• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
dnes zuurim...na 3x urodu oberat a sadit a stale ma vyhadzuje z farmy :angry: a ta priserna biela stena ..bez komentaru :angry:
22. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru dnes je to tam hrôza, samé biele steny mi načítava, aj samotný fb je príšerne pomalý, kedy s tým konečne niečo spravia :angry: Už mi ani nezáleží aké novinky na farmu dávajú, viac by ma potešilo, keby to normálne fungovalo :angry:
22. feb 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak kliknite sem a http://blog.farmvilleitalia.it/2010/02/23/link-per-completare-le-collezioni/ a potom na tie jednotlivé linky, tak môžete získať strašne veľa kolekcií, na daný link môžete klikať aj 100x :slight_smile: stále vám dá niečo. Využite to rýchle, lebo určite to o chvíľu zatrhnú :slight_smile:
23. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete niekto prečo mi nejde prihlásiť na fb? Vypisuje mi, že nesprávny e-mail, pričom je určite v poriadku :cry: Z ničoho nič po obnoveni stranky ma odhlasilo a odvtedy mi nejde prihlásiť :frowning2:
27. feb 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už mi to ide :wink:
27. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funguje vám kúpiť ten hot rod seeders? píše tam, že + 5 level mafia, začala som hrať, tak traktor mi odblokovalo v 10 leveli, ale seeder nie a to už som v 19... stále je locked, treba byť v nejakom leveli aj vo fv?
2. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ide vám facebook? nemôžem sa prihlásiť cez deň išlo a teraz nič :frowning2:
2. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcete ďaľšieho priateľa na facebooku? hlásim sa. hrávam tam každý deň, chcem si rozšíriť počet priateľov, aby som mala vyššie bonusy, díky
2. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nikto sa neozval, ale už mi to funguje, kúpila som aj seeder aj harvester, ide to oveľa rýchlejšie
3. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hra niekto happy aquarium? Od ktoreho levelu sa da kupit perlorodka?
3. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrajem farmville... darceky posielam kazdemu kto posle aj mne, klikam ked sa cokolvek stavia... kto chce susedu, piste IP...
5. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim, potrebujem susedov na farmville... :wink: :sweat_smile:
6. mar 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, začala som hrať Social city-takéto stavačky miest ja rada:slight_smile: ak to tu niekto hrá, napíšte, potrebujem zopár susedov:slight_smile:
12. mar 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka23, ja mám perlorodku.... som v 37 leveli a už presne nepamätám, v ktorom som ju kúpila, ale keď na ňu klikneš, tak tam ti ukáže od ktorého levelu si ju môžeš kúpiť. Hneď ako som ju kúpila, zmizla mi truhlica a tá perlorodka je vlastne to isté... pretože vždy z nej idú peniaze. Mne ešte ani raz nevyšla odtial perla.

Ozaj baby, od začiatku ako som začala akvárko hrať, tak sa mi tam automaticky pridali susedia - tí, ktorých som mala v priateľoch a tiež akvárko hrali. Teraz tam dvoch nových nemám. Poslala som aj pozvánku a nič.. Prečo, neviete? :confused:
15. mar 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, tuto temu som az teraz objavila. Kocky, hodili by a susedia na FarmVille. Moje meno je Klaudia Jančová.
17. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marbella ja hram tiez social city,sice v poslednej dobe to akosi blbne
20. mar 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. hravate niekto petville? potrebovala by som susedov:slight_smile: prosim Ip dakujem:slight_smile:
20. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, ďakujem za odpoveď, ja som si myslela, že mi bude dávať perly a nie peniaze.
21. mar 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zacala som hravat aj farmville.. zatial osm len na biednom 7leveli kedze sa motam lebo neviem co s tym..ale snad sa to rozbehne.. keby sa nasli susedky tak ip:slight_smile:
22. mar 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste uz nasli v mystery egg? oplati sa minut 10 vajicok?
28. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubbles ja som tam mala palivo,dievca na pomoc pri zbere a aj pri zvieratach a nieco co zvacsuje zberačku :fearful: ale len nachvilu :grinning: :grinning: a ine asi nie je
28. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som si kupila jedno a bolo tam 100 XP... radsej si kupim ovecky, tie su zlate :slight_smile:
29. mar 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tiež hrávam FarmVille a potrebujem spoluhráčov,píšte IP.Ďakujem! :wink:
29. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ja by som potrebovala nejaké susedky, alebo susedov, tak sa mi kľude ohláste na FB- Mirka Vargaeštoková.Ďakujem....zatiaľ ahojte
31. mar 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte neviete co to za novinky na farme?? Co-op farming :fearful:
3. apr 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak? kto prvy zisti???
3. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
UPOZORNĚNÍ: Co-Op zemědělství se pomalu válí na všech našich hráčů v tomto okamžiku, aby se zabránilo a musí obsahovat technické problémy, které mohou nastat. Pouze malé procento hráčů bude moci začít práce v současné době, ale pokud vaše sousedy a přáteli začali práci, kterou mohou připojit jejich. Budeme aktualizovat vás, jakmile se to změní.

