• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké mate skúsenosti so silikonovými implantátmi?

11. júla 2009 
chcela by som vediet ako to prebieha operacia cena proste vaše pocity po tom
10. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak asi vás tu moc neni pýtam sa preto lebo malý ma celú vycical a teraz nemam nič a mám problém s podprdami vypadam jak decko
10. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby si videla moje vycicané tak by si bola rada,že vypadáš ako decko :grinning: ,nemám skúsenosť ,ani neuvažujem.ešte je jedna možnosť na pekné prsia-byť stale tehu... :grinning:
10. júl 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj nad tým uvažujem byt tehu jaj to som mala trojky
10. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez cakam na tie postrehy.......tiez uz to nemam ako pred tehu a to este stale maly cuca :zipper_mouth:
10. júl 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne moj chlap futr hovori ze ked sme sa spoznali som mala dokonale prsia,no coby nie maly zadok,ploche brucho a trojky kozy...a potom sa narodila mala a po piatich mesiacoch kojenia to boli psie usi no hrozne ja som sa hanbila vyzliect si podprsenku ale teraz sa to dalo do poriadku zase tam mam toho dost len uz nechcu drzat pevne ako predtym ale zacala som cvicit hlavne cviky na prsia tak dufam ze ich vydvihnem :grinning: a inak ja som povedala ze druhe dieta budem kojit aj desat rokov ked budem len nech mam prsiska :grinning: :grinning: :grinning: ale mojej maminy kolegyna mala silikony a vyzeralo to super vraj to po operacii bola neznesitelna bolest ale len tyzden a potom bola maximalne spokojna a to si ich dala robit v patdesiatke takze ked je zena spokojna s tym neni o com...keby sa nebojim tej bolesti aj ja by som si dala aspon podvihnut no holt nie kazdemu pomozu zazracne tabletky ako judiniovej :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no asi je málo takých co majú depky s pŕs mám ich malé a nebránila by som sa implantátom uvažujem o nich lebo mi chýba i sebavedomie a čo vy???Má niektorá alebo tiež uvažujete?
10. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neuvažujem,nemam malé a kym su v podprde tak vyzeraju celkom dobre :grinning:
10. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co na to tvoj muz aj jemu sa zdaju male?
10. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
s mužom už nežijem takže rozhodujem za seba ale i ked nevravel nič na velkost aj tak by som ich chcela
10. júl 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prisla som len nakuknut, lebo sa mi uz ziiiiiva, ale chcem vam len povedat, ze som rok po zvacseni a nelutujem...
Fakt je, ze to po tej operacii boli - tyzden poriadne, mesiac dost, ale s kazdym dnom menej a menej
potom, ked sa strati opuch a uz sa nemusi nosit bandaz, je to super. Mozem len odporucat :slight_smile:
10. júl 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja od kedy som tehotna tak mi narastli prsia o dve cisla, pred tym som mala 3-ky tak ze ratam s tym ze po kojeni budu "pobozne" :slight_smile:) Tak uz som oznamila muzovi ze nechcem ziadne darceky na sviatok ale nech setrime na nove prsia a brucho :slight_smile:) Podla mna je to uplne normalne a ked sa moje obavy potvrdia tak urcite si pomozem aj plastikou...
11. júl 2009 o 06:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok