Aké mobilné aplikácie využívate?

mijunik
3. mar 2019

Ahojte, len ma tak zaujíma, ake mobilné aplikácie, ktoré vám nejako pomáhajú, používate. Teda po mojom povedané - aké užitočné aplikácie máte nainštalované v mobiloch? Manžel totiž krúti hlavou, že vôbec nechcem využívať všetky výhody mobilu. Ale keď mne stačí telefonovať, písať SMS, fotiť, ísť na internet, do kalendára, pisať si poznámky. A ešte baterku, navigáciu a časovač využívam. Pred týždňom som objavila a nainštalovala som si aplikáciu na zapisovanie a vyhodnocovanie hodnôt krvného tlaku. 😁 Óóó, veľký pokrok... 😄 Pripadám si pri manželovi niekedy ako z praveku. 😄😄 Ale rada si prečítam, čo využívate vy, možno tu nájdem nejaký dobrý tip.

ewiculik
25. máj 2019

@hrehusa vies co jak si som sa do toho uz dostala :D Stiahla som si dalsie aplikacie co som nasla a pecka, napriklad som nevedela, ze mozem mat aj aplikaciu na operatora a super tak som si ju stiahla a aj som si vypla dorucovanie papierovej faktury :D

hrehusa
26. máj 2019

@ewiculik super a čo máš za operátora? Ja mám orange, neviem či majú aplikáciu, a čo všetko si si ešte stiahla :D ?

lutomm
27. máj 2019

Baby a to ako máte? Viete mi to vysvetliť? Ja nemám nič...

ciarraa
29. máj 2019

@ewiculik Je to dobra vec 🙂 Ja to tiez tak mam nadstavene prakticky vsade kde sa da, ze tam mam to cislo karty ulozene a potom mi uz nemusi chodit overovaci kod do smsky ale pritom to stale prejde cez tie overovania kadejake, ze sa nemusim bat :D Mne to je dobre aj kvoli tomu, ze nemam zakazdym peniaze ked mi pride nejaky kurier alebo co, aj ked mi suseda nieco preberie, ze nie som doma tak nemusim riesit potom jej davat peniaze a podobne

renat04
30. máj 2019

@ewiculik Hentie aplikacie su ale zadarmo nie? Tak to ja akoze nemozem povedat mam v telefone aplikaciu banky ale to mi tam tiez nanutili prakticky, ze ked si budem tak nastavovat platobne prikazy a podobne tak to budem mat bez poplatku ale aj tak som ich tam nastavila raz a odvtedy to uz nevyuzivam, so stavom na ucte mi chodia smsky

ewiculik
10. jún 2019

@hrehusa ja mam telekom a myslim, ze aj orange ma appku 🙂 No glami, teraz toto nove aboutyou 🙂
@ciarraa ano uz som sa naucila haha a neviem si predstavit, ze by som fungovala ako pre dpar tyzdnami, so sekmi a prevody...
@renat04 ano zadarmo su tie aplikacie, no ale ved aplikacia banky je super podla mna 🙂

ciarraa
17. jún 2019

@ewiculik Ze? Ja tiez ked som s tym zacala som bola taka nesvoja ale teraz uz proste vsetko co sa da tak platim cez kartu hentak. Ked si uz na to raz zvyknes tak ti to pride take jednoduche, ze uz aj prestanes pri sebe nosit peniaze stale :D
@renat04 Vacsina z nich je zadarmo ale niektore aplikacie mas aj platene, vtedy je dobre ked tam mas ulozenu tu kartu, ze ti to stiahne rovno odtial. Je dobre to mat tak prepojene podla mna. Ale to sa netyka len akoze tychto aplikacii co maju banky aj ked podla mna je aj to velka pomoc. Ty okrem toho co ti pravidelne stahuje neposielas ziadne peniaze?

ewiculik
21. jún 2019

@ciarraa jasne tiez uz mi to nepride ako kvantova fyzika. Zacina sa mi to dost pacit, ked vidim, ze to funguje.

vierka_z
24. jún 2019

Ja to stale hovorim, ze sa niet coho bat.

vetva99
9. júl 2019

som sa trosku stratila baby to co mate? tolko zaujimavych aplikacii? neviem asi som zaspala na vavrinoch alebo co :D

ciarraa
19. júl 2019

@ewiculik Tak tam na tom ani nemas mat co zlozite, ved si tam natukas cislo karty a hotovo. Nemas nad tym co spekulovat 🙂
@vetva99 Joj vidis, ale to nevadi. Uz ked sa raz do toho dostanes tak ani nebudes vediet ako ale budes mat vsetky aplikacie co potrebujes aj nepotrebujes :D Ale v niektorych veciach to fakt setri cas

vetva99
22. júl 2019

@ciarraa a ty pouzivas co vsetko? nechce sa mi moc citat vsetky komenty :D

ciarraa
23. júl 2019

@vetva99 Tak ked ta nieco zaujima tak podla mna by malo byt prirodzene, ze si precitaj aj starsie prispevky ale uznavam, ze to tu moze trochu neprehladne :D Ja mam kartu ulozenu v bistre, tam si obed objednavam, teraz to tam uz dokonca spravili tak, ze tam mas platbu kartou zvolenu ako prvu moznost takze zase je to o nieco rychlejsie, na wishi ju mam ulozenu lebo tam to vlastne inak ani nejde, za netflix sa mi rovno z karty stahuje, no proste dost veci teraz mi vsetko ani nenapadne asi :D

vetva99
29. júl 2019

@ciarraa fakt a kolko platis mesacne za ten netflix a co to vseteko zahrna?