Naše nejnovější funkce umožňuje vám a vašim sousedům, aby společně pracovat na dokončení co-operativní hospodaření projektu!

Když zadáte Farmville uvidíte následující okno pro Co-Op zemědělství:
Budete také vidět pop-up, když kliknete na novou Co-Op zemědělství tlačítka v ovládacím panelu Farmville:

Zobrazení Tutoriál vám krátké vizuální rekapitulaci toho, jak co-op zemědělství problémy práce:
Kliknutím na Ok se dostanete do Co-Op zemědělství Strana, která má jeden ze tří karet vybrat z:

* Všechny nabídky práce (obrázek) ukazuje, co pracovní místa máte k dispozici na začátku, nebo zaměstnání, které lze připojit od sousedů.
* Aktivní úlohy ukáže pokrok, kterého jste se na žádné zaměstnání jste začali.
* Pracovní Historie zobrazuje statistiky za všech pracovních míst, které jste se pokusil.
Chcete-li spustit úlohu, klepněte na tlačítko Start (nebo v případě pracovních míst, z vašich sousedů, tlačítko Připojit), kde budete přesměrováni na popis pracovního místa, jakož i požadavky a odměny:

Každá práce má tři různé úrovně, které odměnu můžete získat, v závislosti na tom, jak rychle Vás a Vaše sousedy dokončit práci (k vidění na pravé straně obrazovky). Oba bronzové a stříbrné odměny přinese každý zemědělců, které přispěly k práci několik zlatých a XP. Zlatou medaili bude čisté všichni ještě více zlatých mincí a XP, stejně jako zvláštní položka exkluzivní zlatou medaili vítězů. Můžete vidět tuto položku, pokud mouseover Gold trofej v pracovních požadavků v sekci:

Po kliknutí na tlačítko Start, budete okamžitě mít příležitost post krmení pozvat své přátele a sousedy, aby se připojili k vaší práci a pomůže vám. Můžete také pozvat přátele, aby vám kdykoliv během práce od Pozvat přátele tlačítka na stránce aktivní úlohy:

Všichni členové vaší co-op bude zobrazovat na této stránce, když se připojit. Chcete-li začít pracovat v práci, prostě se vrátit na farmu a osiva nebo sklizeň plodiny nezbytné. Každá plodina, že každý člen co-op semena a sklizně se budou započítávat zaměstnání celkové. Když jste sklizni plodin, která se počítá k co-op práci, uvidíte následující postup počítadlo zobrazovat nad svého bližního bar:

Můžete poslat zprávu všem přátelům, že jsou Vám pomůžeme s pracovní návštěvou 'přátele' kartě stránky aktivní úlohy, podrobně popisující, jak moc vás všechny další muset jít před dokončení:

Pokud jste se připojili přítele zaměstnání, můžete nechat kdykoliv pomocí 'Konec práce' v menu Active Job. Pokud jste začali práce, není možné ukončit práci, pokud všechny přátele, které přistoupily v roce, které vám pomohou odejít jako první.
Jakmile dokončíte práci s vašimi přáteli, dostanete následující obrazovce blahopřání:

To detaily toho, co jste získali medaili, jaké procento z práce každého člena vaší co-op udělal, a co jste dostali odměny (odměn se liší pro každou práci). Odtud budete moci po krmení oznámil svůj úspěch, stejně nabízí speciální bonus ve výši 100 mincí po dobu až 5 sousedy sbírat.
Pokud nejste schopni dokončit práci včas, získáte následující okno:
Budete mít možnost sledovat všechny co-op statistiky na stránce Historie práce:

Co-Op zemědělství funkce také přidává tři nové stuhy Farmville, které si můžete prohlédnout v sekci Pásky z této stránky:

* Zaměstnanec měsíce - každý pracovní místo, které vám pomohou přítele kompletní, který vede k medaili počítá Gold k tomuto pásku.
* Fabulous Foreman - Každý úřad práce, že si start, který se úspěšně s medailí počítá Gold k tomuto pásku.
* Best of Rest - Každý úřad práce, že dostanete ocenění MVP pro počítá k tomuto pásku. Jste MVP na práci kdykoliv přispět nejvyšší podíl práce k dokončení.
3. apr 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niiekto zasadi...a ostatny sa vedia pridat..lebo nie kazdemu sa da sadit....sestra sadila...ja som sa vedela len pridat do skupiny k nej...pomohla som jej zasadit, oberieme...prida body a XP.
3. apr 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok