Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

eva7780
2. sep 2009

už som to našla,medzi darčekmi,mala som tam dve datle,jednu kozu a čiernu ovcu 😀

rosebud
2. sep 2009

no sak lenze ja ani medzi darcekmi nic nemam...

eva7780
2. sep 2009

poslala som ti v darček(čo mám denný limit) a tak sa ti to hádam zobrazí,lebo mne to tak ukazalo

bubaczik
2. sep 2009

..ja tiež neviem,že to znamena 😖
a k tej čiernej ovci sa ako dostanem? 😕

eva7780
2. sep 2009

ked sa darí tak sa darí,po dlhej dobe šetrenia som si kúpila traktor a asi po 3 minútach som ho omylom vymazala 😠 😠 😠 😠 😠 manžel ma musel takmer kriesiť,už hundre na hru 😀 😀
k čiernej ovci asi tak,ked budeš prechádzať svojich priatelov možu mať v profile ako odmenu pre druhých dáky bonus ,bud finančný 50,100.500 bodov,neviem či aj iné,a tak som ziskala všetky moje čierne ovce

bubaczik
2. sep 2009

a kde v profile? 😕

barunka
2. sep 2009

ahojte dievčatá?? môžem sa k vám pridať?? aj mne kamarátka túto hru poradila, najprv som nechápala, ale teraz som jej prepadla 🙂 ale som ešte len začiatočník 😀 😀

bubaczik
2. sep 2009

..no už som jednu čiernu ovcu našla 😵

barunka jasne.len pridaj meno do ip,a my ta už nejako najdeme!! 😉

eva7780
2. sep 2009

barunka aj mne pridaj meno do IP,aj trošku popis foto,ak vás tam bude viac 😉

aplless
2. sep 2009

ahojte aj ja hram som pod menom Miška Mazánová tak kludne napiste nech mame viac priatelov bude sa lepsie hrat diki papa 😉

eva7780
2. sep 2009

Miška už som si ta pridala 😉

slaviq81
2. sep 2009

Baby, už som sa aj ja pridala do skupiny 😉

dadka33
2. sep 2009

ahojte farmarky dnes nestiham citat ale objavila sa mi cierna ovca a asi som ju niekomu poslala ☹
Prisla niekomu???

bubaczik
2. sep 2009

dadka myslim,že ja som nejaku objavila 😉 😉

marianka79
autor
2. sep 2009

rosebud teba tušim ešte nemám alebo ano? Inak asi som fajn tému založila to som len skúsila že či to vlastne niekto hrá myslela som si že sa mi ozvú 2-aja,3-aja a konec 😉 tak super farmárky do práce šup šup 😀

mikalove
2. sep 2009

baby na čo je čierna ovca? aj mne sa zjavila,len som ju zrušila..

marianka79
autor
2. sep 2009

no čierna ovca rodiny to som asi ja 😀 aj ja mám jednu a neviem ako som ju získala

marianka79
autor
2. sep 2009

mikalove mala si si ju nehat

mikalove
2. sep 2009

😀 normalne s nou hráš? máš ju v stáde?

marianka79
autor
2. sep 2009

mám 🙂 aspon je to pestré

zrzulka
2. sep 2009

caute farmarky🙂))
ciernu ovcu ziskas tak ze si ju adoptujes, cize ked sa ti objavi obrazok ovce , kliknes na adopt black sheep a je tvoja. Ale musis byt prva. i ked neviem lebo vcera sa jedna zatulana u mna objavila a adoptovali si ju az traja ludia. tak som z toho jelen.
Kocky a neviete co to znamena ta kolonka pet? myslim ked idete podojit kravu, ostrihat ovce, ci pozbierat vajcia atd tak to zobrazi sell....., a na konci je pet. neviem co to znamena v spojeni s farmou. uz som skusala na to kliknut a nist...

eva7780
2. sep 2009

ja mám čierne adoptivne ovečky 4 😵 len prasiatko tam svieti samotné 🤐

marianka79
autor
2. sep 2009

tak dobrú noc idem spat zajtra ráno kosím 😅 papa

dadka33
3. sep 2009

ahojte --uz mam obrobene 🙂 idem si dat kavicku

kocky prva stuzka je zlta a druha tusim marhulova ako sa k nej dopracujem???

bubaczik-aspon mas nieco odomna 😉

ivularadula
3. sep 2009

ahojte
zdravím farmárky 😉 mňa to tiež riadne chmatlo, manžel len kruti nadomnou hlavouˇkeď poviem že musím okosiť 😀

ivularadula
3. sep 2009

a tiež hrám pet society, ale teda poviem vám ja som iná závisláčka 😉 a tiež hrám ešte country story to je tiež podobné ako farma, tiež tam sadíš, kupuješ zvieratká, plot, kvety a prkotiny, ja som v 27 leveli, a počujte niekedy keď zberám úrodu alebo oriem tak vyskočí taký zlatý akoby dukát, to neviem čo znamená, neviete? 😕

ivularadula
3. sep 2009

a tiež by ma zaujímalo čo znamená to "pet" ja som to aj stlačila ale nevšimla som si že by sa niečo dialo 😕

marianka79
autor
3. sep 2009

ivula aj mne to vyskakovalo vy padá to ako zemiak neviem ale hned to zmizlo ked moj černoško okopával aj ja to chcem vediet 😔

marianka79
autor
3. sep 2009

ivula to pet society som nevedela čo s tými dverami len tam to čudo mňaukalo a ja som sa nasrala a vypla to 😀

marianka79
autor
3. sep 2009

výzva výzva ak ma niektorá chcete za susedu lebo ja vás hej tak mi napíšte IP ja už ani neviem koho mám a koho nie tu máte iné mená ako na farmičke ivula teba tušim nemám ani dadku mikalove neviem neviem tak papa závisláčky