darinagod
7. aug 2019

baby ja pouzivam tiez vela, tiez mam netflix, jojku, tesco a vela dalsich takychto appiek, uplne to milujem ako to setri cas

renat04
14. aug 2019

@ewiculik Co ti ja viem, akoze nevravim, ked mozno potrebujes stale niekde posielat peniaze a vies ako s tym pracovat tak to asi zle nie je ale ja to tak proste nevyuzivam. Teraz ma zase brat nahovara, ze co mame pausal tak je aplikacia kde si to mozem sledovt a platit a tak, ale nie som si tym uplne ista :(

ewiculik
19. aug 2019

@renat04 a preco nie? Ja mam tiez appku od operatora a tiez sa to tam nejak da poplatit ale vyuzivam platby cez inkaso na pausal. A akeho mate operatora?

win_gi
23. aug 2019

@ewiculik prosím ťa vieš mi povedať aj viac info?

hrehusa
9. sep 2019

@ewiculik to som si stiahla aj ja a áno orange má tiež, pomohli mi ju nainštalovať aj mi ukázali ako sa používa priamo na pobočke 🙂

ewiculik
10. sep 2019

@win_gi prepac k comu presne info lebo tu mam toho viac popisane 🙂
@hrehusa super tak to riadny servis si tam dostala 🙂 Este mi povedz, ze aj kavu ti urobili haha :D

hrehusa
11. sep 2019

@ewiculik jasné, že hej, veď to je u nich normálne oni ponúkajú akože viac x sa mi stalo, že mi neponúkli, ale veľa x zase aj hej, páčia sa mi také služby a ani sa nedivím u nich máme všetko už roky 🙂

tapala
11. sep 2019

Teraz sa to strasne rozvija, technika ide sialenym tempom vpred a myslim ze tak ci tak sa tomu nikto nakoniec nevyhne lebo mozno sa uz casom na nejaku dobierku ani nebude dat a mozno na to budu brany, firmy sa snazia byt moderne a ulahcovat vsetko zakaznikom plus musia ist s dobou ak chcu byt uspesní. Takze vsetkym odporucam aby sa to naucili, pomaly ale isto.

win_gi
11. sep 2019

@ewiculik jasné prepáč no tak ako si sa naučila a ako si na tom a či sa ti nestalo nič 🙂

klaudi31
16. sep 2019

Ahojte, prečítala som si poctivo celú túto konverzáciu a chcela som sa opýtať či mi vie niekto poradiť ohľadom aplikácii na nákup oblečenie 🙂

zuzanka2411
16. sep 2019

Pinterest, hm, zara, lidl, bonprix 😀 internetbanking, modry konik, hbo go, faceapp, kalendar menstruacie, skype, mcdonald

klaudi31
18. sep 2019

@zuzanka2411 zuzi ďakujem za radu nakupuješ cez hm, zaru alebo bonprix?

zuzanka2411
18. sep 2019

@klaudi31 ano najviac cez hm 😊 a v appke je oveka viacej zliav, doprava zadarmo a pod. Aj zo Zary casto objednavam 😊

som_ponorka
18. sep 2019

To isté plus fb, messenger,, najnovšie viber, ale zatiaľ ho moc nepoužívam. Mala som nejaké hry. Odkedy sa narodil malý, už som ich zmazala. Plánujem si tam dat tu aplikáciu na vernostné karty. Taktiež plánujeme kúpiť robotický vysávač, k tomu bude aplikácia. Neplánujem banking v mobile, toho sa nejako bojím 😂

klaudi31
19. sep 2019

@zuzanka2411 fuuha tu som ani nevedela, keby viem tak ani nenakupujem priamo v obchode, ja nosím M/L takže v pohode mi sadnú velkosti, škoda, že som nevedela skorej :/

ciarraa
8. okt 2019

@vetva99 Ahoj, no dlhsie som tu nebola tak neviem ci ta to este zaujima, ci si si to uz aj sama nevybavila ale pri tom netflixe mas viacero balickov tam takze ty si vyberies kolko ti vyhovuje aby si platila a mas tam teda ten ich portal, kde mozes pozerat filmy a serialy, oni uz teraz maju aj vlastne filmy aj serialy ale daju sa tam pozerat akoze aj ine ako z ich tvorby 🙂