Aké doplnky kupujete najradšej cez internet?

scooors
7. máj 2013

Zdravím DÁMY ,

Chcela by som sa Vás opýtať , robím prieskum , aké módne doplnky kupujete NAJRADŠEJ cez internet a ktoré naopak by ste si NIKDY nekúpili cez internet 🙂

Otázka je jednoduchá a môžte aj písať keby vám nejaké doplnky chýbajú / je jedno či sú módne alebo nie/ ktoré zháňate, alebo radi by ste mali väčší výber 🙂

Ďakujem za každý koment,

S pozdravom Simča 🙂

sissy27
8. máj 2013

@scooors cez net kupujem v podstate všetko, teda okrem bežných potravín, aj keď už existuje aj táto možnosť, ale zatiaľ som nevyskúšala, ale známi, čo skúsili, tak boli spokojní...
a čo by som nikdy nekúpila? hmmmm "nikdy nehovor nikdy" 😎 a neriešila by som ani tak nie to, ČO by som nikdy nekúpila cez net, ale ODKIAĽ - tým mám na mysli, že ak chcem originál značku, tak ju nebudem kupovať cez nejaký bazár ale priamo z oficiálnej stránky, ak chcem kvalitnú elektroniku, tak tiež nie cez bazár, ale z overeného e-shopu a podobne...a niektoré veci, aj keď si nájdem cez net, tak uprednostním osobný odber, aby som si predsa len vec mohla obzrieť a prípadne na poslednú chvíľu od kúpy upustiť (napr. auto, živé zviera a podobne)