Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

dada27
30. sep 2009

Ahojte aj z nás sa pomaly stávajú závisláci 😀 😀 😀 Môj muž najprv frflal,že to berie kopu času a teraz ,keď robím iné veci ,tak si sadne on a sadí 😀
Tú pomoc susedom zadáva nejako náhodne ,alebo ako to je?

patricia1971
30. sep 2009

dada27 ja si každý deň klikám na susedov, vždy tak keď malá spí, okolo 10 hod., lebo som skúšala skorej a nepridávalo mi to peniaze 😉 ...no aj mne muž pindá,ale je to pre mňa relax, síce prvé dni som nič doma nerobila,ale teraz stíham všetko ....ne je to iná závislosť 🙂 🙂 🙂 🙂

janette4
30. sep 2009

ahojte.aj mne to už si 2-3dni blbne,vôbec mi to nepublikuje úspechy,ale ani nepridá bonus ☹ ja po angl.neviem,tak len trochu tipujem,čo tam píšu.na tie hviezdičky som dneska pozerala jak ťava.
Včera mi aspoň 3krát zamrzol FB, musela som komplet vypnúť PC a znova zapnúť,lebo mi nešlo nič.Dúfam,že tie problémy v blízkej dobe vychytajú,lebo mi to takto lezie na nervy.Nasadím si tak,aby som zbierala,keď malý spí a zrovna vtedy to začne blbnúť 😝

zuzkazv
30. sep 2009

jéééj aké krásne brány nám pribudli 🙂 🙂

sticker
30. sep 2009

Žan tiež mi nepridáva bonusy a to som vykopala myslím 6-7 tých peniažkov zo zeme 😒

zuzkazv
30. sep 2009

a tá pomoc susedom: prvým 20tim susedom keď pomôžete tak vám to pridá 20coins a 5XP a keď pomáhate ďalším tak už len 5coins a 1XP

ketyh
30. sep 2009

caute baby... vidim ze niektore mate level nad 30, aj tam sa da este zvacsit farma? a su tam aj nejake novinky?

ked chcete pomoct inej farme a kliknete na my neighbors,hore sa ukaze fotka a uz len klik na Go to ... farm?
neviete preco sa uz neda poslat sliepocka? stale budu obmienat jedno zvieratko?

ingola21
30. sep 2009

baby ako si môžem zväčšiť farmu?ktory level musim mať?alebo ako to je?darčeky sa daju aj predať?som nevedela 😀

honey023
30. sep 2009

ketyh: sliepka sa nedá poslať, lebo sa tá kúpiť, takže zrejme preto ju vyradili z darčekov.

ingola: jasné, dajú sa predať. Ak ti príde napríklad kačka a máš ich už veľa a nechceš ju, prijmi ju, daj si ju hocikde na farmu a potom na ňu kliknu pravým a daj SELL a tým ju predáš 🙂

natsa
30. sep 2009

Ahojte ako sa adoptujú zvieratá alebo ako sa dávajú na adopciu?A čo znamená znak hore FM je tam nejaké čislo a neviem za čo to číslo dostávam

zuzula25
30. sep 2009

potrebujem este nove susedky 😉

ingola21
30. sep 2009

honey dakujem..a nevieš ako si možem zväčšiť farmičku? 🙂

honey023
30. sep 2009

natsa: nemyšlíš FV - za to si môžeš kúpiť nejaké dekoračné veci a kravinky 🙂 a získva sa to za prejdenie levelu, alebo ešte aj za niečo iné? Teraz neviem.
A zvieratká adoptuješ, tak keď sa ti nie vo Farmville, ale na hlavnej stránke, keď si prihlásiš na Facebook, objaví napr. čierna ovca alebo škaredé kačiatko alebo vraj je aj hnedá krava - tak tam dole pod tým obrázkom je Adopting niečo také... na to, keď klikneš, tak sa ti adoputuje zvieratko. Lenže musíš byť rýchla, lebo vždy len jeden si môže adoptovať, čiže ak niekto bol pred tebou rýchlejší, tak zvieratko ti na farme nepribudne 🙂

honey023
30. sep 2009

ingola: jasné, dá sa zväčšovať farma. Klikneš na Market, potom Expend farm a tam si postupne zväčšuješ farmu.

eva7780
30. sep 2009

joj baby vy aj sem stíhate chodiť? 😕 ja teda moc nie 😠

eva7780
30. sep 2009

už som si posadila tak aby som zbierala o tomto čase a jsne že sa my nedá dostať na farmu 😠 vačšinou mi to blbne neskor
a jasné,že manželovi sa tam dostať dá 😠 😀

smailinka
30. sep 2009

ak chcete novú susedku, tak pridaje Terka Iwuška Ivanová, ďakujem 😀 😀 😀

eva7780
30. sep 2009

smailinka pridané 😉

patricia1971
30. sep 2009

smailinka,aj som som si ťa pridala 🙂

nanika
30. sep 2009

Smailinka dakujem 🙂

Ak este niekomu chyba : Janka Kinová Kmeťková

natsa
30. sep 2009

Honey dakujem

dipietro74
30. sep 2009

ahojte vsetci ak, niecomu nerozumiete ohladom hry farmville , som ochotny pomoct a zodpovedat na vase otazky.
mam o tejto hre mnozstvo informacii

dadka212
30. sep 2009

ja som si adoptovala 2 hnedé kravy na jeden "inzerát" to nechápem ako, proste som na to klikla a dala sa mi krava na farmu a potom som na to ešte raz klikla a znova takže zbieram čokoládové mliečka 🙂 aj škaredú kačku mám, teda už labuť 😵

natsa
30. sep 2009

a kdo tam pridáva to zvieratko na adopciu?
prešla som do dalšieho levelu a to FV sa mi nezvýšilo ostalo to na 4

bybi
30. sep 2009

Smailinka, nanika, aj ja som si vas pridala 🙂

Ja prave sadim 🙂

natsa
30. sep 2009

jaj ešte som zabudla v hre lil farm je značka taký lístok a tam je číslo to čo znamená?
dipierto porad

astora
30. sep 2009

dipietro co su to tie mastersy ??

dada27
30. sep 2009

Ak potrebuje niekto susedku a eśte ho nemám -Dagmar Potocká.Sadím a zbieram o dušu 😀

emily333
30. sep 2009

babenky ako sa strate o farmy mate tam vseliake živočichy 😀 😀

sticker
30. sep 2009

smailinka a naninka IP 😉