Aké máte skúsenosti s obchodom www.bess.sk?

verion
16. nov 2012

Objednali ste si niekedy niečo cez tento shop?
Chceme objednať malému nejaké dupačky plus nejaké trričká.
Aké máte skúsenosti s kvalitou, dodaním, platbami atď?
Ďakujem za reakcie 🙂

barbora111
16. nov 2012

@verion ahoj,ja som objednavala viackrat,vsetko v pohode az na velikost,zakazdym poslali o par cisiel väcsie oblecenie a neposielala som to uz spät,tak este teraz mam doma tricko co som objednavala pred asi 2 rokmi co mu je velke ale nabuduce leto mu uz bude dobre 🙂

lulo231
16. nov 2012

Ahoj, ja som tiez objednavala viackrat a vsetko tip top.

zuzula25
17. nov 2012

tiez uz som parkarat objednavala,ale teda velkost vobec nesedi, veci su ovela vacsie na cislovanie.teraz som malemu objednavala 116 zateplene nohavice a teda neviem ci ich nezacne nosit o minimalne dva roky. inac maju kvalitne veci

verion
autor
30. nov 2012

@barbora111
@lulo231
@zuzula25
ďakujem ženy 🙂 včera mi prišiel balík a poviem teda že to sú slonie rozmery 😀 čiapka pre malého tip top... ale objednávala som tričká rodičom aj svokrovi...
mamine klasika veľkosť L a ono je také veľké, že je dobré mne v 34.tt 😀 ocinovi klasika XXL a to sa k nemu snáď aj mamina vmestí... tak budú mať aspoň pohodlné pyžamká...
ale to nebude asi v bess.sk... tričká tejto značky som si objednávala začiatkom tehu, keď mi začalo rásť bruško z iného shopu... objednala som si XL keďže pred tehu som nosila L... a to XL som obliekla až pred týždňom.. asi majú iné rozmery ako klasika 🙂 ale kvalitka fakt super

monuska342
4. dec 2012

ja cakam uz 3 tyzdne na dorucenie tovaru napisali mi ze je uz objednavka ukoncena a nic mi neprislo peniaze som uz uhradila pisala som im maily a nikto sa neozyva stalo sa vam to uz?

maminka3x
18. jan 2013

Ja mám s nimi len dobré skúsenosti, vecičky sú veľmi pekné a kvalitné. Objednávka bola vybavená do týždňa. Akurát veľkosti moc nesedia, sú väčšie než je uvedené. Nevadí- dorastieme🙂

monikatn
28. máj 2015

Objednávala som prvý krát a musím uznať že je to kvalitka, perfektné veci, tu som si prečítala že posielajú veľké veci ,ale mne veľkosti sadli super, aj dodaciu lehotu dodržali, som spokojná.

iwka1992
19. aug 2015

Úplne zle. Niesom spokojná...objednala som malemu body...platbu som dala uhradiť kurierovi a zrazu mi prisiel mail. Že to mam uhradiť vopred na účet... neuhradím im nič vopred keď tu pani píše že uhradila a nič jej neprišlo.

kalenmi
23. mar 2016

Ja som spokojna.Tovar kvalitny,platim vzdy v hotovosti kurierovi pri doruceni,muzovi aj malej veci velkostne sedia 👍👍👍Spokojnost..

carrie84
13. jún 2016

@iwka1992 presne to iste.... a potom mi po tyzdni od objednavky zavolali, ze tovar nemaju, ze ci mozu moju objednavku stornovat.... 😠

zuzanasek
27. okt 2016

ja som absolútne nespokojná a nahnevaná. 22.10. som si objednala tovar, ktorý som 22.10. aj zaplatila. Dnes, 27.10. mi prišiel e-mail o tom, že z dôvodu nedodržania podmienok bola objednávka zrušená. Tak som tam volala a pán mi povedal, že neevidujú platbu, či som uviedla správny variabilný symbol. Keďže som údaje kopírovala priamo z potvrdenia objednávky, bola som si tým istá. Dodacia doba je 7 pracovných dní, ak mu vraj pošlem detaily platby, bude mi tovar dodaný do dvoch týždňov od dnes! Že chyby sa stávajú.. žiadne prepáčte, nič.. Povedala som, že mu detaily pošlem, ale očakávam okamžité vrátenie peňazí. Nestihla som ani otvoriť Internetbanking a prišla mi sms o obdržanej platbe. Sranda, ako rýchlo ju vedeli spárovať.. Maximálne neseriózne jednanie.. Podľa mňa ten tovar nemal a takto sa len sprosto vyhovoril. Ešte, že mi tie peniaze viac nezadržiaval.