Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

colora
6. jan 2010

fishville: potrebujem susedov, pridajte si ma 🙂

pizik
6. jan 2010

Ahojte. Na Facebooku som začala používať aplikáciu FarmVile, ale momentálne mám problém ako sa dostať na svoju farmu. Po kliknutí na aplikáciu sa mi otvorí úvodná stránka, ale neotvorí sa mi moja farma. Môžem pridávať susedov, posielať darčeky, ale samotná hra mi nejde....Neviete mi niekto poradiť čo sa mohlo stať a prečo to nejde? Ďakujem.

pizik
6. jan 2010

Ešte som zabudla poznamenať že manžel sa na farmu v pohodičke dostane....len s tou mojou je problém.... 😒

marcelka82
6. jan 2010

Ahojte. Mne farma išla v pohode. Ale večer som zberala, orala a sadila vyše hodiny. Stále ma vyhadzovalo. 😠

lesnamacicka
6. jan 2010

pizik, nič si z toho nerob, dnes to veľa ľuďom nejde, niečo zase prerábajú 😖 Ani mne nejde, už celé doobedie 🙄 Dúfam že keď ráno vstanem, tak pôjde 😀

luciarisko
6. jan 2010

no ja som tiez nastvana, vobec mi nejde farmville,
ten benzin som cakala, ze cely tyzden budeme sadit, orat, zbierat zadarmo a nie toto nic dokopy a 1/5 benzinu to je uz co 😠
ja som uz 34 level, teraz sporim na tu vilu za milion 🙂
a chcem sa spytat aky je najvyss level, v markete ukazuje nove zeleniny po 37 level, to je koniec akoze

kokso11
6. jan 2010

Musíš byť trpezlivá ja som sa nedostal celé poobedie až neskoro večer ale nič nebolo zhnité asi to zastavili 😖

inneska
7. jan 2010

tak ešte ani teraz ráno to nejde 😠 😠 😠 😠 😠 😠 už začínam chytať absťák 🙄 🙄 🙄

ukmima
7. jan 2010

ani nam to nejde... ☹ ☹ ☹

ajka1103
7. jan 2010

ahojte nejde mi vobec nacitat maja farmville a neviem ako ju spustit v pravo dole mi dava nejaky block a neviem to zrusit. vie mi niekto poradit?

ukmima
7. jan 2010

ajka...maju nieco so sofverom...veeela ludom nejde...mne nejde od vcera

ajka1103
7. jan 2010

ved ani mne to nejde od vcera a mojej dcere to ide a stve ma tam ten block neda sa vypnut a neviem co to znamena

honey023
7. jan 2010

luciarisko: najvyšší level je 70 🙂

adina22
7. jan 2010

ahojte neviete mi poradit...kamoska ked sa prihlasi na FB vobec ju tam neukaze ako online,ani sa jej neda tym padom komunikovat cez chat.Da sa s tym nieco robit??Trva to uz niekolko dni.

inneska
7. jan 2010

už to jedeeeeeeeeee 😵 😵 😵

adina...ani mňa nebolo vidieť..a z ničoho nič to šlo(2 dni som dumala čím to je) a naraz to šlo...ja som akurát si otvorila chat v novom okne(tam v možnostiach to je) a hned mi kamoška písala, že ma vidí..a odvtedy to funguje..

adina22
7. jan 2010

dakujeeeeem inneska odovzdam kamoske,hadam bude mat tiez stastie

lesnamacicka
7. jan 2010

neviete niekto prečo mi nejde poriadne hnojiť? pohnojila som asi 20 ľudom, mám tam kopu ostatných a každému čo dám sa mi ukáže tá tabuľka, či mu pohnojím, ale hnojiť nejde ☹ vari dali limit aj na hnojenie? neviete niekto?

krinolina
7. jan 2010

ja som v 37 level a najviac co tu mam je spoluziacka 42 level, vilu este nemam lebo nejsou penizky a neni ju kde ani ulozit

titkovamiriam
7. jan 2010

ja mam maxi hraca 70,57.48......

marcelka82
7. jan 2010

Ahojte. Ani mne nejde všetkým hnojiť. A pritom nemajú všetko pohnojené. 😠 A ani sliepky kŕmiť nemôžem všetkým. Čo to má znamenať? Kto mi poradí?

titkovamiriam
8. jan 2010

neporadim mne to dva dni islo a dne svecer sa mi to stoplo nemozem uz ani hnojit ani krmit sliepky 🙂

sofik
8. jan 2010

baby a ten vianočný stromček dám ako preč? či zmizne sám? 😕

lesnamacicka
8. jan 2010

sofik, neviem či zmizne sám, ale podľa mňa by sa mal dať vymazať tým červeným rýľom napravo dole (delete tool)

lesnamacicka
8. jan 2010

a ja som sa rozhodla že si navršim benzín sama keď to tak blbo vymysleli s tou 1/5 paliva 😀 keď som mala plné palivo pridala som si tú 1/5 a tým pádom keď som mala 40 fuel tak sa prehupne do 41 fuel, síce je ho len 1/5 ale palivo po čase pribúda samo 😀 tým pádom za pár hodín mám plných 41, potom zase pridám, budem mať 42 atď 😀 síce si to palivo nebudem užívať teraz, ale takýmto spôsobom si z každej 1/5 paliva vyrobím celé 😎

dúfam že som to zrozumiteľne napísala 😀

jaakajka
8. jan 2010

ahojte....ja som tiež fanúšilom farmville....môžem si niekoho pridať za priateľa a suseda???? ešte ich zopár potrebujem 😀 😀

slavinka83
8. jan 2010

ahojte, potrebujem susedov do fishville..nájde sa niekto? 🙂 dakujem

adina22
8. jan 2010

no zda sa, ze dali limit aj na hnojenie???Tiez mi ide pohnojit iba asi 20 ludom a zbytok uz mi nejde 😕 Inac musim napisat vratili mi FV peniaze,ktore som nevedomky minula ked som skusala rozsvietit a posnezit stromy 😵

elise
8. jan 2010

adina to máš super ja som o 16 Fv prišla oni mi zmyzli nič som neklikala ☹

dadka212
8. jan 2010

Lesnamacicka aj ja to tak robím 😀

inak mne nejde prijímať darčeky vtedy keď mi niekto pošle ďakovný darček 😠

eva7780
8. jan 2010

adina aj mne ich vrátili 😉