• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
sticker ak dostanes nieco ako darcek a nechces to, tak to predaj. Aj ja predavam co nechcem :slight_smile: Ale slonikov chcem, su strasne zlati a uz im niekde miesto najdem :slight_smile:
29. sep 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sticker myslela som to tak, ze ci mate spraveny aj druhy FB ucet, alebo vsetkych tych "neznamych" ludi mate tam kde aj svojich kamaratov, fotky....
:dizzy_face:
29. sep 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nawal tiež som premýšľala nad tým, že mám teraz kopec "kamarátov" a ani tých ľudí nepoznám :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale napr. ja si nepozerám cudzie fotky. Veľa ľudí tam mám hlavne kvôli farme a popravde ani nemám čas si pozerať fotky a komentáre všetkých ľudí :slight_smile:
29. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k Fb som sa dostala až teraz,pozbierala som trocha úrody,a seklo ma :angry: nedá sa mi tam dostať a kopec stromov nepozbieraných,kravy asi zduje od čakania :grinning:
29. sep 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak toto je už naozaj závislosť, ak niekto doteraz pochyboval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja som práve dosadila a idem si ľahnúť do vane. Najprv bola od soboty Superstar, tak som nemohla a do toho ešte farmárčenie. Ale už som si tak na dva dni posadila. Ešte do pol hodiny niečo pozbieram a hotovo. Len by to už mohli spraviť, aby ukazovala všetko ako má.
29. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nawal vidíš to ma nenapadlo s druhým účtom....ale nevadí čo už šak už to mám také rozohraté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale veď keď ma prestane baviť farmárčiť, tak si vymažem tie kontakty, ktoré vlastne ani nepoznám :sunglasses:
29. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ktoré hráte pet society,ako tam mám zbierať body? :confused:
29. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nawal, veď my sme tu ani už není neznáme, keď vieme o sebe, že sme závislé na farmwille :grinning:
tiež si myslím,že keď dohráš, tak si nás môžeš vymazať. ja tiež nepozerám fotky, ani nič okolo, na to už nemám čas. A ak niekto chce pokecať cez čet, tak v pohode popíšeme a možno sa aj zoznámime a nebudeme neznáme a už sa nevymažeme. :slight_smile:
29. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hrám lil farm a ville farm hodte mi mená dakujem moje meno je Iveta Ondreičková dakujem
29. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... mne dnes vobec nechce farmu spustit :frowning2: sak mi vsetko vykape... uz dva dni mi FB riadne rapluje :rolling_eyes:

dakujem novym susedkam :wink:
29. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ketyh každý večer blbne fb,mna to tiež nechce pustiť :angry:
29. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, môžem sa k vám pridať???tiež závisláčim, pokiaľ to malý dovolím, zatiaľ mi dovolil 7level :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. sep 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak každym dnom je na farme niečo nove :dizzy_face: včera slony :grinning: dnes je nove to,že nam bude počitať kolko mrkiev a pod ste pozbierali,a budeme dostavať nejake hviezdičky :confused: ale čo s nimi netušim :sweat_smile: tak to sa mi pači,že vždy niečo nove vymyslia,a človeka to neprestane baviť :wink: len tu farmu by mohli už zvatšiť :angry: nemam kam davať sliepky,nie toešte slony :sweat_smile:
30. sep 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi a ty si si už zväčšila, len to nevidíš? Bo ja šporím na to zväčšenie, ale premýšľam že 14x14 sa mi asi moc neoplatí, radšej našporím na väčšiu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A mohlo by už byť aj vidieť úspechy na hlavnej stránke, nech zbierame bonusy aj tam :slight_smile:
30. sep 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mam zvatšenu aj na 20x20 :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

a ty darmo šporiš,ty musiš si tu farmu postupne zvatšovať,najprv na 14x14 atd.... nepusti ta,že naraz na 20x20 :wink: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krupica :angry: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono s tymi uspechmi je to už tahšie,vatšina čo tu je,už ma skoro všetky "stuhy" modre,popripade pracuju na tych tažšich,myslim obrať 5000stromov,pozbierať 50 000ks urody atd..a to už je na dlho..straaašne dlho :frowning2:
30. sep 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak idem zväčšiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A som sa teraz zasmiala - susedom pomáham krtkov a tuším tchorov vyhnať zo záhradky :grinning: Naozaj stále niečo nové :slight_smile: Teda aspoň pre mňa. Neviem či to tak bolo aj doteraz :slight_smile:
30. sep 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som inak zvedava,že čo to bude pre nas znamenať,ked pozbierame určity počet danej zeleniny :confused:
30. sep 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne teraz vyhodilo iba náznak tej tabuľky na zverejnenie úspechu,ale nedokončilo. A toto mi robí už dva dni. Takže nemám šancu nič zverejniť :frowning2:
ne neee,doteraz boli len listy a vrany :grinning:
Aj líšky sú :slight_smile: Bože ako malé detia sa tu teším :grinning:
30. sep 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte boli púpavy ja som trhala aj pupavu :wink: včera mi blbol FBO tak dufam že večer budem stíhať :wink:
30. sep 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale inaksie zavislacky sa z nas stali, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Muz mi uz chce odpojit internet. :grinning: :angry:
30. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Púpavy boli dávnejšie :slight_smile: Tie zvieratká pribudli :slight_smile: Ja som doteraz prestavovala tú moju "pidi" farmičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To bolo roboty :grinning:
30. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

nejako mi to od večera blbne nechce mi odoslať žiadosti o susedov :angry: :frowning2: nerobí to aj vám?

a tí noví škodcovia sa mi lúbia :dizzy_face:
30. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka skus počkať do tej 9-tej hodiny :wink: asi si si minula limit...
30. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj dík skúsim počkať :wink:
30. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si zase včera večer všimla, že za pomoc susedom mi prirátalo iba 1 bod a nie 5 ako mi dáva teraz.
30. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to ide :slight_smile:

Sticker no to tuším robí preto, lebo si za deň pomohla vela susedom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nie som si istá...
30. sep 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok