• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké je externé štúdium VŠ ekonómie v Čadci?

6. júna 2016 
Ahojte:slight_smile: Podala som si prihlášku na verejnú správu do Trenčína na externé štúdium:slight_smile: Bol tam vypísaný tretí termín, čiže do 30.9.2011, iný som nestihla kvôli pobytu v USA. Ale ešte neprišla žiadna odpoveď a to je už 2 týždne. Písala som aj na študijné oddelenie a odpísali mi, že koncom tohto týždňa a nič. Neviete poradiť? že čo sa deje alebo?ďakujem:slight_smile:
14. okt 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ak by ste mali niektorá záujem,mám na predaj knihy:
Informatika - Mojmír Kokles,Anita Romanová. (povinná pre 1,2 a 3 ročník)
Regionálny rozvoj a regionálna politika - Koloman Ivanička, Alžbeta Ivaničková (1.ročník)
Pekný deň :slight_smile:
21. okt 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariettka27
Ahoj Marietka. Mala by som záujem o knihu Informatiky od M. Koklesa a A. Romanovej. Ktorý je to rok vydania a koľko by si za ňu chcela?
22. okt 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možem sa opýtať, ak chcem poslať príhlášku na externé študium do Ca tak to mám poslať na školu v BA, či na IKS do Ča...neviete prosím....aj do kedy sa tam dá prihlásiť....najlepšie nejakú stránku ak poznáte hm
27. mar 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Študuje niekto na VSEMVS predmet NJ?
17. máj 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je tu niekto, kto ide na VSEMVS do Čadce??
28. aug 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, najde sa tu niekto,kto bude dochadzat na VSEMVS zo Ziliny do Cadce?
18. sep 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janna1004 @tajnicka007-ahojte, tak ja zacinam 2 rocnik v cadci..dochadzame s babami autom, takze sa pytajte, ak nieco chcete vediet:slight_smile:
19. sep 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabinka13
@tajnicka007
@jana1004
@mgurnak Ahojte! Prepáčte ak ruším. Nechodíte náhodou do prvého ročníka VSEMVS externe ? Mali ste už skúšku z práva? Len som sa chcela spýtať že ako to prebehlo. Ja chodím na Iks Nové Zámky. A piatok budeme mať skúšku :frowning2:. Vopred ďakujem za odpovede.
15. nov 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baritus ja som druhacka, my sme mali pravo s brtkom..neviem, skym mas ty....
15. nov 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mgurnak tiež on . je v pohode? dodrží slovo že budú otázky len z toho čo diktoval?
15. nov 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mgurnak nepamätáš sa aké ste mali vlani otázky, alebo ich nemáš náhodou uložené ?
15. nov 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baritus fuha, otazky nepamatam, ja to hned z hlavy vypustam:slight_smile: ale mali sme len to co hovoril, aj ked jedna otazka bola fakt taka co mozno len spomenul a ja som to vtedy ani nebrala do uvahy...ale celkom sa dalo...
15. nov 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mgurnak ďakujem, hádam to zvládneme :grinning:. Horšia ako marketing nemôže biť :grinning:, to sme mali minulý týždeň. Ale strašia nás že ekonómia bude ťažká a ešte financie a mená
15. nov 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baritus tak prajem vela sil..ak by nieco, tak sa pytaj, mozno nieco este budem vediet:slight_smile:
15. nov 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je tu nejaky tretiak-cka?
15. nov 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mgurnak ahoj! nepamätáš sa vlani ste mali ťažký test z jazyka ?
21. nov 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baritus ako pre koho:slight_smile:pre mna bol v pohode, ja anglinu viac menj viem...ale myslim si, ze test ako taky tazky nebol...
21. nov 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vysoká škola ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave

Ahojte,
Ná forum som natrafil náhodou.Neviem či by mi vedel niekto napísať svoje dojmy z školy a z štúdia..V Oktovbri by som chcel začať študovať na Vysokéj škole ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave-MANAŽMENT MALÉHO A STREDNÉHO PODNIKANIA V REGIÓNOCH-Externe.O tej škole neviem skoro nič,a nepoznám tam nikoho kto tam začina.Chcel by som sa spýtať,aky máte dojem z školy,z profesorov,ako to tam funguje?Je na výber cudzi jazyk,alebo musíš len Angličtinu.Pracujem v DE,tak by mi lepšie vyhovovala Nemčina.Aké je dalšie uplatnenie po skončení školy?Skola je každú sobotu,a ako často je aj v piatok?

Za info ďakujem
25. aug 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, v rámci medzinárodného projektu Eurostudent robíme prieskum o vysokom školstve a tak vás, milí aktuálni študenti prvého a druhého stupňa VŠ, chcem poprosiť o vyplnenie krátkeho dotazníka. Vopred ďakujem za pravdivé vyplnenie celého dotazníka.... vďakaaa...
http://www.svslm.sk/limesurvey/index.php/868644/lang-sk
6. jún 2016 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok