• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
ahojte

hra tu niekto fishVille na facebooku? :confused:
30. jan 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem si zväčšiť farmu, ale mam malo susedov...budem rada, ak si ma niektora pridate-budem poctivo posielat darceky :wink: Táňa Kostiviarová a mám fotku môjho maleho drobceka.
30. jan 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko susedov treba na zvacsenie farmy 24
30. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To co je ten TO-DO- LIST co tu spominate? Ja som to na farme nikde nenasla. A kde to najdem ?
31. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To-do list ja som to pochopila tak, že to je list, v ktorom máš napísané čo všetko máš ešte na farme spraviť. t.j. postarať sa o svoju pôdu, stromy, zvieratá, pohnojiť susedom a nakŕmiť im sliepky. Keď to máš všetko splnené, pri načítaní Tvojej farmy Ti vyhodí tabuľku, že si To-do list splnila a že Ti ďakujú pôda, stromy, zvieratá, aj susedia. :grinning:
31. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak si fanusik 30
31. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete niekto dokedy budú dostupné tie super tekvice?
31. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka..no neviem ci je to tak..Mne to vyhodilo to do list aj ked som este nepohnojila vsio
1. feb 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to v ktorej hre je ten list? farmvill?
1. feb 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahody ano FV
1. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Island paradise :slight_smile: ktoré hráte,neviete načo je ten Iron Pot čo sa posiela v darčekoch?
1. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Lilu ja som to tak pochopila. Ale môže to byť aj ináč. :slight_smile:
1. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto chce susedov pridajte si moju známu :slight_smile: Janushka Zuziaková (má obrázok minnie) hrá farmu,island :slight_smile: hrala to predtým a akosi ju to nezaujalo a teraz sa do toho priam zažrala :grinning: ono to chytí každeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eva 7788 ja som si ju pridala k priatelom a poslala žiadosť o susedstvo a nepotvrdila mi ho:frowning2:
2. feb 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u niekoho som videla ze pre tych capov goat asi cap ze je nejaka drevena buda a ale cez nejaku inu aplikaciu a mi prsili dve ziadosti som to zrusila ale potom ked sa mi menil obraz na monitore som si tam vsimla ze farmville soms a aj pytala toho kto mi poslal tu ziadost ze co s tym ze ci to suvisi tak ako s tym supertraktorom mafia wars a ze on nevie...vy viete o niecom lebo dakde som citala ze v utorok a piatok su novinky a taktiez sa mi zda ze mala byt stajna pre konov viete daco??
2. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise napíšem jej nech potvrdzuje,moc sa v tom nevyzná
2. feb 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som jej tiez poslala ziadost a nepotvrdila mi hu uz asi dva mesiace. :unamused:
2. feb 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eva 7780 už mi odklepla susedstvo, dakujem:slight_smile:
2. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetci. Súrne potrebujem nejakých susedov, takže ak máte záujem o suseda, ktorý Vám bude pravidelne posielať darčeky a hnojiť farmičku tak sa ozvite. Nájdete ma pod menom: Michal Vaľo....a keďže je nás tam viac, tak pochádzam z Michaloviec a som ročník narodenia 1978. Tak by ste ma už mali nájsť. Teším sa na každého z Vás tak klikajte :slight_smile:
3. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise fajn,som rada,musela som ju navigovať :grinning: :grinning: zatial sa tomu akosi nerozumie :wink:
Michal teba už mám :wink:
3. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes sa mi podarila jedna vec..na odporucanie znamej...poslat 60 darcekov..., najskor som ich poslala 30 cez hru...a potom ostatne..ako podakovanie, za darcek co poslali mne...super
3. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
lilu cau :grinning: :grinning:

kto potrebuje susedov do ip prosim::slight_smile:)
3. feb 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi hras Island paradise???ja potrebujem susuedov :slight_smile:
3. feb 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako je to s tymi vecami v kolekcii ked uz mam niecoho 10 kusov co s tym ako sa to da zverejnit ci to mam predat ci ako?a tie veci co su nadstav v kolekcii predavate ci ako?nechapem celej tej kolekcii a okrem toho aj tak sa mi z hlavnej este nikdy nic nepodarilo ulovit a vo vajickach stale len biela hneda a cierna sliepka nic cennejsie :frowning2:
3. feb 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi..nemusis ma vsade po desat, hlavne ze mas plnu kolekciu...potom das predat..da ti peniaze...XP..a fuel..a vies to dat publikovat...
3. feb 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukmima ale ja tam nemam nic teda ziadnu moznost to predat ci publikovat len ak dostanem darcekom nieco do kolekcie vypise mi je ze plna a ten jeden darcek mozem akoze predat ale z tej tabulky kde su cele kolekcie aj ked mam dacoho 10 nešjde mi to nijak ako celu kolekciu predat :frowning2:
3. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusikk komplet kolekcia napr.pierka máš z každého aspoň po jednom tak máš komplet kolekciu,vedľa toho je TRADE na to klikneš otvorí sa ti publikovanie...
3. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!tak ja som dnes asi od pol desiatej uplne mimo-nejdu mi aplikacie len tie co mam na liste,neviem pisat,chatovat,otvarat darceky ani poslat kolekcie zopar mam prichystanych ,viem odobrat z plochy len neviem napisat ze dik.
4. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute..ak potrebujete suseda tak poslite cez IP meno :slight_smile:
4. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, potrebujem ešte nejakých susedov do farmville, ale aj do iných hier :slight_smile: . Moje meno je Slávka Galliková. Dakujem pekne :slight_smile:
4. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok