Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

claudinka
5. sep 2009

ze musis najprv ziskat farmu, ale co tym myslia, to nechapem 😀

danciacik
5. sep 2009

DAdka ja som to dnes skúšala tiež som chcela väčšiu farmu ale myslím že to znamená že ťa nepustí hneď na 20x20 ale pustí ťa na tú najmenšiu 14x14

dadka33
5. sep 2009

sak si ju chcem kupit ako ju mam ziskat?Kto su uz kupil farmu?

claudinka
5. sep 2009

ja som si kupila bez problemov..

dadka33
5. sep 2009

vobec tomu nerozumiem sak vsetko mi zatial islo kupit

claudinka
5. sep 2009

ktovie, co po tebe chcu.. a na tie moje dve otazocky vie niekto odpovedat?

astora
5. sep 2009

dadka a mas dost peniazkov na tu farmu co chces kupit ??

janette4
5. sep 2009

claudinka, pod farmou máš zobrazených susedov,šípkou si posúvaš a spočítaš alebo si dáš:my neighbour a tam ti všetkých pekne vypíše

janette4
5. sep 2009

a peniažky zarábaš,keď skosíš úrodu a tá sa predá.hneď ti to tam pripisuje.

dadka33
5. sep 2009

Uz som na to prisla to treba postupne kupovat tie farmy a ja som setrila aby som si kupila velku farmu 😅

zuzkap2
5. sep 2009

dadka33, ked chces kupit vacsiu farmu musis postupne od najmensej, inak ta to nepusti a tiez musis mat isty pocet susedov

bubaczik
5. sep 2009

čafte..jaaaj ženy,mne už sa asi aj snivať o tom bude 😝 už nevidim na oči,ale musim počkať na jahody a na aloe 😅 sommala niečo na noc nasadiť,a ne tak,že o polnoci kosiť ešte budem..a ešte v takej zime 😀 dnes som ziskala tolko stuh a susedov,že mam už taky chaos,zajtra jak začnem rozdavať darčeky,ta po minute sa mi vyčerpa limit 😅 tak komu niečo surne treba,tak mi napište,nech neminiem na zbytočne..a naši dali goool,bo susedia vykrikuju 😠 a mne maly dnes poslušne spi od pol 8 😵

bubaczik
5. sep 2009

dadaka ta ty aka kapitalistka si 😀 že rovno s malej na velku...dobreeeeeeeeeeeeee 😀

bubaczik
5. sep 2009

dadka 😅 😉

dadka33
5. sep 2009

no hej uz to mam postupne sa ucim 😅

no dali gol bo aj ja som njutena to kukat ale som na pc tak mi to je jedno len keby nasa mala aspon spala ,lebo pisem jednou rukou a druhou ju drzim na kolene 😠

janette4
5. sep 2009

bubaczik,neviem,či ťa už mám v priateľoch,ale ja sa poteším akémukoľvek darčeku 😉

marianka79
autor
5. sep 2009

ako sa tie darčeky vlastne posielajú? ja som to skúšala ale neviem či som to niekomu odoslala 😖

bubaczik
5. sep 2009

janette mam ta,aj ty mna..lenneviem,že či ta mam už ako susedku..bo limit sa mi dnes vyčarpal nejako skoro 😕 😠 a mam dalsie osoby,tak zajtra musim stihať tolko veci 😅 a ešte aj obed navariť 😝 😀 😀

marianka79
autor
5. sep 2009

a dostali sme gól 😲

dadka33
5. sep 2009

a teraz mi tam nabehol nejaky traktor--tam kde je ta motyka na okopavanie.ako ho mam pouzit?

bubaczik kto to mal vedie 😅 uz som mohla byt dalej keby si hned kupim tu farmu a nemusela som toklo makat na malej ale co uz 😀

bubaczik
5. sep 2009

ta musis si ho kupiť 😉 ja ešte take nemam ☹ bo som minula na zvatšenie farmy 😖 ale dadka ty si ma pobavila zas,že si makala na malej farme 😀 😀 šak to by ti mali dať nejaky špeci bonus 😉 😀

a ohladom gola..tak im treba,balerinkam 😝

marianka79
autor
5. sep 2009

aj ja tam mám ten traktor to si ho musíš kúpit a potom použit ja mám malo mincí takže šetrím 😒

marianka79
autor
5. sep 2009

ježiši tu to vreští góóól jak som sa zlakla 😠

dadka33
5. sep 2009

no to by hohli 😉 ja som presla 12 kôl na tej zakladnej farme 😝 som jak taky zeman len hrabem majetky 😅

claudinka
5. sep 2009

janette ja viem, ale to musim rucne ratat? nikde ich nemam normalne zratanych? to viem, ze sa tak da..
a tie peniazky som myslela tie FV peniaze, ako sa zarabaju, nie normalne korunky 😝 teda eura alebo co to je, ale tie ine peniaze

dadka33
5. sep 2009

claudinka klikni na tie ocenenia a na samom vrchu local celebrity ti ukazuje kolko mas susedov pod tymi panacikmi ti to ukazuje

zuzkap2
5. sep 2009

claudinka, nemusis susedov rucne ratat, ked kliknes na stuzku tak hned prva je za susedov a je tam napisany presny pocet kolko ich mas a kolko ti chyba aby si dostala dalsiu.

bubaczik
5. sep 2009

inak,kolo asi vydrži uroda? vydrži mi do rana?ak by som naaahodou(čo pochybujem) šla spať? 😕 sa bojim,že mi zhnije,a ja na nu čakam dva dni

bubaczik
5. sep 2009

ja mam 36 susedov 😕 😅 a zahtra mi ešte nejaky pribudnu...no masaker...kolko je vlastne limit na darčeky?zistoval to niekto?

claudinka
5. sep 2009

bubaczik sak to mas napisane, kedy ktora vyklici, ked to kupujes 😉

jeeej to vazne to tam je napisane? to mam radost 😝 hned idem kuki