Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aká je to kniha?

ladyamor
22. máj 2015

Ahojte som tu nová. Potrebujem poradiť. Veľmi dávno som čítala jednu knihu, ktorú by som strašne rada niekde zohnala ale neviem autora a ani názov, viem len nejaké útržky obsahu. Ak budete podľa toho niekto vedieť o akú knihu ide, budem veľmi rada za info.
To čo si pamätám: Na hrdinku je uvalená nejaká kliatba (mylím že má aj brata), a ona sa počas nejakej hmly prenesie do minulého života. Musí zabrániť aby zabili jej muža (ktorého sa myslím bojí - ma pred ním rešpekt...), aby zmenila osud. Veľakrát to nevyjde, a tak sa vracia znovu a znovu, až sa jej to nakoniec podari a zblíži sa aj s "manželom".

gabinkomisko
22. máj 2015

ahoj, nie je to tak, že sa prenesie s pomocou jasnovidky do niekolkych svojich minulych zivotov a tam zmeni nieco , aby aj vo svojom aktualnom zivote stretla toho praveho? lebo tu poznam .. ale nazov neviem, musim pozriet doma ..🙂

ladyamor
autor
22. máj 2015

@gabinkomisko uz si to presne nepamatam, ale ak si dobre spominam je to historicke, jednu podobnu mam tiez doma ale tam sa pomocou jasnovidky prenesie hlavna hrdinka a 2 jej kamaratky, a zmenia tym vsetky svoj zivot, ak nezabudnete, budem rada za nazov.

ladyamor
autor
4. jún 2015

Ahojte naozaj nikto nepoznate tuto knihu?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli