Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

maca793
31. aug 2009

ja som pet society farm vile ešte nepoznám neviem ako na to

maca793
31. aug 2009

ste aj na pet society? je to niečo ako tamagoči ale oveľa lepšie skúste

nataly7
31. aug 2009

ja to hram par dni je to dobre ,objavila som to nahodou ked som behala na facebooku ,odporucam skusit pet society tu farmville nehram niak mi to nejde ,ale skusim potom aj to ,prajem dobru zabavu 🙂

rosebud
1. sep 2009

Ahojte babule,ja hram tiez,som uz vo 24 leveli. Len ma tak napadlo,ak by ste mali malo susedov (aj ked je pravda,ze susedov nie je nikdy dost), mohli by sme sa navzajom popridavat na FB ako priatelia a hned by mala kazda o par susedov naviac. Co vy na to? 🙂

zrzulka
1. sep 2009

Jej aj ja hram🙂)) uz som v 17 leveli. A tiez ma zaujimaju tie papierove peniaze. Nepochopila som za co sa pridavaju. A ziskal uz niekto z vas vsetky stuhy? co sa stane ak budem mat vsetky za vsetky kategorie. lebo v niektorych kategoriach mam uz vsetky farby.

zrzulka
1. sep 2009

Rose ja som za. tiez beriem kazdeho suseda. cim viac tym lepsie.Vela ludi z mojich priatelov (i ked ich mam dost) tato hra nenadchla alebo zacali hrat a nehraju:(((( Hod mi do pm svoje meno nech si ta vyhladam....

rosebud
1. sep 2009

Ja dam moje meno aj sem,kto budete chciet,tak si ma pridajte,potvrdim ziadost kazdemu 🙂
Moje meno: Lucia Gabrišová
Diky 🙂

eva7780
1. sep 2009

rose IP 🙂

rosebud
1. sep 2009

Babenky,no moje meno tam najde 4 krat,takze ja som ta,ktora ma na foto oranzovo-zlte pozadie 🙂

marianka79
autor
1. sep 2009

ja tiež tie dolare nechápem za čo sú a to je odveci že sa to platí normal kreditkou tiež som to skúšala ale ked som si prečítala že číslo karty zadat tak mi stačia mince 😀

bubaczik
1. sep 2009

čafte..aj ja som to objavila včera,no konec sveta 😀 ja som len vo 4L,včera som o pol 1 v noci zbierala jahody 😀 no uvidime,ako dlho ma to bude baviť 😉

zrzulka
1. sep 2009

bubacik u nas zavislacime s muzom. sa striedame. o dve hodiny obera on maliny,jahody nestihol zozbierat tak mu uschli:(((((((((((((taka skoda:(((((( je to prijemny relax. clovek pride na ine myslienky. kocky idem si vas popridavat za susedy. hodim vase mena aj muzovi tak potvrdte aj jeho. on ma len 5 susedov a pri zveladovani farmy cim viac susedov tym lepsie.
ak mi budete posielat darcek tak prve kolo si prosim svinu. tych mam malo. co mam poposielat vam co ste mi hodili inicialy do ip?

marianka vela veci na Fb fici na tom ze si kupujes. z toho ta stranka funguje. peniaze hybu svetom, tak to zial je.

ale inak nechapem tie dolare lebo muz zacal len teraz hrat je v nizsom leveli a ma 13. ja som v 17 a mam len 6.

marianka79
autor
1. sep 2009

mala som tam 15 dolačov a ni neviem za čo minula som ich na kúpu nejakých vecičiek tak budem čakat na ďalšie bubáčiky

bihan
1. sep 2009

Tak som práve pozbierala melóny a nasadila kávu 😀 Dobrá závisláčina 😝

bubaczik
1. sep 2009

..že svinu 😀 😀 😀 ja ešte poskromne,ja zbieram len jahody,ostatne mi pomaly rastie 😠 nejake hnojiva neexistuju? 😕 😀 či to všetko bio? 😕 tak dobre,pošlite aj mne do ip mena,nech si vas pridam,ale ja mam zatial iba taku picike farmu 😔

marika80
1. sep 2009

Ja hram fairyland 😀

cickamicka
1. sep 2009

aj ja som zavisla, zacala som ju hrat len predvcerom a som od nej uz teraz zavisla 🙂 😉 aj s priatelom zavislacime 🙂 🙂 🙂

zrzulka
1. sep 2009

...bubacik vsetky sme tak zacinali, jahodami🙂)) o chvilu nas dobehnes 🙂))))

eva7780
1. sep 2009

ja som sa dnes konečne dočkala vypestovanej bavlny,to trvalo 😝 😝 ale boli za to dobré body 😀

zrzulka
1. sep 2009

Evi gratulujem!!!! a ja zajtra mozem konecne kupit traktror. takto rucne ma to nebavi🙂)) A jeden som omylom vymazala:(((( No co truba

eva7780
1. sep 2009

ja tiež šetrím na traktor,ale to asi ešte potrvá 🤐

marianka79
autor
1. sep 2009

no zajtra bude na obed ryža moj černoško otrokarči mate tam aj pekných punkerov 😀

eva7780
1. sep 2009

😀 😀 😀 aj u nás bude ryža,len musím počkať na maliny a zasadím

rosebud
1. sep 2009

Babulky,zalozila som na FB skupinu Farmville z Modreho konika,tak ak chcete,pridajte sa. Zatial je ta skupina povolena len na ziadost,aby tam nechodili aj ini,ale ak budete chciet,tak ju otvorim pre vsetkych. 🙂

marianka79
autor
1. sep 2009

rosebud a ako?

zrzulka
1. sep 2009

Marianka punker je moj muz, ale v reali holohlavy🙂))
ryzu som zasadila ja i muz. Ale inak preferujeme zemiaky. na tie si vsak musim pockat. ani neviem v ktorom leveli sa daju sadit.

potrebujem dalsich 10 susedov na cervenu stuhu🙂))) kto sa prida??????

zrzulka
1. sep 2009

jaj a tesim sa na sadenie slnecnic.... tie totiz milujem🙂))) dufam ze budu dobre vynasat🙂)))

zrzulka
1. sep 2009

Ros a ako sa k tej skupine dostanem, nenasla som ju:((((

Ozaj a uz niekto farmu dohral? kolko to ma vlastne levelov?

rosebud
1. sep 2009

no ak si das vyhladat skupinu a zadas nazov Farmville z Modrého koníka,tak by ti ju malo najst 🙂 alebo ak chces napis mi svoje meno do IP a pripadne aj nejaky popis svojej foto,ak mas,aby som ta lahsie nasla a poslem ti pozvanku 🙂 ak by ste chceli aj ostatnebabenky,napiste mi IP,poslem kazdemu pozvanku 🙂 susedia sa vzdy zidu 🙂 pekny vecer

eli77
1. sep 2009

ahojky farmarky...tak ja som aj v reali farmarka, ale aj takto ma to fest bavi🙂 chce byt niekto mojim susedom? 😉 piste ip 😵