo 😅 kedy dostanem do obchodu dalsie zvieratka? som v 13. leveli a mam stale len kravu, ovcu a slipku ☹ zato ludia mi poposielali uz aj konikov, zajacika a pod., tak aspon z toho sa tesim... 😵

zuzkap2
11. sep 2009

tak ja som dnes presla do 31 levelu 😀
bubaczik, obcas sa tam nieco nove objavi a aj v dekoraciach je pieskovisko, vtacia budka ...
riana12, v obchode uz dalsie zvieratka niesu. Kona, zajaca mozes len dostat alebo poslat ako darcek

sestri
11. sep 2009

aj ja si prosím darčeky...Iveta Novanská

sestri
11. sep 2009

ďakujem...vidím, že sa koníkovska farma bude riadne rozrastať...je to super

megi93
11. sep 2009

Ahojte a na ten peniažtek ste neprišli? čo to vyskočí zo zeme pri obrábaní pôdy?

riana12
11. sep 2009

zuzka, vdaka za info 😉 Ja doteraz neviem, za co, preco, kedy dostanem tie FV papierove peniazky ☹

zuzkap2
11. sep 2009

megi93, za urcity pocet tych peniazkov dostanes 100 coins 😉

zuzkap2
11. sep 2009

riana12, papierove peniaze dostavas za postup v levely

eva7780
11. sep 2009

dnes som dostala 2 zaujímavé darčeky od nikoho,pred chvílou fúrik a predtým kopku sena 😕odkial ich mám,neviete? fúrik som dostala po bonuse,ktovie či to nebolo s toho čo si sem tam posielame 😀