Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aká farba vláskov sa mi hodí?

lilly14
2. mar 2015

Poradí mi niekto, aká farba vláskov by sa mi hodila? 😉

sednaja
2. mar 2015

@lilly14 To ako na základe čoho chceš poradiť?....mimochodom, základ je, aby sa farba páčila tebe a aby si sa v nej cítila príjemne. Ak vieš čo chceš, názor iných nie je podstatný. A ak nevieš, tak by som takú zmenu nerobila.

pribinak
2. mar 2015

Zelena

marika1230
2. mar 2015

😀 😀 😀 ,hociaká zmena je život

cerez
2. mar 2015

Hovorím si, je pondelok, nový týždeň, posledné kraje majú prázdniny. Už dlho sranda nebola a celkovo mi chýbala. Čakala som sexuálnu tému, manželskú tému, zdravotnú ale toto prekonalo moje očakávanie. Takže za 100 bodov. Nedávno sme maľovali chodbu a vo fľaši nám zostalo jemný odtieň kapučínovej. Môže byť? 😀

esterba
2. mar 2015

@lilly14 žltučká, modručká, červenučká... V tvojom veku si môžes dovolit prakticky cokolvek.

bonaqa2013
2. mar 2015

A čo už šedivieš? Skús si da´t len melír - kaderníčka ti poradí aký, teraz to už bežne robia aj farbou.

lilly14
autor
2. mar 2015

Chcela by 🙂 som radikálnu zmenu

alaguema
2. mar 2015

@lilly14 dva odtiene tmavšie, alebo svetlejšie. Všetko cez to, už ti bude pridávať na veku a nebude to vyzerať prirodzene.

bonaqa2013
2. mar 2015

no dobre a teraz nám povedz ktorá si ty. Či ešte bude nejaké foto?

lilly14
autor
2. mar 2015

Chcela by som skúsiť blond, ako je na foto nižšie. 🙂

alaguema
2. mar 2015

@esterba a aký je vek? Nejak mi uniklo. Lebo už po 25 niektoré farby vyslovene nahodia aj 5 rokov navyše...a to asi chcú len dvanástky 😀

natalym
2. mar 2015

@lilly14 Ale jaká si Ty pekná baba........ Daj si kľudne ten blond. Mne by sa to páčilo. Si mladá, niet čo váhať. Keď vyrastú tak si môžeš dať iné. Daj potom foto.

lilly14
autor
2. mar 2015

Mám už 28 🙂

meusicka
2. mar 2015

@lilly14 ja by som na tvojom mieste dala najskor plavu a az potom postupne presla na tuto blond. je inac pekna, sama som dakedy bola blond, a mala som vsetky mozne odtiene. zlatu, popolavu a co len existovalo. no a momentalne som bronzovo cervena 😀 takze pokial chces tak skus, ale urcite nie hned skocit na tuto uplne svetlu, ved co ked sa uvidis so svetlejsimi a uz sa nebudes sama sbe pozdavat 😉

bonaqa2013
2. mar 2015

no neviem maminka, aby si nevyzerala ako peroxidová kráľovná. Vieš nemusí to korešpondovať s tvojou pokožkou. Mala som kámošku ktorá sa dala prefarbiť na blond a do večera bola naspať tmavovláska. Povedala, že si pripadala ako smrť. Choď nato radšej postupne. nie naraz. ja by som volila melír.

alaguema
2. mar 2015

@lilly14 to blond by ti sekla...ale ona to má platinové a tvoje vlasy vyzerajú, že majú zlatistý odtieň...možno ti studený odtieň nepôjde k pleti, na to treba tiež pozerať. Ale o dva odtiene svetlejšie ako máš teraz, zlatistá blond môže vyzerať krásne, máš naozaj peknú tvár a vhodná blond ju určite zvýrazní.

natalym
2. mar 2015

@lilly14 Dobrá si. 🙂

bonaqa2013
2. mar 2015

tak som ti aj hádala okolo 30, ale tá slečna dole je úplne iný typ, podstatne mladšia, neviem si ťa s tou farbou predstaviť. Ale možno ty budeš spokojná takže ak chceš - vyskúšaj.

bonaqa2013
2. mar 2015

neviem si pomôcť ale najkrajšie je ten malý kukuč.

lilly14
autor
2. mar 2015

🙂 tá blondínka je Rita Ora 🙂 a má 24 🙂

lilly14
autor
2. mar 2015

Som bola už dlho tmavovláska a chcem zmenu 🙂

natalym
2. mar 2015

@lilly14 Mne sa top páči. Aj tak Ti to asi kaderníčka hneď tak nevytiahne.

lilly14
autor
2. mar 2015

Hneď nie, postupne. 🙂

lilly14
autor
2. mar 2015

Premyslala som aj nad medenou. 🙂

natalym
2. mar 2015

@lilly14 Mne by sa páčilo aj taký účes, že boky vystrihané a dohora vyčesať. Joj dobrá by si bola.

natalym
2. mar 2015

@lilly14 Tak z blond môžeš dať vždy medenú.

lilly14
autor
2. mar 2015

Ja praveze si už nechávam dlhé vlásky nárast, uz si ich nechcem strihať. 😉

natalym
2. mar 2015

@lilly14 Však dá sa tak aj česať s dlhými vlasmi. No choď sa farbiť a pošli foto.
Inak ja to strašne rada, aj obliekam dcéry, na seba ma to tak nebaví. Ja keď vidím aj nejakú babu dobrú meste aj chalana ja bych to inak poobliekala aj učesala. 😀

lilly14
autor
2. mar 2015

🙂

sunshineka
2. mar 2015

@lilly14 v ziadom pripade si nedavaj blond,budes vyzerat starsie a nie dobre.neexperimentuj.ak chces blond,tak chod o max dva odtiene nizsie ako mas teraz.a s blond farbou su hrozne patalie.je to pekne,ked si nafarbis,ale uz po tyzdni su vlasy ako ostata slama,vidno vyrastene konceky.byt tebou idem do tmavsej.pristala by ti cokoladova hneda,ale zase pozor,aby nebola prilis tmava.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli